Kalíšky, GaiaCup nebo LadyCup?

Flenka
27.6.15 21:29

Kalíšky, GaiaCup nebo LadyCup?

Ahoj, v nedávné diskusi změnilo téma kurz k hygienickým kalíškům. Jelikož mě docela zaujaly, nadhodila jsem toto téma s kamarádkou. Byly bychom rady za vaše tipy. Projely jsme možnosti a zbyly nám tyto dva druhy. Byla bych moc ráda, kdyby se ozvaly alespoň nějaké jejich uživatelky se svým hodnocením.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21636
27.6.15 21:39

Mám Ladycup dva roky a jsem moc spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67
27.6.15 21:54

Také mám přes rok Ladycup a jsem spokojená, jsem po dvou císařských řezech, zvolila jsem tu větší velikost, nic proti jsem nenašla. K dezinfekci používám šumivé dezinfekční tablety.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21636
27.6.15 21:56

Já mám teda po dvou normálních porodech, takže mám taky ten větší. A normálně vyvařuju ve vodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10749
27.6.15 21:59

Mám LadyCup, vyhovuje mi od začátku, takže jsem jiný zatím nezkoušela, nemám tím pádem srování.
Vyvařuji ve vodě, ale už jsem jeden uvařila do nepoužitelna :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21636
27.6.15 22:01

@Knihomyš já taky :mrgreen: takže mám vlastně druhý kalíšek už :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Flenka
27.6.15 22:05

@andelka83 @Knihomyš A je moc jednoduché ho „uvařit“, to by bylo stopro první co se mi povede :cert:.

• Nahlásit
  • Citovat
21636
27.6.15 22:07

@Flenka no je, když zapomeneš na to, že ho vaříš. Od té doby neodcházím z kuchyně, dokud se o něj nepostarám. S dvěma dětma je lehké zaměřit pozornost jinam a zapomenout na čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mag
11208
27.6.15 22:10

Já mám Ladycup už asi 4 roky. A nemůžu si stěžovat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10749
27.6.15 22:14

@andelka83 Mně se to povedlo ve chvíli, kdy jsem měla zhruba spočítáno, že se mi zaplatí a začne „šetřit“ :zed: Ale neváhala jsem, ten komfort za to stojí.
Přiznám se, že jsem i teď na ebay koupila nějaký čínský za pade do rezervy, třeba se na ně něco provalí, než ho použiju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21636
27.6.15 22:16

@Knihomyš za pade?
No, mi ten druhý věnovala kamarádka, která ho jen párkrát vyzkoušela. Projela jsem to tabletou a 2× vyvařila.
Ten svůj jsem kupovala když byl v nějaké akci. Myslím že za ty dva roky se mi vrátil už několikrát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10749
27.6.15 22:17

@Flenka @andelka83 Hm, nepotřebuješ dvě děti, stačí zajímavá knížka nebo emimino :) Od té doby se snažím buď neodejít nebo natahuju budík. Jinak samozřejmě čím víc dáš vody, tím je větší šance, že si v průběhu vaření vzpomeneš nebo tě upozorní oblaka páry :lol:
Myslím tím, že dlouhý var ho nepoškodí (aspoň jsem si nevšimla), blbý je, když se vyvaří voda…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Flenka
27.6.15 22:19

@Knihomyš Tak to jo, to jsi mě uklidnila, já jsem na tohle zapomínání hrozná, takže pokud bude potřeba jen nevyvařit vodu, tak to bych mohla zvládnout :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
21636
27.6.15 22:20

@Knihomyš no, měla jsem to v malém hrnku. Tudíž vyvařeno, rozvařeno, připáleno. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10749
27.6.15 22:23

@andelka83 jojo, ale je to noname - http://www.ebay.com/sch/i.html?…
Ono na tom de facto nic drahýho asi není, akorát ta jistota, že odpovídá zdravotním požadavkům ČR (přiznám se, že jsem to hluboce nezkoumala, ale předpokládám, že by to v Čechách bez atestu neprodávali).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama