Kalorické tabulky - rychlý dotaz

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
210
28.1.22 09:57

Kaloricke tabulky - rychly dotaz

Ahoj holky, ktere pouzivate kaloricke tabulky :)
Prosim, ktery udaj prijmu je pro me ten dulezity? Ten vrchni, kde je ciste prijem z jidla. Nebo ten spodni, kde se od prijmu z jidla odecita aktivita? Ktery z nich chci mit plus minus odpovidajici tomu 1877 kcal? Diky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1966
28.1.22 10:06

Spodní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
28.1.22 10:13

To záleží jak máš nastavené tabulky. Máš v aktivitě zadána „dle vyplněných aktivit“, nebo tam máš danou nějakou obecnou úroveň aktivity? Pokud dle aktivit, tak se řídíš tím spodním. Pokud máš ale nějakou průměrnou aktivitu v nastavení tabulek, tak bys měla jet podle toho nahoře (respektive by bylo nejlepší ty aktivity nezadávat vůbec, nebo vypnout synchronizaci s hodinkami/jinou appkou), nebo v nastavení změnit na to „dle aktivit“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27939
28.1.22 10:15

Nejlepší je nechat si spočítat příjem i makra podle jedné kalkulačky, která už běžnou aktivitu zahrnuje. A ty data zadat do KT a v nich už nic neměnit, nezadávat aktivitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18914
28.1.22 10:16

Taky spodní kde se ti odečítá aktivita. A můžu se vtirnout s dotazem? Máš krásný poměr bílkovin a tuků, můžu se zeptat, kde bereš bílkoviny? Já moc nemusím tofu a podobné alternativní potraviny a všechno, co má bílkoviny (kromě polotučného tvarohu, kuřecích prsou a šunky), tak má většinou i dost tuku… :nevim: Děkuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
529
28.1.22 10:24

@MartinaIrena proteinový napoj :palec: vejce… luštěniny..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
210
28.1.22 10:24

@MartinaIrena
Zatim podle nich jedu jen par dni. Prave i z duvodu, ze jinak mam malo bilkovin a samozrejme i ten vyssi prijem. Dost jim kruti a kureci maso, tunaka, olomoucky tvaruzky, cervenou cocku, ricotu a vejce. Protein si davam jen nekdy rano do kase.
Ale teda je pro me tezky do kazdeho jidla dostat pomerne hodne bilkovin :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18914
28.1.22 10:28

@P.petru Že jo :mrgreen: Holky moc díky jdu připsat na nákupní seznam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27939
28.1.22 10:30
@MartinaIrena píše:
Taky spodní kde se ti odečítá aktivita. A můžu se vtirnout s dotazem? Máš krásný poměr bílkovin a tuků, můžu se zeptat, kde bereš bílkoviny? Já moc nemusím tofu a podobné alternativní potraviny a všechno, co má bílkoviny (kromě polotučného tvarohu, kuřecích prsou a šunky), tak má většinou i dost tuku… :nevim: Děkuju.

Mám ten samý problém. Bílkoviny nikdy nemám zelené. Bílkoviny jsou i v pečivu, já teda kupuju i výrobky s proteinem (ne na pití), a dávám si i vajíčka (tuk je ve žloutku spíš), ale jinak též, maso, tvaroh, jogurty, cottage, šunka, sýry 20-30%..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mag
11897
28.1.22 10:31

Vyborny zdroj bilkovin pri malo tucich je skyr ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18914
28.1.22 10:41

Holky no vy jste úžasné. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
210
28.1.22 10:42

Holky, diky za odpovedi. Je hezky videt, ze se tim netrapim sama :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27939
28.1.22 10:48
@P.petru píše:
Holky, diky za odpovedi. Je hezky videt, ze se tim netrapim sama :D

To se neboj. Já píšu už asi 120 dní (s pauzou kolem Vánoc).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
818
28.1.22 10:48

@P.petru
Určitě ne, připíchla jsem si diskuzi k oblíbeným…moje výsledky tohoto snažení jsou tristní, tak se radši ani nechlubím, ale třeba se něco dovím a pomůže to konečně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8605
28.1.22 10:49

Můžu se taky vtirnout s dotazem? Nechala jsem si změřit složení těla a spočítat makra na inbody. KT mi poradkyně taky doporučila. Ale říkala, že si na nich mám aktivity vypnout a zadávat je případně sama. Jak to máte vy?
A přidávám se k problému s bílkovinami. Opravdu je dost složité je splnit. Vychází mi to že ke každému jídlu musím mít nějaký tvaroh, salám, maso apod.
A druhý dotaz - podařilo se vám některé podle kt zhubnout třeba 5-10kg? Dík

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat