Kadeřník Praha - nejlépe P5 nebo P13

1367
30.11.20 12:21

Kadeřník Praha - nejlépe P5 nebo P13

Ahoj holky, až se rozvolní opatření musím už nutně něco se sebou udělat :) jsem od ledna na mateřské, a na nic moc nebyl čas, jaro covid, teď covid, mimčo atd. Ale nutně už musím něco udělat s tim ksichtem a vlasama :mrgreen: Kosmetičku mám, ale nevíte o dobrém kadeřníkovi v Praze (5 nebo 13), který by dobře prosvětlil dlouhé vlasy? Dobře myslím, NE melír takový jako zebra - hodně výrazně pruhovaný, NE odbarvit komplet alá kysličníková hlava. Něco přirozeného. Mám bohužel (i bohudík) vlasů tak na 3 hlavy, takže se bojím, že to bude hrozný ranec. Na rodičáku se mi nechce vyhodit několik tisíc za vlasy. Když bude dobrý a ne moc drahý, bylo by to super :lol: díky moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
30.11.20 12:25

Tip nemám, ale ty vlasy Ti závidím :mrgreen: Já jsem čtyři měsíce po porodu a z mých jemných vlasů mi už asi třetina vypadala… :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
1367
30.11.20 12:47
@Anonymní píše:
Tip nemám, ale ty vlasy Ti závidím :mrgreen: Já jsem čtyři měsíce po porodu a z mých jemných vlasů mi už asi třetina vypadala… :zed:

No já jsem ráda, ale má to i nevýhody… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4675
30.11.20 14:12

@Mutlice Ani ja nemam tip, ale dotaz. Bydlim na Praze 13.Ty tu vis o nejake sikovne
a ne prilis drahe kosmeticce?
Jinak ja se pristehovala z centra před 10ti lety, obrazila kadeřnice Hurka, Luka, Luziny a drahe nebyly, zato kvalitou katastrofa z kocarkaren.Tak jezdim uz roky na Vinohrady… :?Ovsem cena dvojnasobna :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1367
30.11.20 16:21

@Konnny ahoj, chodim ke kamaradce mimo Prahu, dela mi kosmetiku, kdyz jsme na chalupe, takze to ti nepomuze. Ale chodivala jsem do Perfect Day u metra Radlicka. Nevim, jak ted, je to tak dva roky, co jsem byla naposled a byla jsem spokojena. To ze sidliste Hurka, Stodulky atd je v pohode ta Radlicka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4675
30.11.20 16:56

@Mutlice diky, mrknu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
2.12.20 20:28

P5

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1367
2.12.20 21:13
@LenkaJurc píše:
P5
??? :mrgreen: jestli znas dobreho ne moc draheho kadernika na Praze 5, tak sem s nim
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
2.12.20 21:30

Ja byla zatím jednou ve Studiu K a chystám se tam znovu. Je to na Praze 13, kousek od metra Lužiny. Byla jsem tam spokojená. Paní kadeřnice milá. Já jsem ale tedy spíš nenáročná. Vlasy si nebarvím a většinou chci jen nějak zastřihnout, případně trochu sestříhat. Ale kadeřnice na mě působila schopně i ochotně :)

edit adminem - umazán odkaz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1367
2.12.20 21:34

@Rhoda Mrknu na to, dekuji :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...