Reklama

Kabelka aby něco vydržela

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineTarjei
Závislačka 3778 příspěvků 31.07.18 19:03
Kabelka aby neco vydrzela

Nesnasim, kdyz se mi veci rychle rozpadaj a na kabelky mam smulu. Nevim, to si musim poridit kozenou, aby neco vydrzela? Fakt je, ze z kabelek delam trochu nakupni tasky, to zase jo. Ale taham uz dva roky batoh a to je kozenkovej, nakupu odnesl nepocitane a furt drzi. Kde kupujete kabelky? Diky za tipy…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lusy.lus
Kecalka 282 příspěvků 31.07.18 19:06

Dara bags

summersun
Kecalka 431 příspěvků 31.07.18 19:08

Souhlas s Darabags. Dariana big a Dariana middle jsou stálice :-)

Uživatel je onlineTarjei
Závislačka 3778 příspěvků 31.07.18 19:10

@lusy.lus @summersun a nechaj se v nich nosit treba dvoulitrovky s pitim, aniz by se trhaly?

summersun
Kecalka 431 příspěvků 31.07.18 19:12

Když si vybereš z kabelek větší velikosti, tak určitě. Koukni na darabags.com

Uživatel je onlineTarjei
Závislačka 3778 příspěvků 31.07.18 19:16

Pekny ale na me drahy hernajs

Boudová
Kelišová 6019 příspěvků 31.07.18 19:33

Já mám jednu koženou už x let. Nosím ji pořád a rvu do ní všechno. Italská značka z netu za cca trojku myslím. Rozhodně se vyplatila. :) když vemu že v daichmanu kabelky třeba 500-1000 A nevydržela hezká ani měsíc.

Uživatel je onlineTarjei
Závislačka 3778 příspěvků 31.07.18 19:33

Bych potrebovala tak do litru:)

Uživatel je onlineTarjei
Závislačka 3778 příspěvků 31.07.18 19:37

@Boudová neco takovyho bych potrebovala…ale ta cena je desna. Kdyby aspon byla zaruka ze to vydrží za ty prachy…

LaraA
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 31.07.18 19:51

Musí být kožená? Já nedám dopustit na latkove kabelky… no, mám 3 děti, tak občas potřebuju i vyprat :mrgreen:

Uživatel je onlineTarjei
Závislačka 3778 příspěvků 31.07.18 19:53

@LaraA taky mam tri :mrgreen: je fakt ze co mam latkovy tak docela drzej..az na dve z ebaye, ty se rozpadly rychle..jedna zas drzi fest, to je fakt…

Uživatel je onlineTarjei
Závislačka 3778 příspěvků 31.07.18 19:53

@LaraA zase na zimu je to takovy blby…

catherine100
Vesmírná mluvilka 30548 příspěvků 31.07.18 20:05

Já si myslím,že kvalitní za tisícovku fakt nesezenes…buď kupuju obyčejné,které mi nevadí že nevydrzi,alespoň mám pak zas důvod si koupit jinou

A pak mám asi tři dražší,takové klasiky černá,červená,bi­locerna a ty stály kolem 3 tisíc každá (italské znacky) ale mám je už snad 8let

Uživatel je onlineTarjei
Závislačka 3778 příspěvků 31.07.18 20:09

@catherine100 hm.aha…no ja lovivam na vinted, to mi nevadi…tam se daj sehnat znackovy veci samo levnejs ze od někoho uz…

catherine100
Vesmírná mluvilka 30548 příspěvků 31.07.18 20:16

@Tarjei tak tam nakupovat neumím,ale zkusila bych pohledat nějaké italské méně známé značky…já ty své kupovala v outletu,takže i ty tri tisíce byla třeba poloviční cena

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama