Kájenský pepř na lepší uhnízdění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 00:09
Kájenský pepř na lepší uhnízdění

Ahoj holky, máte některá pozitivní zkušenost s kajenskym pepřem? Konkrétně ve formě tablet? Četla jsem, že je dobry na lepsi uhnízdění vajíčka u žen s časnými potraty. díky za reakce.

Reakce:
beruska9
Extra třída :D 11401 příspěvků 31.08.19 01:12

Dalsi blbost, jak ze zoufalych zen vytahnout penize? Co to ma jako delat?

azaleila
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 44 inzerátů 31.08.19 05:40

Kajenský pepř obecně zlepšuje prokrvení, zrychluje metabolismus… ale to, co píšeš jsem fakt neslyšela, takže si troufám říct, že je to další blbost, jak píše uživatelka nade mnou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 07:23

Chilli papričky
Chilli papričky dokážou potlačit ženskou imunitu podobně jako to dělá lék Prednison (kortikosteroid). Užívání se proto doporučuje zejména ženám, které mají zjištění imunologický problém nebo zažili předchozí biochemická těhotenství nebo časné potraty a tudiž je možné, že problém s imunitou mají. Nejlepší je samozřejmě užívat Chilli papričky v čisté formě, čerstvé nebo sušené mleté. Komu toto nevyhovuje, lze užívat i Sweet Chilli Sauce omáčku. Doporučuje se při imunologickém problému 200g denně, pokud imunologický problém není diagnostikován, tak 1-2 polévkové lžíce 3 x denně. Chilli se doporučuje užívat celý cyklus. Dobré výsledky má užívání Chilli při IVF, aby tělo ženo embryo při transferu lépe přijalo. Užívá se od 1DC. Komu nevyhovuje pálivá chuť chilli papriček, je možné zakoupit i tobolky Kajenského pepře v lékárně (Cayenne).

Ono, když má člověk za sebou už nějaké to biochemické, tak chce vyzkoušet vše ;-)

roothaan
Nováček 7 příspěvků 31.08.19 08:43
@Anonymní píše:
Ahoj holky, máte některá pozitivní zkušenost s kajenskym pepřem? Konkrétně ve formě tablet? Četla jsem, že je dobry na lepsi uhnízdění vajíčka u žen s časnými potraty. díky za reakce.

A jak rychle se ty tablety rozpouští? Nepřekážejí pak při souloži? :D :lol: :mrgreen: :P

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 16:18

Jelikož jsou polykací, tak těžko :grinning: :joy: :thumbsup:

Váš příspěvek
Reklama