Kadeřnice a vizážistka na svatbu Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
makeerka
Povídálka 18 příspěvků 16.07.18 14:09
Kadeřnice a vizážistka na svatbu Praha

Sháním kadeřnici a vizážistku na svatbu v Praze, nemáte tip?

Reakce:
I0li
Kecalka 459 příspěvků 1 inzerát 16.07.18 15:02

Mě loni líčila a česala Nora Záhoráková a byla jsem moc spokojená ????

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 16.07.18 16:19

Zkus školu make-upu Surface, tam je řada vizážistek a dělají krásné účesy a make-up.

PepiKo
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 1 inzerát 07.09.18 16:55

Souhlasím s Norou Záhorákovou, najdeš ji na FB jako Make-up by Nora! Velice sikovna, sympatická, vyhovují všem přáním, neustále jsme byly v kontaktu přes messenger, kdykoli jsem cokoliv potřebovala, byla ochotna poradit : :palec: nemám jedinou výtku, všichni mi účes a líčení moc chvalili a já se cítila jako princezna :dance:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >