Kakaové těsto na bílé zdi!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chuanita
Kecalka 361 příspěvků 07.03.17 14:53
Kakaove těsto na bílé zdi!

Dala jsem vylízat mísu od těsta psům, a různě odbíhala uklízet a vařit. Jak ji fenky vylizovaly, dostrkaly ji ke zdi a je to. Zdi máme čerstvě nově i omítlé a vymalované :zed: a zrovna nejvíc viditelné místo že. Za chvíli přijede z práce přítel, svredu to na batole :oops:, jinak by holky pakoval na trvalo na dvůr.

Jak mám to těsto odstranit? A zamaskovat flek? Pomoc.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

tartaletka
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 07.03.17 14:58

Zbytky barvy vam maliri nenechali? :nevim: bílou v pohode zamalujete, jen vedet odstin barvy, ve specializovaných obchodech daji i male mnozstvi barvy treba za 100. My mame od vsech barev v dome po malem kyblicku prave pro tyto pripady ;)

ančapepča
Zasloužilá kecalka 968 příspěvků 07.03.17 15:02

Máš doma zbytek barvy?? Trošku oskrabat a znovu natřít. Ale nech to na chlapovi. Stane se…ale jestli chceš mit pejsky doma tak to opravdu sveď na batole :D mě tenkrát moje batole nakreslilo lihovkou na čerstve vymalovanou zed prapodivnej obrázek. Málem jsem se přeskočila vzteky :D :D

Premek_Orac
Závislačka 4390 příspěvků 07.03.17 15:02

@chuanita Zaprvé, lhát se nemá. Dělá to špatnou karmu.
Zadruhé, stačí vymalovat tu část, když je to nové, nebude to poznat.
Zatřetí, řipoj dolu podpis a vydávej to za umělecké dílo. Když mohou opice malovat obrazy, co by nemohli psi dělat umění na zeď…

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 07.03.17 15:02

Zbytek barvy nemáte? Jedině koupit malé množství barvy. Ty jsou celkem levné ;)

chuanita
Kecalka 361 příspěvků 07.03.17 15:08

Tak díky všem. Než jste mi tu stihli napsat, svrběla mě ruka, tak jsem to oškrábala nehtem. Je to vidět, ale aspoň ne jak předtím, teď bych řekla přijatelně :D

@Premek_Orac karma nekarma, vyšoupl by je nekompromisně ven do boudy…

Nairol
Echt Kelišová 8820 příspěvků 07.03.17 15:20

Ja uz jsem vazne mimo. :roll:
Cetla jsem „kakaove testo na bile zeli“ a rikala jsem si, doprcic co tu dela Rachel z Pratel. 8o

Sorry za offtopic. :oops:

Pavouček1994
Echt Kelišová 7512 příspěvků 07.03.17 15:32
@Nairol píše:
Cetla jsem „kakaove testo na bile zeli“ a rikala jsem si, doprcic co tu dela Rachel z Pratel. 8oSorry za offtopic. :oops:

joooo ten byl dobrej :mrgreen: :lol:

a12
Vesmírná mluvilka 32090 příspěvků 07.03.17 16:28
@Nairol píše:
Cetla jsem „kakaove testo na bile zeli“ a rikala jsem si, doprcic co tu dela Rachel z Pratel. 8oSorry za offtopic. :oops:

mnam, pudink s hraskem a hovezim masem :dance:

Příspěvek upraven 07.03.17 v 16:29

a12
Vesmírná mluvilka 32090 příspěvků 07.03.17 16:28

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 07.03.17 16:32
@chuanita píše:
Tak díky všem. Než jste mi tu stihli napsat, svrběla mě ruka, tak jsem to oškrábala nehtem. Je to vidět, ale aspoň ne jak předtím, teď bych řekla přijatelně :D@Premek_Orac karma nekarma, vyšoupl by je nekompromisně ven do boudy…

Taky bych to oškrábala :palec: Jinak já zjistila, že hodně věcí jde z bílého primalexu vygumovat obyčejnou gumou. A když u nás kamarádčina dcera otlapkala zeď rukama od barevných kříd, tak jsem vzala houbičku s jarem a trochu jsem to pošmudlila. :lol: Říkala jsem si že už není co ztratit - a světe div se ono to šlo dolů, po zaschnutí to není poznat. :P

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 07.03.17 16:37

Není nad omyvatelnou-oděruvzdornou malbu :think:

amylon
Kecalka 255 příspěvků 07.03.17 17:05

To fakt existujou chlapi, co kvůli fleku na zdi vyšoupnou psa ven, jo? fuuuuuuj :poblion:

Fofrník
Závislačka 3487 příspěvků 07.03.17 17:08
@amylon píše:
To fakt existujou chlapi, co kvůli fleku na zdi vyšoupnou psa ven, jo? fuuuuuuj :poblion:

Jo!!! :jazyk:

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 07.03.17 17:21

@chuanita Školní křída. :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Vémolu čeká boj roku, jeho sexbombu operace! „První noc je nejhorší,“ říká Lela

Oba dva čeká velká bolest, kterou dobrovolně podstoupí. Řeč je o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >