Kam autem k moři s dvouletým prckem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miichaella28
Stálice 70 příspěvků 06.01.17 17:32
Kam autem k moři s dvouletým prckem?

Zdravím Vás všechny, :-) prosím o doporučení zajímavého místa pro dovolenou u moře. Navštívili jsme Itálii - Bibione, Lingnano. Chorvatsko - Podgoru, Baška vodu. Na všech těchto místech se nám moc líbilo, přístup do moře super ale hlavně bylo kam večer vyrazit. Doporučíte mi prosím nějaké další takové místo? Chceme vyzkoušet něco nového :-) :mavam:

Reakce:

smurfka
Nadpozemská drbna 29810 příspěvků 06.01.17 17:37

Eraclea Mare…byli jsme pak v Lignanu a děs..Eraclea se nám líbilo více. a v chorvatsku se mi líbilo v Primoštenu..

Miichaella28
Stálice 70 příspěvků 06.01.17 17:41

@smurfka děkuju, projíždíme internet, katalogy a furt nevíme kam se vydat, jsem ráda za každý typ. :palec:

axelina
Ukecaná baba ;) 2021 příspěvků 3 inzeráty 06.01.17 17:41

@Miichaella28 závidím že mužes s dvouletým večer někam vyrazit…pro nas to byl horor, delal akorat bordel a vubec bychom si nejake ponocování neužili! stejne tak cesta autem…cestujeme hodne na vlastní pěst s batohama ale vždy letecky a pronajmem auto až na miste a večery trávíme doma protože syn prostě neposedí a neposeděl nikdy ani 5min

Miichaella28
Stálice 70 příspěvků 06.01.17 17:44

@smurfka a je tam i večer kam vyrazit? nějaké promenády a tak? :think:

smurfka
Nadpozemská drbna 29810 příspěvků 06.01.17 17:47
@Miichaella28 píše:
@smurfka a je tam i večer kam vyrazit? nějaké promenády a tak? :think:

uričtě..mi teda bydleli nad hospodou s karaoke, asi cca 10 minut byla díza..jinak nám jezdil pod oknem vláček, který měl asi cca 20minutovou jízdu po celém Eraclea - jakože vyhlídková jízda ( možno kdekoliv vystoupit )..obchody byli a byli tam i kolotoče a takové ty autička a stroje na centy ( co bývají v bille a tak )

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1369 příspěvků 06.01.17 17:51

Co se týče Chorvatska moc doporučuji Brelu. Je tam plno borovic, oblázků, krásné cestičky, plno obchůdků a trhů, restaurací a procházky jsme měli každý den, je tam klidné prostředí. Byli jsme jak v hotelu Berulia (má cestičku rovnou k moři) tak kousek vedle ve Villa Dalmatino (kousek od moře, ta Villa má i restauraci dole) apartmán s kuchyní a obrovským balkónem s výhledem na moře a nájemník moc příjemný :mrgreen: Hned u té pláže jak je cesta tak je trh s ovocem a vedle restaurace a 2 obchody :palec: moc doporučuji, nemuseli jsme chodit nikam daleko :mrgreen:

Zabatko
Závislačka 4270 příspěvků 06.01.17 17:53

Pokud toužíš po večerním, nočním životě, tak si zajeďte do Vodice. Ale jinak kamkoli do většího letoviska v Chorvatsku zajedete, tam se Vám bude líbit. Pro nás utrpení, my hledáme zapadákovy. :lol:

Miichaella28
Stálice 70 příspěvků 06.01.17 20:14

Děkuju Vám :-)
:mavam: :mavam:

Miichaella28
Stálice 70 příspěvků 06.01.17 21:38

A co Biograd na moru??? máte někdo zkušenosti

evish
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 07.01.17 21:05

@Miichaella28 Můžu mít prosím dotaz - nevíte, zda někde existuje (případně můžete mi zde napsat) seznam tunelů, které jsou na trase ČR - Itálie (město Livorno) nebo alespoň všeobecně - zda je jich tam hodně a jak jsou dlouhé? Jinak my byli v Chorvatsku v Primoštěnu, to doporučuji :-).

Miichaella28
Stálice 70 příspěvků 11.01.17 21:25

@evish jé tak to je mi líto, ale to si opravdu nepamatuji… jeli jsme dvě auta a my jako druzí…upřímně jsme koukali na auto před sebou a cestu jsme tím pádem neřešili… a seznam také nevím zda se dá někde nalézt… a byli jste v Primoštenu s dětmi? jaké jsou tam pro ně pláže? Nebo jak to děti na těch oblázkových plážích zvládají???

Janasas
Kelišová 5346 příspěvků 11.01.17 21:29

@Miichaella28 my plánujem letos poprvné, můžu se zeptat jak jezdíte- brzo ráno, pozdě večer nebo jak a co s řízením atd.
Já jsem totiš neřidič a manžel se kasá, že to odřídí tak nevím no

Miichaella28
Stálice 70 příspěvků 11.01.17 22:41

@Janasas jezdíme vždy na noc… minulý rok jsme vyrazili do Itálie - Bibione. Malému bylo 15 měsíců. Vyrazili jsme v 8 večer, malý usnul než jsme dojeli do Prahy a vzbudil se nám půl hodinky před dojezdem do Bibione. :palec: :palec: :palec: Jinak přítel to taky jezdí sám… maximálně ho střídám na 3 hodinky v noci :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >