Kam bobovat v okolí Prahy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Iwis
Zasloužilá kecalka 990 příspěvků 12.01.19 08:32
Kam bobovat v okolí Prahy?

Dobré ráno maminky, mám na vás dotaz. Včera večer to ještě v Praze vypadalo, že dnes půjdeme s dětmi bobovat, ale bohužel, dnes jsme se probudili a skoro všechen sníh je pryč… :,( poraďte prosím kam se v okolí Prahy vydat si zabobovat a zajezdit na saních? Klidně nějaká malá vesnička kam chodí místní děti na kopec :-) nepotřebujeme hodně lidí, jen abychom si zajezdili. Děti jsou smutné, tak hledám jakoukoliv variantu. Moc vám děkuji za tipy :kytka: :kytka:

Reakce:
xjuklickova
Kelišová 5203 příspěvků 1 inzerát 12.01.19 08:39

Jelikož v noci prselo a celkem vydatně, tak mate asi smolicka…

Lama Lama
Hvězda diskuse 49948 příspěvků 4 inzeráty 12.01.19 08:39
@Iwis píše:
Dobré ráno maminky, mám na vás dotaz. Včera večer to ještě v Praze vypadalo, že dnes půjdeme s dětmi bobovat, ale bohužel, dnes jsme se probudili a skoro všechen sníh je pryč… :,( poraďte prosím kam se v okolí Prahy vydat si zabobovat a zajezdit na saních? Klidně nějaká malá vesnička kam chodí místní děti na kopec :-) nepotřebujeme hodně lidí, jen abychom si zajezdili. Děti jsou smutné, tak hledám jakoukoliv variantu. Moc vám děkuji za tipy :kytka: :kytka:

Moninec, Brdy, asi bude něco třeba na Skalce

Iwis
Zasloužilá kecalka 990 příspěvků 12.01.19 08:43

@xjuklickova no právě… :( proto doufám, že se třeba ještě někde dá.....

Tichošlápek
Extra třída :D 11562 příspěvků 12.01.19 08:51

My jsme kousek od cestlic a sníh tu je, ale zase žádný kopec :lol: ale třeba znáš neco v okolí :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 08:58

Tady ve Zličíně sníh ještě je, ale asi bude mokrý, nikoho zatím bobovat nevidím.

Iwis
Zasloužilá kecalka 990 příspěvků 12.01.19 09:00

Tady u nás na Malvazinkách taky ještě něco, ale jde vidět že je to mokré, to když je teď vyšlu tak je mám za chvíli doma jak vodníky… :zed:

Hanka1
Extra třída :D 13836 příspěvků 12.01.19 09:05

U nas v Polabí ani tuk a to jsem sla jeste o pulnoci vencit a bylo to tu jak na horach. Ja bych zkusila Chotouň, Moňínec nebo Jested pokud jste severnim smerem.

Sůvička80
Kecalka 245 příspěvků 12.01.19 09:07
@Hanka1 píše:
U nas v Polabí ani tuk a to jsem sla jeste o pulnoci vencit a bylo to tu jak na horach. Ja bych zkusila Chotouň, Moňínec nebo Jested pokud jste severnim smerem.

V Chotouni se na sjezdovce bobovat nesmí a mimo sjezdovky je prd sněhu :(

Jogrr
Závislačka 4465 příspěvků 12.01.19 10:04

My vyrazime do Harrachova, minuly vikend jsme byli ve Spindlu.

Hanka1
Extra třída :D 13836 příspěvků 12.01.19 10:10
@Sůvička80 píše:
V Chotouni se na sjezdovce bobovat nesmí a mimo sjezdovky je prd sněhu :(

A Monínec? Tam by se nejaky boboplácek nenasel?

Iwis
Zasloužilá kecalka 990 příspěvků 12.01.19 10:55

Popravdě teď když koukám jak venku svítí, tak to asi odpískáme a vymyslíme nějaký náhradní program… Ale všem děkuji za reakce :kytka: :kytka: :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >