Kalhoty pro hubené prvňáky - kluky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

wildcat8
Kecalka 285 příspěvků 07.03.18 10:37
kalhoty pro hubené prvňáky - kluky

Maminky, prosim o tip, kde sháníte kalhoty na kluky do školy (tedy tepláky již bohužel ne), ale opravdu ať jsem koukala, kde jsem koukala, tady u nás (takko, pepco, kik, tesco…) všude vše v pase obrovské!!! nemáte zkušenosti co třeba HM, CA…??kam se pro kalhoty vypravit? Moc děkuji :hug:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

wildcat8
Kecalka 285 příspěvků 07.03.18 10:38

Ještě dodám, že pomocí pásku bych to ráda řešila až jako v krajní situaci…přeci jen blbě se mu to pak obléká a stěžuje si :D

smurfka
Nadpozemská drbna 28637 příspěvků 07.03.18 10:38

JÁ KUPUJU CO JE A PAK DOMA VŠÍVÁM DOVNITŘ GUMU.. :nevim:
POŘÍPADNĚ TAKOVÉ CO MAJÍ NAHOŘE TKANICE NA STAHOVÁNÍ,

Kacka2
Závislačka 4252 příspěvků 07.03.18 10:42

Kupuji rifle které mají v pase vevnitř gumu na knoflíček na stáhnutí. CA i HM myslím má, asi i Takko a kdysi měl i Kik.

Jančakecalka
Generální žvanilka 20865 příspěvků 07.03.18 10:47

Bud ráda, že je mu to velké, co bych za to já dala ;) Naší holce je v pase všechno malý, takže musim kupovat na straší holky a zkracovat nohavice :zed:

salomme
Neúnavná pisatelka 18467 příspěvků 1 inzerát 07.03.18 10:53

@wildcat8 Kupuju v Lidlu a Kik jen ty, co mají stahování na gumu a knoflíky v pase. Mívají to i HM, ale ty jsou mu široké v i bocích, pokud koupím takové, aby mu byly na délku opravdu dobré a ne jakoby čekal velkou vodu. U kraťasů kupuju menší velikosti (má 128 a kraťase beru třeba 104, aby mu v pase nepadaly). Hledám jen vyštíhlené střihy, běžné jsou mu široké i přes boky a vypadá to blbě, když pas tak hodně stáhnu a boky má pak jak balón.

jakanas
Kelišová 6263 příspěvků 118 inzerátů 07.03.18 10:55

Pro našeho žížalku kupujeme dívčí s elastanem. A často něco vybereme v lidlu.
Pásek mu také nevyhovovuje.

Novire
Neúnavná pisatelka 19703 příspěvků 07.03.18 10:59

Kupuju zásadně skinny střih s regulační gumičkou v pase. Náš je má ovšem jako normální volné gatě :roll:
V té první třídě to ještě docela šlo, když tak dostal kšandy, ale teď je v páté, potřebuje na délku tak vel. 140 a váží 26kg :zed:
Nedávno jsem v Takko koupila vel. 122 s nesmyslně dlouhými nohavicemi a ty jsou super. Konečně nevypadá jak ve vypůjčených gatích.

eviku-miluna
Kelišová 6712 příspěvků 1 inzerát 07.03.18 11:02

@wildcat8 ja mam hubenyho skolkacka a kalhoty kupuji v Lidlu Lupilu. Jsou delany na hubenoury, ale stejne ma jeste ksandy nebo pasek :roll:.

cverunka
Ukecaná baba ;) 2385 příspěvků 07.03.18 11:06

Zkusila bych HM, možná Lindex. Naopak, jak holky psaly Lidl, tak mě lidlácké oblečení přijde obrovské :nevim:

Eridana
Ukecaná baba ;) 1456 příspěvků 07.03.18 11:29

Na hodně hubené kluky kupuju v C&A se stahovací gumou, tam jim jsou skoro vždycky. Někdy seženu i v Takko nebo Kiku (taky s gumou, ale tam musím víc dávat pozor na střih a stáhnout to pak docela hodně).

Naopak kalhoty z H&M jsou na „větší zadky“ a z Lidlu jim nesedí, padají i po stažení gumou, takže tam nekupuju.

A našemu nejhubenějšímu (110 cm a 14 kg) jsou pouze z C&A.

Ijen
Kecalka 413 příspěvků 07.03.18 12:28

Mladšímu synovi ( 150cm a 30 kg) sedí jenom skinny z Lindexu s regulační gumou v pase, tam kupujeme pravidelně, kalhoty z HM jsou mu trochu volnější, ale taky se občas vybere, výjimečně v CA. Jinde už kalhoty ani nesháním, zkusila jsem to párkrát, a všude kalhoty kam by se vešel dvakrát.

wildcat8
Kecalka 285 příspěvků 07.03.18 16:04

Jeee moc děkuju za tipy ☺budu průběžně dělat exkurze po obchodech a hledat ☺zkusím to CA

Elik
Extra třída :D 10787 příspěvků 07.03.18 23:05

U nas stejny problem, chlapec velikost 140 na tretim percentilu vaha/vyska (tj extremne hubeny) vsechny kalhoty bez vyjimky ma z C&A, maji vevnitr stahovaci gumicku. Takze tam urcite poridis.

sissi001
Zasloužilá kecalka 991 příspěvků 1 inzerát 07.03.18 23:55

Rifle většinou kupuju v Genesis ( za 49,–). Nejraději Palomino (C&A) s vnitřní regulací.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Skandál na narozeninách Václava Klause: Oslavu chtěl narušit opilec ze Zemanova štábu

To byla párty! Bývalý prezident České republiky Václav Klaus slavil své 77.... číst dále >

Konec hláškaře Bosáka: Zmizí z obrazu nejoblíbenější fotbalový komentátor Česka?

V České republice není fotbalový komentátor, který by se těšil takové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

Podprsenka? Ne, díky. Celebrity sázejí na přirozenost

Je jedno, jestli máte prsa malá, nebo velká, souměrná, nebo nesouměrná,... číst dále >

Reklama