7týdenní kaká po každém krmení UM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maminkas
Kecalka 328 příspěvků 20.03.14 10:26
Kaká po každém krmení UM

Ahoj, mám dcerku - 7 týdnů a jsme plně na UM Hipp Combiotik. První 2 týdny jsme řešili, že malá nekakala skoro vůbec - jednou za 3-4 dny, tak nám v lékárně doporušili laktobacilky Swiss. Trpíme na prdíky, tak jsme k tomu dávali i Espumisan. Kakání se rozjelo dobře, prdíky nezabírali. Tak jsem laktobacilky přestala dávat, protože v Hippu je údajně dost probiotik apod. Espumisan jsme vyměnili za Baby calm. Malá vypije 120ml po 3 hodinách. Takže ted dáváme Hipp a Baby calm na prdíky. Ale malá kaká po každém krmení, v noci i 3×. Žlutá stolice, občas trochu řidší, někdy má jen trochu žltě uprdnuto, ale kaká skoro fakt po každém jídle. Je to normální nebo se opět kvůli kakání radit s doktorkou? Mohlo to způsobit podávání toho Baby Calmu? Máme se vrátit i tpátky k těm laktobacilům Swiss? Poraďte.

Reakce:
střepina
Neúnavná pisatelka 16744 příspěvků 20.03.14 10:37

Ahoj, baby calm projímá, protože má v sobě oleje, nedávej ho před každým krmením, ale jen třeba třikrát denně

maminkas
Kecalka 328 příspěvků 20.03.14 10:38

Právě, že dávám tak 2× denně Baby calm do flašky s mlékem, nedávám ke každému jídlu. :-(

Uživatel je onlinedanyk
Generální žvanilka 23565 příspěvků 20.03.14 10:41

Jsem ráda, že jsi napsala dotaz. Náš prcek (6 týdnů mu teprve bude) byl minulý týden v kontaktu s rotaviry (velkej brácha skončil v nemocnici) a za dva dny začal kakat taky po každém jídle, bylo to i hodně tekuté. Teď už je to lepší, ale i tak má nakakáno ob plínu a já přemýšlím, jestli je ještě „nemocnej“ nebo už to je normální, protože dozatím měl jednu stolici denně. Zároveň pořád vypadá trochu, že ho bříško trápí, dřív jedl v pohodě, teď se hodně kroutí.

Příspěvek upraven 19.04.15 v 21:32

maminkas
Kecalka 328 příspěvků 20.03.14 10:45

Malá se taky pořád kroutí, že jí bolí bříško, ale vykakaná je, prdíky jdou taky ven, tak já už nevím. Starší je v poho, ten zas má poslední dobou stolici tuhou a jednou denně :-D 19m.

Vemas
Kelišová 5626 příspěvků 20.03.14 10:49

Ja mam prcka (necelych 14dni) a kadi s kazdou flaskou. Nejdriv mel hipp ha a ted ma nutrilon ha. A kadi fakt po kazdy. Obcas i mimo jidla. Brisko ho netrapi. I prvni dite mi kadilo s kazdym jidlem.
Takze si nemyslim, ze by to bylo neco neobvykleho.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17758 příspěvků 20.03.14 10:58

Můj byl tedy kojený, ale kadil klidně i 8-10× denně. Ve třech měsících už „jen“ 6× denně, po najetí na příkrmy má bobek 4× denně. Některé děti jsou prostě ukakanější (jak říká můj muž, „mají rychlá hovínka“). Pokud je konzistence a barva ok, nějak ti „jinak“ nezapáchá, tak bych to neřešila.

petulagabi
Echt Kelišová 7758 příspěvků 20.03.14 11:00

Malá taky kakala skoro po každm kojení, i pak po Um, teď při příkrmech tak jednou-dvakrát denně, lepší než mít týden zaraženýho prda

Váš příspěvek
Reklama