Kalorické tabulky, jde to bez nich?

Anonymní
20.3.21 23:13

Kaloricke tabulky, jde to bez nich?

Ahoj, chci se zeptat. Zhubl nekdo bez kalorickych tabulek? Moc dekuju za odpoved❤️Popripade kolik a za jak dlouho

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
736
20.3.21 23:29

Sem tlustej jak prase a opravdu nevidím na tom nic anonymního :zed:
Všechno jde když se chce. Ale bez pohybu tě to nespasi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1739
20.3.21 23:43

Já je kdysi používala poctivě tak týden, max dva. Nedokážu to důsledně zapisovat. Ale zase alespoň na tom týdnu jsem viděla, kde musím přidat, už jsem pak lehce odhadla, kolik čeho můžu sníst a tak, aniž bych už pak musela vážit. Ale pro začátek super věc, nakonec jsem dala dolů asi 7 kg bez nich, které mám úspěšně teď během covidu zpět. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52930
20.3.21 23:45
@JiříkMazlík píše:
Sem tlustej jak prase a opravdu nevidím na tom nic anonymního :zed:
Všechno jde když se chce. Ale bez pohybu tě to nespasi

Ale ty si se přiznal vedle, že děláš do ledniček :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.3.21 00:01
:nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
21.3.21 00:13

@Kelsey A mohu se zastavit na nezávaznou prohlídku stavu zásob :lol:

Stává se mi dost často když někdo potřebuje nějakou opravu a má pro mě dobrý oběd pak má výraznou slevu ;) většinou jen za materiál samozřejmě když je to " nějaká drobnost " a ne robota na týden :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
21.3.21 07:11

Ja je pouzivala driv pravidelne, zhubla jsem 27kg. Ted jsem se zase vratila a mam za cil opet poctive zapisovat, tak jsem zvedava na vysledky. Zkusila jsem vse, ale tabulky jsou pro me zrejme jedine reseni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
850
21.3.21 07:45
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat. Zhubl nekdo bez kalorickych tabulek? Moc dekuju za odpoved❤️Popripade kolik a za jak dlouho

Můžeš mi ten dotaz vysvětlit? Jaký problém pro tebe představuje používání kalorickych tabulek. Vzhledem k tomu, že chceš hubnout, tak asi něco děláš špatně. No a tabulky by ti pomohly se zorientovat a najít, co to asi bude ( hodně jídla celkově, hodně tuků, hodně cukrů, málo vlákniny…). Ten tvůj dotaz mi vyznívá, chci zhubnout, ale bez námahy, zadarmo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
199
21.3.21 09:12

Já je nepotřebuji, protože si pamatuji kalorické hodnoty snad každého jídla a dokážu si to spočítat. Občas se tedy seknu, ale jsem dost blízko. Po letech to už má člověk v oku. :lol:
Děláš z toho ale vědu. Zjisti si, kolik máš přijmout kalorií pro hubnutí, do toho přidej výdej a řiď se podle šablony… Nebo kde je problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat