Kalendář z vlastních fotek

483
14.10.06 12:53

Kalendář z vlastních fotek

Ahoj holky,
nemáte někdo dobrou zkušenost s nějakým studiem, kde by dělali hezké nástěnné kalendáře z vlastních fotek? Cthěli bychom to jako dárek pro rodinu k Vánocům. Jsme z Berouna, takže Praha nebo někde poblíž.

Moc díky.
Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2114
14.10.06 13:17

Jůůů. Já se vetřu s dotazem, nějaké takové studio kde by se dalo jednat po netu :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.10.06 14:00

fotostar

Holky, je to zcela jistě toto

http://www.fotostar.cz/

budete spokojeni, věřte. Ahoj.

• Nahlásit
  • Citovat
614
14.10.06 15:14

Re: fotostar

Alenacermanova píše:
Holky, je to zcela jistě toto

http://www.fotostar.cz/

budete spokojeni, věřte. Ahoj.

Ahoj,
tak prave Fotostar ZASADNE NEDOPORUCUJU!!! :( Nechavali jsme tam kalendare delat loni k vanocum - prvni objednavku mi poslali zpatky neudelanou, protoze ty cuzy prodavacky v prodejne, kde jsem to objednavala, blbe vyplnily objednavku a ty pip pip pip z Fotostar nebyly schopny se mi ozvat, jak to teda chci, prestoze na objednavce i na prilozenem CD byli dve telefonni cisla a email! Takze jsem to objednavala podruhe, to sice udelaly, ale pro zmenu blbe! Mela jsem fotky sepiove s rameckem a oni mi to vytiskli cernobile a bez ramecku! A jeste mi drze rekli, ze mi to teda do dvou dnu predelaji, ale za tu vyssi sazbu! :twisted: A nebo, ze mam po vanocich ty kalendare poslat k predelani - takze by to u stromecku vypadalo asi takhle: „mile babicky, mili dedeckove, tady mate jako darek kalendar s vasim vnouckem, hezky si ho prohlidnete, protoze ja vam ho zase vezmu a vratim az to Fotostar konecne udela dobre…“ :twisted: :twisted: :twisted:
Nakonec jsem ale po dvoutydennim mailove korespondenci uhadala 20% slevu z ceny, tak aspon neco!
Ale jinak Fotostar uz NIKDY!!!

Jinak kalendare delaji skoro vsude - Kodak, FujiFoto… - chce to se poptat a porovnat ceny a typy!

Hezky den a at se kalendare povedou! :wink:
Eliska

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.10.06 15:21

hm

To mne mrzí, že Ti to nevyšlo. Bráchovi skvěle a babičce to visí na zdi už třetím rokem, stále dokola si otáčí leden, únor,…, má ten 12-stránkový.
Ale jinak mám taky zkušenost, že Fotostar nekontaktují klienta ale prodejnu (formou vrácení+vzkaz), někdy FOT. prodejně zavolá. Ale zatím nevím o nikom, že by FOT. volala přímo klientovi. Čau.

• Nahlásit
  • Citovat
16729
14.10.06 18:15

ahojky,

našla jsem na MMB tohle,nemám ale vyzkoušeno :

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?…

ad Fotostar- u nich jsem si také nechala děla kalendář na vánoce. problém vidím spíš v zaměstnancích a jejich informovanosti. Ale kalendář se nám pak líbil, zejm. babičkám :lol:

také jsem si nechala dělat kalendář ve Fotografii v okresním městě, kde tam měla reklamu nějaká firma a měli celkem velký výběr. První objednávku zvládli dobře, ale druhou nestihli na manželovy 30-tiny, tedy vůbec nedodrželi termín atd.

takže si myslím, že to záleží na konkretní pobočce či firmě.

Irias

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1293
21.10.06 22:26

Ahoj,
já mám taky dobrou zkušenost s Fotostarem.
Máme kalendář naší malé princezny, a nechala jsem si dělat i kalendář pro kámošku z našich společných fotek ze studií- skvělej dárek k narozkám!!
No a pro ségru u Fotostaru hrneček, kam mi dali nádhernou, ostrou a věrohodně barevnou fotku její rodiny.
Buď jim to dávám na CD, nebo i papírové fotky, to je jedno.
pitris

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3910
22.11.09 10:16

Ahoj,

Příspěvek upraven 12.12.11 v 15:59

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Dáwa
27.3.10 21:58

Fotodárky

Zdravím, dočetl jsem se tu mnoho o výrobě kalendáře z vlastních fotografií. Avšak našel jsem si tuto prodejnu a vyzkoušel jsem jí. CDSM! Nejenže vyrábějí kalendáře v té nejvyšší kvalitě a z té spousty šablon jsem si nemohl vybrat, ale nabízejí spoustu jiných fotodárků. Zboží bylo doručeno včas, jednání se spolehlivým personálem, kvalita výrobku bezvadná a ještě potěšila vánoční akce na 2+1 ZDARMA. Pro tento rok už mám s výběrem dárků jasno.

• Nahlásit
  • Citovat
Lenule87
7.4.10 21:59

Ahoj, našla jsem pouze tento web http://www.cdsm.cz/ a myslím, že je to ten výše zmiňovaný. Opravdu veliký výběr šablon mě velmi mile překvapil a design kalendářů je velmi líbivý :-) Mohu také jen doporučit.

• Nahlásit
  • Citovat
57
27.9.10 19:04

kalendáře

Kalendáře z vlastních fotek uděla i hodně kvalitní lab - nebude to potom nekvalitní digitální tisk, ale prostě 13 velikých svázaných fotografií- budou tedy o něco měkčí než obvykle, ale pokud nebudeš mít doma moc vlhko a nezkroutí se, tak budou vypadat mnohem lépe než nějaký tisk po internetu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
18.10.13 13:31

Ahoj :-) mohu jen souhlasit se spokojeností na Fotostaru. Dříve jsem objednávala u Happy Fota a kvalita hrůza.. Dělala jsem tam knížku a po 14 dnech se mi komplet rozlepila. Náhodou jsem pak narazila na Fotostar a s manželem tam objednáváme několikrát za rok. Vždy tam mají nějakou výhodnout akci, která se hodí na určité období. Takže po prázdninách jsem dělala fotoknihu z dovolené a teď manžel objednal 4 kalendáře. Pro babičky nejlepší dárek :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3472
18.10.13 13:59

http://www.happyfoto.cz/akce.html?…

vždy spokojenost a mají právě akci :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20157
18.10.13 14:52

Nováčci v diskuzích, kteří vychvalují nějaký produkt či firmu u mě nebudí důvěru, tím spíš, že z Fotostaru též nejsem po zkušenostech dvakrát nadšená.
Právě listuji stránkami www.cdsm.cz a letos asi necháme vyrobit kalendáře u nich. Jinak bývají též slevové akce na slevomatech. Na amplionu nedávno vyšel kalendář na 139,– Kč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
598
18.10.13 17:28

@Damael a mas zkusenost s Fotostarem s kalendarem nebo i fotkama. Potrebuju vyvolat vrlke mnozstvi fotek, tak mi zalezi na kvalite.Dik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama