Reklama

Kadeřnice - nejhorší zážitky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katharina25
Kecalka 109 příspěvků 03.10.18 16:23
Kadeřnice - nejhorší zážitky

Jaké jsou vaše nejhorší/ nejvtipnější zážitky, které jste si odnesly z kadeřnického salónu? :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Janasas
Kelišová 5256 příspěvků 03.10.18 16:25

Tak já jenom takové ty klasické- červné uši a nebo červený krk- špatně umyté… :)

morinka7
Kelišová 6801 příspěvků 03.10.18 16:27

@katharina25
První trvalá :lol: Vypadala jsem jako ovce :mrgreen:
Příště už jen na větších natáčkách :mrgreen:

Příspěvek upraven 03.10.18 v 16:27

Jagwa
Kecalka 213 příspěvků 03.10.18 16:27

Sama jsem si musela fenovat vlasy :mrgreen: :zed:

Konnny
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 03.10.18 16:35

Jednou mě mírně namazaná kadeřnice stříhla do ucha, tekla krev. Ale chodila jsem k ní dál, stříhala dobře.

Janasas
Kelišová 5256 příspěvků 03.10.18 16:38

A ještě jsem si vzpoměla, že jsme byla před svatbou.. Bylo to učes a malování v jednom..
Při učesu jsme si musela sama dávat zápichy, že se bojí , že mě píchne- tkaové perličky.. a sotva jsem dojela do sálu po obřadu, tak mě to tam musely ženské znovu připevňovat , učes nedržel a , při malování mi pani kdydla na tvář make-up vystínovala víčka a řekla mi, že si linku mám udělat sama a řasy řasenkou taky, aby mě opět nepíchla :mrgreen: :mrgreen:
za to jsem platila.. Bohužel před obřadem neřešíte, ale jako pak jsem holkám říkala, tam nechoďte :mrgreen:

levandule23
Kecalka 489 příspěvků 03.10.18 16:49

Já šla jednou domů s mokrou hlavou. Kadeřnice si udělala špatně objednávky a než mě stihla vyfoukat, přišla ji další, a zřejmě lukrativnější, zákaznice. Pěkně jsem tenkrát cestou nachladla. Zaplatit si samozřejmě nechala normálně.
Ale bylo mi cca 12 let. Být to teď, tak bych takto neodešla.

yse
Zasloužilá kecalka 724 příspěvků 03.10.18 16:52

Kadernice strihala asi hodinu tak,ze nekolikrat chtela zkratit pramen a porad nuzkama jezdila nahoru a dolu a pak nekde uprostred strihla. Jak kdyby nuzky drzela v ruce poprve. Hledala jsem skrytou kameru,ale nic jsem nenasla :mrgreen: Strasnyyy, strihani a fenovani 2 hodiny. Jeste si pamatuji jeji jmeno.
Dalsi mi nechtela ustrihnout ofinu a kdyz jsem na tom trvala,tak mi ustrihla par vlasu,takze to vypadalo strasne,navic ty vlasy nesly nikam pridat a ja sla na svatbu ostrihana-neostrihana.

helekoukej
Kecalka 186 příspěvků 03.10.18 16:53

No jelikož nosím ofinu, tak ji vždycky chci zastřihnout…no a jedna paní to vzala fakt na krátko :cert: . Já chodila snad tři měsíce, jak totální dement :poblion: .

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 16:55

Upadly mi vlasy!!!Měla jsem je pod lopatky!!!
Nechala mi na vlasech dlouho odbarvovač a asi byl silný, vypadala jsem jak oškubaná slepice a to pěkně dlouho. A ani teď ještě nemůžu říct že to mám dorostlé,
a všichni kdo mě viděli se mě ptali kde mám vlasy :cert:
V pr..li :cert: :cert: :cert: :cert:

Tichošlápek
Extra třída :D 10103 příspěvků 03.10.18 17:00

Na zastrihnuti konecku týden před svatbou mi vzala konecky o dvacet čísel :cert: já tenkrát myslela, ze mne odvezou. Nakonec se do účesu zapletly kytky a ani nebylo poznat, ze mam na te hlavě vlasů sotva do pidi culíku :lol:

vulpes
Kelišová 5016 příspěvků 03.10.18 17:51

během fénování jsem najednou cítila palčivou bolet, jak když mi někdo rve všechny vlasy…tak kouknu do zrcadla a slečna kadeřnice měla na všech prstech obou rukou obrovské členité prsteny (jako Lucie Bílá v devadesátkách) a jak mě fenovala, tak tou volnou rukou mi čechrala vlasy - vždy zajela rukou do hlavy a jak vyjela, tak musela urvat hromadu vlasů, aby ty prsteny dostala zas ven (měla jsem husté, kudrnaté vlasy!).

Problém byl, že ještě předtím mě opařila horkou vodou a při stříhání tak dlouho vyrovnávala obě strany, že zastřihnutí konečků bylo ve výsledku asi o 20cm…no a mně bylo nějakých asi 17 let, tak jsem se nezmohla na nic jiného, než že jsem ke konci už prostě slzela… Být to teď, tak by si to za rámeček nedala.

zudina
Ukecaná baba ;) 2126 příspěvků 03.10.18 17:58

Kadernik mi odborne obarvil hlavu , mela jsem od korinku tluste zlute pruhy a ke koncum to hnedlo. Servala jsem ho pred ostatnima zakaznicema a odesla bez placeni. Ale ja mam obecne hrozny zazitky s kadernikama, vzdycky se klepu kdyz uz fakt potrebuju na strih

Božislava
Ukecaná baba ;) 1308 příspěvků 03.10.18 18:05

Jednou mě ostříhala na koncentráčnici z Mathausenu, ale já to neřešila, spíš mně vadilo, že mi ostříhala chloupky z nosu.

Modesta
Ukecaná baba ;) 1828 příspěvků 03.10.18 18:15

Já neměla nic tak hrozného, jen jednou v kadeřnictví netekla teplá voda, což mi kadeřnice řekla až poté, co bylo potřeba umýt barvu z vlasů :) víckrát jsem tam už nešla

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >