Kak brzo po otehotneni se pozna tehotenstvi?

Sarik78
18.9.06 14:41

Kak brzo po otehotneni se pozna tehotenstvi?

test

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Sarik78
18.9.06 14:42

test

Příspěvek upraven 01.11.09 v 17:50

• Nahlásit
  • Citovat
lau
248
18.9.06 14:51

Ahoj.

Sice nevím přesně, kdy jsem otěhotněla (mám nepravidelný cyklus, takže si to nemůžu spočítat, a žádné poznámky o tom, kdy jsme se pokoušeli o miminko, jsem si nedělala), ale už cca 3,5 týdnu po poslední menstruaci jsem měla tušení, že to vyšlo. (Takže přibližně to vychází nějak 1-2 týdny po oplodnění.) Ale těhotenský test nic neukázal. Pak jsme jeli na týden do Bulharska, kde se mi příznaky prohloubily - citlivost na pachy (obzvláště pivo a cigarety), žaludek jak na horské dráze. A když jsme se vrátili, tak test byl naprosto jednoznačný.

Ale pozor - měsíc před tím jsem takhle spustila planý poplach, když jsem podobné příznaky měla jenom ze stresu z práce.

Ze zkušenosti říkám, že těhotenský test těhotenství potvrdí tak 2 týdny po oplodnění (když „těhotenský hormon“ dosáhne určité výše), dřív těžko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
18.9.06 14:53

Přikláněla bych se k názoru, že dřív, než uhnízděné vajíčko začne ovlivňovat hormonální hladinu v krvi (tedy cca 10 den, ale pokud to šlo extra dobře, tak klidně i za 7 dní…) asi ne.
Ale psychika dělá divy, to je taky fakt.
Na druhou stranu, některé ženy jsou natolik citlivé, že tu jakousi jinou „energii“ ve svém těle cítí mnohem dříve, než je zaplaví ta hormonální bouře…Někdo prostě cítí, že se TO povedlo už druhý den :wink:
Tak držím palečky, zkoušela jsi už testík?
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Sarik78
18.9.06 14:58

testik jsem jeste nezkousela. ja uz ho zkousela pred mesicem, nic tam nebylo. tak jsem se tentokrat rozhodla, ze pockam az na menses. ale nejak mi to neda a chtela bych to vedet. testikum nejak moc neverim :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Sarik78
18.9.06 14:59

a jeste neco. Ja porad spoleham na to, ze se da otehotnet behem ovu. Nekdy to klapne ale i ne primo ty dva dny v mesici, ze? :)

• Nahlásit
  • Citovat
4035
18.9.06 15:03

sariku jasně, spermije mají delší životnost, oni si tam na to vajíčko kolikrát počíhají někde v koutku :lol:
Co BT? Ta by byla spolehlivá..? Zkus si ji změřit, zítra budeš 8 d po otěhotnění, mohla by se začít šplhat k 37,0…to je mimochodem spolehlivější ukazatel než tisíc testů… :lol:
NiKi
P.S.: A přijď se pochlubit k podzimním snažilkám, jo? :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
lau
248
18.9.06 15:20

Počkat s testování na termín MS je jasná tutovka, to budeš vědět přesně na čem jsi. Já bych testům věřila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
322
18.9.06 15:42

Ahoj,
myslím, že i v termínu MS může být brzo, mě to testy ukázaly až tak za 3 týdny.
Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5525
18.9.06 15:49

sariku, otehotnet se da JEN v dobe ovu.. je ovsem otazka, jestli ovu nebzla nejak posunuta a pak taky ze mrsky spermie vydrzi az 4-5dni
jinak testy, kde pisou, ze vysledek je 7DPO jsou blbost, nejdriv je mozny 10DPO, ale tz jsou celkem malo spolehlivy…
jo a u nas v profisnazilkach jsme zazily spoustu tehu priznaku, ktere se treba objevily poprve a stejne to tehu nebylo, takze na priznaky neverim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4548
18.9.06 16:15

Ahoj, ja vim temer presne, kdy jsem otehotnela, dr. mi kontroloval ovulaci a druhou carku jsem nasla 10-11 den po oplodneni, ale byla skutecne skoro neviditelna. Jine priznaky jsem snad ani nemela.

Sariku a nemuzes byt tehotna z predchoziho cyklu? To se muze stat. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
18.9.06 16:17

zkouska

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Sarik78
18.9.06 16:28

SARAAI

no to doufam, ze ne! :o menstuaci jsem mela (i kdyz to nemusi nic znamenat). Delala jsem si pred 14 dny test, nic, a hlavne jsem posledni dva vikedny porad neco slavila. 8O
ach jo, proc to clovek nevi hned??

• Nahlásit
  • Citovat
1512
18.9.06 16:31

sarik pri prvom tehu som mala taketo pocity (ze nieco je ine) skoro hned a cca 10dpo som testovala - boli slabe 2//. pri druhom som ani netusila testovala som 17dpo a to uz boli na teste dialnice. vydrz :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
849
18.9.06 16:38

Já asi budu testovat zítra - MS nikde, ani příznaky (vždycky předtím trochu špiním), a teplota se drží na 36,8-37…
a taky už cca ty dva týdny pořád nějak „cítím“ podbřišek, snad to není sugesce :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama