Kala lilie - škůdci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2391 příspěvků 16.08.18 13:54
kala lilie - škůdci

Holky potřebuji poradit. Koupila jsem si v zahranictví kalu a asi už byla napadená. Květina od začátku chřadne, má úplně žluté listy a vypadá opravdu hrozně. Před nedávnem jsem si všimla, že je plná černých teček, vypadá to jako černý písek. Jenže ty tečky lezou. Natříkala jsem ji sprejem a dneska už je to tam znova. Nevíte, co to může být? Je to tak titěrné, že nehýbat se, vypadá to opravdu jako zrnko písko. Má vůbec smysl květinu v tomhle stavu zachranovat? Má asi 5 zažloutlých listů, všechno opadalo.

Reakce:

Aries6
Generální žvanilka 21955 příspěvků 5 inzerátů 16.08.18 14:11

Co ji ostrihat a pockat, jestli se chyti a obrazi znova?

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2391 příspěvků 16.08.18 14:17

@Aries6 nad tím dost přemýšlím. Mám ji ustřihnout až k cibulce a nechat je někde přes zimu ve sklepě? Nebo ji můžu nechat normálně v bytě? Teď jsem ji zase přestříkala sprejem proti škůdcům i s hlínou, tak snad to zabere.

Aries6
Generální žvanilka 21955 příspěvků 5 inzerátů 16.08.18 22:04

@Lalelale nemáš fotku? A to je venkovní kvitko? Asi bych střihla nad cibulkou, třeba dojde škůdci potrava a zbavís se ho. Ona by časem pravděpodobně stejně uvadla a tak jak tak by si ji ustrihla.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >