Kafe, pokec, procházky s dětmi - Ostrava Zábřeh, přidáš se??

3.7.20 10:09

Kafe ???? pokec, procházky s dětmi - Ostrava Zábřeh, přidáš se??

Ahoj, bydlíš poblíž a ráda by sis taky pokecala s někým?
JÁ 29,syn 9 a skoro 5 měsíců.
Nemám tu žádné kamarádky, se kterými bych chodila ven, na kafe ????, nebo pokec, nebo nákupy ????. Jsem na rodičáku a samotnou mě nebaví každý den to samé. Uklidit, navarit, vyvetrat děti ????, pak u tv, nějaké ty nákupy ohledne jidla atd.
Ráda bych to změnila, ať si zkratim čas na čekání, než přijede chlap domů.
Bydlím v Ostravě Zábřehu, ale nemám problém se sejít třeba někde kousíček poblíž, hned bych se aspoň prošla.
Pokud máš zájem, napiš ????????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

88
3.7.20 14:38

Ahoj jsem z Ostravy Zábřehu kousek od kina luny. Ditko zatím očekáváme konc srpna/zacatkem září. Ale často chodim na prochazky do belaku :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.7.20 14:58

Super, můžeme jít spolu :) Já mám většinou teda každý den čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88
3.7.20 15:22

Urcite akorát teda zatím mam nemocenskou takže chodim po 13 hod a se psem (borderkolie) je hodny, zvykly na deti (synovce 4 a necele 2 roky).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88
3.7.20 15:22

Kolem te 13 hid chodim vesmes kazdy den od po-pa :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.7.20 15:25

@Mkilus paráda, já chodím okolo té 12 většinou ven, jak je malý po krmení, takže čas je úplně super :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.7.20 08:13

@MarciOndris Ahoj. mám 30 a mám 20mesicni dceru.taky budu ráda za seznámení s někým poblíž, na procházky, návštěvu, pokec :) manžel často v práci tak se nudíme a kamarádky mám dost daleko nebo bez dětí. Ostrava Výškovice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.7.20 08:20

@Ema Ostrava super, snad bude počasí přát a můžeme klidně někam zajít :wink: mam chlapa taky věčně pořád do vecera v práci, tak aspoň bych tak zabila čas a konečně i pokecala s někým.. kamarádky mám taky daleko bohužel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.7.20 17:46

@MarciOndris paráda,jen tedy má malá je pěkné čertovo kvítko, neposedí chvíli v klidu stále litá a jak naschvál opačným směrem než se má jít :rolling_eyes: V kočárku ji udržím už velice málo tak půl hod a už vystupuje jediné kde vydrží jsou dětské koutky a hřiště.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama