Kakání po Vigantolu u miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tardulka
Závislačka 3637 příspěvků 10.04.19 19:20
Kakání po Vigantolu u miminka

Hezký den, chtěla jsem se zeptat, zda vaše miminka měla ošklivé kakání po Vigantolu? To že dcerce po něm bolí břiško už jsem vysledovala. Ale cca od toho jednoho měsíce co jsem ho začala dávat má i tmavě zelené kakání s hleny. Měla tam párkrát i nitky krve. Zapáchá to. Může to být po Vigantolu? Nemáte s tímto zkušenosti? Moc děkuji!

Reakce:
marietx
Povídálka 38 příspěvků 10.04.19 19:56

My jsme žádné problémy po vigantolu neměli. Zkus se zeptat doktorky čím to může být.

Anny2148
Kecalka 286 příspěvků 10.04.19 20:01

Za mě to z toho klidně být může. Nejstarší syn měl hned po první dávce šíleně křeče a pak měl úplně zelenou stolici. Po vynechání se to zase upravilo. Pak jsme dali znova a zas to samé, zkoušeli jsme to asi 4× a vždy to samé. Pak jsme nedávali vůbec. Nakonec jsem koupila jiné Dečko a to bylo ok. Další dvě děti to samé, ale tam jsem to tolik neřešila a rovnou dala ten druhý přípravek a bylo.

Tardulka
Závislačka 3637 příspěvků 10.04.19 20:25

@Anny2148 Taky jsem jí Vigantol vysadila a bylo po bolení, i kakání lepší. Teď jí zase cca 4 dny opět kapu a už opět hrůza. Dnes už se svíjela u kojení, hodně prdí a pije málo. Takže dnes už jsem opět nedala. Jinak malá už má za sebou testy z minulého týdne. Výtěry na viry, bakterie ze stolice…negativní. Výtěry nos, krk…negativní. Ještě čekám na výsledky na potravinové alergie. Zatím vím mléko…negativní. Tak z čeho toto kakání je? Je to záhada.

Tardulka
Závislačka 3637 příspěvků 10.04.19 20:27

@Anny2148 za jak dlouho se cca ta stolice upravila po vynechání Vigantolu?

Anny2148
Kecalka 286 příspěvků 10.04.19 20:50

@Tardulka Většinou do dvou, tří dnů. Ale pamatuji si to první podání u prvního syna, kdy syn byl naprosto pohodové, usměvavé a klidné dítě a během pár hodin z něj byl uřvaný uzlíček s bolavým břichem. Kadil co 30 minut, úplně zelené kakání, které divně smrdělo. Myslela jsem si, že to má po něčem co jsem snědla já. Hrozně jsem si to vyčítala, ale pak mě napadl ten Vigantol a v příbalovém letáku jsem našla, že způsobuje průjmy, takže jsem mu ho už nedala a pak se to do dvou dnů upravilo. Ale z toho průjmu měl úplně opruzený a bolavý zadek.

Tardulka
Závislačka 3637 příspěvků 10.04.19 21:20

@Anny2148 hmmm, chuděra. U nás to samé. První měsíc vše ok. Pak zlom. Dnes už jsem nedala. Doufám, že zítra už jí bude lépe a v klidu se napije. Dnes teda hrůza! :?

Uživatel je onlineiPodPrd
Kecalka 299 příspěvků 10.04.19 21:24

Malá měla bolení, byla dehydrovaná a kalala vodu a semtam tvrdý kus stolice, jak šutr. Začala jsem kapat Baby-D a pohoda :srdce: Ta hnusná s****a letěla do koše :poblion:

Tardulka
Závislačka 3637 příspěvků 10.04.19 23:38
@iPodPrd píše:
Malá měla bolení, byla dehydrovaná a kalala vodu a semtam tvrdý kus stolice, jak šutr. Začala jsem kapat Baby-D a pohoda :srdce: Ta hnusná s****a letěla do koše :poblion:
to je hustý 8o Chudák!
Váš příspěvek
Reklama