Kadeřník a péče o vlasy

Anonymní
2.6.20 18:33

Kadeřník a péče o valsy

Ahoj, u kadeřníka jsem byla 2× v životě, jednou když mi bylo 13 na prostříhání a podruhé asi před rokem též na prostříhání konečku.. Mám málo vlasů, používám šampon z obchodu co obsahuje silikony a bavila jsem se pouze drogerkou z obchodu takže moje valsy byli a jsou zničené, teď přes rok jsem ne nebarvila takže mám docela odrosty a rozhodla jsem se svěřit do rukou kadeřnice, klidně ať je kadeřnice jedna z těch horších pořád si myslím že péče od ní bude lepší než mnou nad umivadlem, mám konečky straně otrhane a v ruce moje vlasy konce jsou jako drátěnka :? Proto jsem se rozhodla jít bohužel na krátko abych odstranila co nejvíce poškozených vlasů, chci se zeptat když budu nějak pravidelně chodit ke kadeřnici a případně se barvit jen u ní i když je třeba kadeřnice jedna z těch horších, zachrání mi to vlasy? Dokáže mi poradit co koupit za kosmetiku ( šampon, kondicionér a maska) co by byli fakt super a vlasy by zlepšil? Dokáže pravidelná návštěva kadeřnice zlepšit kvalitu valsu? Případně vlasy nějak zahustit? Zlepšit? Uzdravit? Ptám se ptotoze s tímhle nemám zkušenost.. Vždy mě stříhal někdo doma s nůžky co jsou na papír, šampony používám jen z obchodu jako je garnier, barvy též z obchodu jako je syoss.. Děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

134
2.6.20 18:44

Myslím, že nakrátko chodit nemusíš. Stačí, když si necháš zkrátit konečky a budeš to dělat pravidelně. Nechala bych si odrust barvu na svoji přirozenou a poté bych se teprve dohodla s kadeřnici, jestli vlasy nabarvit a nebo nechat svoji přirozenou barvu. Péči na vlasy ti určitě může doporučit, ale nikdy nevíš, co ti sedne. Já mám třeba ráda wellu invigo, tu oranžovou řadu. Taky bych možná zkusila nějaké vitamíny na vlasy. A myslím, že pravidelné dochazeni ke kadeřnici na konečky a prostrihani, by mohlo pomoct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.20 19:15

Když už je kadeřnici, tak k nějaké dobré (nemusí nutně znamenat drahé). Kadeřnici z dolni/horní co barvi barvou z drogerie nebude pro vlasy žádná výhra a nemyslím si, že poradí kvalitní přípravky. Barva od kadeřnice mi vlasy nevysušuje tak, jako z drogerie. Už i strih udělá hodně a může to vizuálně objem zvětšit. Na houstnuti vlasů asi nic nepomůže, na kvalitu vitamíny, dobrá péče o vlasy (jak mýt, sušit, upravovat). A pravidelně návštěvy u kadeřnice udělají hodně, chce to zkracovat konečky a udržovat hezky střih :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
630
2.6.20 19:19

Dobrá kadeřnice ti poradí jak o konkrétně tvoje vlasy pečovat, jaký střih by ti slušel, atd. Ale asi bude kumšt ji najít… Některé jsou pasivní, udělají jen co jim řekneš a čau, jiné, jako ta moje poradí s odstínem barvy, střihem, na rovinu mi řekne ať si to nebo ono rozmyslím, že na to nemám vhodné vlasy, doporučila mi i kosmetiku na vlasy, která mi opravdu pomohla. Barvu na vlasy si předem odváží, a ta je ve výsledku přirozená. Když to třeba srovnám s vlastním barvením doma, ať jsem si naplacla na hlavu jakýkoli odstín, vlasy byly furt černé a min. tyden já musela spávat s ručníkem pod hlavou, abych nešpinila polštář. To se mi po barvení u ní nestane. Navíc si tam vždycky parádně odpočinu, je to relax. Takže jdi do toho. Na zlepšení kvality vlasů doporučuji používat šampon bez silikonu, smývat jablečným octem v poměru 3:1.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16880
2.6.20 19:31

No ja se nedivim ze mas hrozny vlasy, kdyz jsi byla u kadernice 2× v zivote a jeste pouzivas drogerkovy srajdy se silikonama. Kup si pořádný sampon a péči, strihej pravidelne konecky, misto barvy z drogerky vyzkousej treba jenom preliv, to nenadela takovou paseku. Co nejvic se vyhni tepelnym upravam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10795
2.6.20 19:44

I v drogerii najdes dobre produkty. Vzdycky neplati co je drazsi to je lepsi. Muj posledni objev je treba maska na vlasy s arganovym a mandlovym olejem Isana z Rossmanna za 65 korun. Svete div se, ona neobsahuje silikony 8o Vlastne pouzivam jen produkty s arganovym olejem a mam vlasy jako hedvabi :oops:

Nez ke spatne kadernici, tak se radeji postarat o vlasy dobre doma. Projed blogy, youtube. Tam najdes spoustu tipu, jak o vlasy pecovat doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama