Kalhoty s vyšším pasem pro starší děti 130cm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 21631 příspěvků 10.07.19 12:20
Kalhoty s vyšším pasem pro starší děti 130cm

Ahoj,
prosím vás kde kupujete starším holkám a třeba i klukům, tedy ne úplně malým kalhoty aby jim ze všeho nekoukal zadek? Holce je teprve 6 let, ale už nosí velikost 140 (má cca 130 cm) a asi 30 kg, takže žádná nítěnka a ze všeho jí lezou záda a zadek. Většinou nakupuju v HM, protože ostatním značkám končí dětské ve 128 a pak jsou mladé dámy kde si ale nevyberu vůbec, to je spíš jen hezké než funkční. O botách ani nemluvím…
Nebo mi to krátí sušička :mrgreen:

Reakce:
modravlocka
Ukecaná baba ;) 1433 příspěvků 10.07.19 12:25

@pikola Bojiji s tím stejně jako ty. Teď se mi podařilo koupit v HM tenké letní kalhoty, ale z nákupu džín do školy mám osypky už teď. Naposledy jsem koupila jedny příčetné v Kiku. Doma jsem pak zjistila, že jsou klučičí. :mrgreen:

fia80
Závislačka 3219 příspěvků 10.07.19 12:32

@pikola já dceři kupuju rifle v Kiku, jelikož ona nemá ráda knoflíky, protože ji otravuje jejich zapínání a odepínání. Zároveň ty rifle mají tu gumičku na úpravu pasu a to mi právě příjde, že ji pak z toho neleze tolik ten zadek ven. Ještě je řešení pásek nebo nějaké super kšandy.

Má 28 kg a 128 cm. A v sušičce se nám to nesráží.

milktea
Zasloužilá kecalka 663 příspěvků 10.07.19 12:37

@pikola a next? podle mě je na tom podobně jako HM a velikosti má. Ale nevím, jaké má holčičí (jestli to je nositelné, klučíčí je ok)

Zabatko
Závislačka 4804 příspěvků 10.07.19 12:42

No tak to je taky náš problém, dcera má 6 let a taky kolem 130 cm už a taky jí ze všeho kouká zadek, mě to děsně štve, ta debilní móda, že všechno musí i pro ty menší děti být bokové, nebo tak blbě střižené, že to pořád buď sjíždí, nebo z toho leze zadek. Zlatá byla móda, kdy se džíny a všechno nosilo do pasu. I to pěkně vypadalo ty džíny s širším páskem do toho.

kjhui
Závislačka 2641 příspěvků 10.07.19 12:51

@pikola Fantom.. ale ty jsou teda sportovní

Váš příspěvek
Reklama