Kadeřnictví Praha - dlouhé vlasy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anicka95
Povídálka 16 příspěvků 16.02.17 15:09
Kadeřnictví Praha - dlouhé vlasy ?

Ahoj!
Hledám kvalitní kadeřnictví, kde mi budou schopní ostříhat a nabarvit vlasy (délka k zadku),hlavně kvalitně. Nejlépe aby barvy míchali sami..Znáte nebo byli jste v nějakém takovém v Praze? Finance nehrají roli. Děkuji! :hug:

Reakce:

Frozie_F
Kecalka 112 příspěvků 16.02.17 15:41

Za sebe doporučuju Luxury Hair kousek od Míráku. Milý personál a vždy skvěle odvedená práce. Mají facebookové stránky, kde můžeš mrknout na jejich práci včetně ceníku. Zadarmo to rozhodně nedělají, ale v porovnání s jinými pražskými salony je to výborná cena ;)

Soňa Zacharová
Nováček 16.02.17 17:12

@anicka95 Ahoj za mě doporučuji Petru&Rossi míchají si barvy sami a ja chodím na pobočku Prahy 6 a jsem u nich spokojená

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 16.02.17 21:29

Dlouhovlaska, ted maji 2 salony, ceny jsko vsude ale prace milionova

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >