Kadeřnice do domu co vše je potřeba?

Anonymní
14.10.21 14:53

Kadeřnice do domu co vše je potřeba?

Ahoj, momentálně jsem na MD, chtěla bych si přivydělávat jako kadeřnice do domu, co vše je prosím zapotřebí, bych tuto činnosti mohla vykonávat? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25430
14.10.21 14:55

No nějaký kurz minimálně, živnostenský list, nakoupit vybavení, potravinářský průkaz, reklama. Jako není to jen tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11519
14.10.21 15:00

Zivnostak, umět stříhat atd, vybavení, hlídání pro dítě/děti, nějaká reklama, sehnat klienty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.21 15:08

Spíše mi šlo o to, jestli je nutné když jsme na MD mít živnost, nestačí, tam nahlásí jen činnost výkonu? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
6904
14.10.21 15:20
@Anonymní píše:
Spíše mi šlo o to, jestli je nutné když jsme na MD mít živnost, nestačí, tam nahlásí jen činnost výkonu? Děkuji

je to podnikání jako každé jiné. Takže ŽL se vším, co to obnáší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25430
14.10.21 15:31
@Anonymní píše:
Spíše mi šlo o to, jestli je nutné když jsme na MD mít živnost, nestačí, tam nahlásí jen činnost výkonu? Děkuji

Musíš mít živnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5662
14.10.21 15:58
@Anonymní píše:
Ahoj, momentálně jsem na MD, chtěla bych si přivydělávat jako kadeřnice do domu, co vše je prosím zapotřebí, bych tuto činnosti mohla vykonávat? Děkuji

Jsem tu asi jedina koho kadernice domu neoslovuje..pro me je to relax tam jit. Doma nee ani kosmeticku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11218
14.10.21 16:30

@lilith1 tak ona to taky není služba jen pro ty, kteří si to můžou dopřát normálně. Ale je spousta lidí, kteří z nějakého důvodu tyhle služby navštívit nemohou. Pro mě je to třeba skoro trest, taky bych byla radši, kdyby mi někdo přišel domů, než sedět hodiny v kadeřnictví. Nesnáším to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
15.10.21 11:25

Nevím, jestli náhodou nepotřebuješ nějakého garanta, či jak se tomu říká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat