Reklama

Kala lilie - škůdci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineLalelale
Ukecaná baba ;) 1860 příspěvků 16.08.18 13:54
kala lilie - škůdci

Holky potřebuji poradit. Koupila jsem si v zahranictví kalu a asi už byla napadená. Květina od začátku chřadne, má úplně žluté listy a vypadá opravdu hrozně. Před nedávnem jsem si všimla, že je plná černých teček, vypadá to jako černý písek. Jenže ty tečky lezou. Natříkala jsem ji sprejem a dneska už je to tam znova. Nevíte, co to může být? Je to tak titěrné, že nehýbat se, vypadá to opravdu jako zrnko písko. Má vůbec smysl květinu v tomhle stavu zachranovat? Má asi 5 zažloutlých listů, všechno opadalo.

Reklama

Reakce:

Aries6
Generální žvanilka 21913 příspěvků 2 inzeráty 16.08.18 14:11

Co ji ostrihat a pockat, jestli se chyti a obrazi znova?

Uživatel je onlineLalelale
Ukecaná baba ;) 1860 příspěvků 16.08.18 14:17

@Aries6 nad tím dost přemýšlím. Mám ji ustřihnout až k cibulce a nechat je někde přes zimu ve sklepě? Nebo ji můžu nechat normálně v bytě? Teď jsem ji zase přestříkala sprejem proti škůdcům i s hlínou, tak snad to zabere.

Aries6
Generální žvanilka 21913 příspěvků 2 inzeráty 16.08.18 22:04

@Lalelale nemáš fotku? A to je venkovní kvitko? Asi bych střihla nad cibulkou, třeba dojde škůdci potrava a zbavís se ho. Ona by časem pravděpodobně stejně uvadla a tak jak tak by si ji ustrihla.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama