Kam byste jeli na dvoudenní výlet?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Danus1
Zasloužilá kecalka 556 příspěvků 02.07.19 00:22
Kam by jste jeli na dvoudenni vylet?

Ahoj vsichni,

Chtela by jsem vzit manzela, dve deti 8 a 11 let a moje rodice (oba pres 70) na 2 - 3 dny nekam mimo Prahu. Manzel je cizinec a moje deti taky a ja uz vic jak 20 let zuji v zahranici a do Cech jezdime jenom do Prahy. Chtela bych aby moje deti I manzel poznali I neco jineho nez Prahu.
Mam ve vyberu Cesky Krumlov, Liberec, Jicin s navstevou Prachovskych skal, Karlovy Vary nebo Marianske Lazne.
Co by jste vybrali vy z teto nabidky a proc?
Chtela bych aby to bylo vhodny I pro deti I pro duchodce :) Hlavne chci ukazat detem a manzelovi krasy nasi zeme :)
Jeste musim podotknout, nebudeme mit auto, budeme zavisli na autobusove nebo vlakove deprave.
Popripade jake jine misto by jste doporucili?
Diky moc.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
tininas
Ukecaná baba ;) 1902 příspěvků 02.07.19 00:40
@Danus1 píše:
Ahoj vsichni,Chtela by jsem vzit manzela, dve deti 8 a 11 let a moje rodice (oba pres 70) na 2 - 3 dny nekam mimo Prahu. Manzel je cizinec a moje deti taky a ja uz vic jak 20 let zuji v zahranici a do Cech jezdime jenom do Prahy. Chtela bych aby moje deti I manzel poznali I neco jineho nez Prahu.
Mam ve vyberu Cesky Krumlov, Liberec, Jicin s navstevou Prachovskych skal, Karlovy Vary nebo Marianske Lazne.
Chtela bych aby to bylo vhodny I pro deti I pro duchodce :) Hlavne chci ukazat detem a manzelovi krasy nasi zeme :)
Jeste musim podotknout, nebudeme mit auto, budeme zavisli na autobusove nebo vlakove deprave.
Diky moc.

Ahoj.

Tvé tipy jsou fajn.

Ale dávám dva jiné - osvědčené důchodci i dětmi.

Konopiště a Poděbrady. :)

Michelle_M
Závislačka 2726 příspěvků 02.07.19 00:45

Ty Prachovské skály - ač to tam miluju :mrgreen: - jsou s důchodci na zvážení. Ostatní místa moc neznám, ale naši byli teď v K. Varech na dovolené a moc se jim tam líbilo, respektive z města samotného moc nadšení nebyli, ale okolí a příroda super. Taky nezapomeň, že je tam teď festival, pro někoho o důvod k návštěvě navíc, pro jiného naopak :D

Premek_Orac
Kelišová 5236 příspěvků 02.07.19 06:15

@Danus1 Krumlov, Vary, Olomouc ci Plzen.
Zalezi na veku deti.

Aduš8
Kelišová 5233 příspěvků 02.07.19 06:40

Karlovy Vary jsou krásné, ale děti si je asi moc neužijí, nanejvýš tak lanovku na Dianu, kde je rozhledna a motýlý dům. Teď probíhá filmový festival, takže budou Vary plné, někoho to odrazuje, někomu se to líbí. Z Varů do Mariánek se dá docela fajn dojet vlakem, to je takové procházkové město, zpívající fontána většinou zaujme i děti. Manžel je Němec a z obou měst je nadšený. Prachovske skály bych opravdu se seniory vynechala.

Ju21na
Kecalka 453 příspěvků 02.07.19 06:49

Č. Krumlov je přes prázdniny masakr - hlava na hlavě. Nechcete zkusit Šumavu? Vyjet lanovkou na Pancíř nebo na Špičák, zpátky to sejít do svých. Dát si oběd a jet třeba vláčkem na Černé jezero (nebo pěšky, cca. 3 km).

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 17064 příspěvků 02.07.19 06:51
@Danus1 píše:
Ahoj vsichni,Chtela by jsem vzit manzela, dve deti 8 a 11 let a moje rodice (oba pres 70) na 2 - 3 dny nekam mimo Prahu. Manzel je cizinec a moje deti taky a ja uz vic jak 20 let zuji v zahranici a do Cech jezdime jenom do Prahy. Chtela bych aby moje deti I manzel poznali I neco jineho nez Prahu.
Diky moc.
Český ráj. Prachovské skály. Protože to tam znám a i sedmdesátníci to tam snad ještě zvládnou.
Lama Lama
Hvězda diskuse 53768 příspěvků 02.07.19 07:00

Český ráj.

Z.jev
Závislačka 3370 příspěvků 02.07.19 07:32

@Danus1 Prachovské skály jsou krásné, ale záleží, jak zdatné máš rodiče. Popř. bych vybrala tu nejkratší trasu. Krásně je taky na Malé skále, je to menší než Prachovské skály, ale taky fajn. Jenom ten kopec nahoru je brutální, pak už se jde pěkně

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 9478 příspěvků 02.07.19 07:43

Jestli to jsou vitalni duchodci, kteri zvládnou chodit delší trasy. tak určitě prachovské skály, český ráj.

Lama Lama
Hvězda diskuse 53768 příspěvků 02.07.19 08:02

Jeee, vy z toho nadělat… Průměrný 70ti lety důchodce přijde Prachovky s prstem v nose. Zvlášť, pokud jako alternativu nabízíte hrady, zámky, Krumlov… To taky není zrovna nějaká vozickarska alternativa.

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 9478 příspěvků 02.07.19 08:15
@Lama Lama píše:
Jeee, vy z toho nadělat… Průměrný 70ti lety důchodce přijde Prachovky s prstem v nose. Zvlášť, pokud jako alternativu nabízíte hrady, zámky, Krumlov… To taky není zrovna nějaká vozickarska alternativa.

zalezi co beres jako prumernyho duchodce, moje tchyne nedojde ani kratkou 10 minutovou prochazkou k nam na navstevu, moje o rok mladsi babicka se momentalne koupe na Mallorce, za 2 tydny jede výletovat do Tater a denně nachodí hodiny :nevim: takze jako neco mezi jo? :lol:

Ijen
Ukecaná baba ;) 1929 příspěvků 02.07.19 09:10

V Krumlove neni k hnuti, na prohlidku zamku se nedostanete, listky nejsou, max do zameckeho muzea. Vary ted v dobe festivalu asi taky nebudou nic moc. V Mariankach je pekne Boheminium a fontana. U Frantiskovych lazni SOOS. Ja bych zvolila Cesky raj, muzeum Skoda v Boleslavi, Trosky, Detenice, urcite ten Liberec, v Moravskem krasu Macochu + Punkevni jeskyni, ale tam se tusim taky musi objednavat dopredu.

lucenka
Hvězda diskuse 36749 příspěvků 02.07.19 09:14

Jela bych do Mariánských Lázní, tam odtud udělat výlet na hrad Bečov nad Teplou, kde je relikviář sv. Maura. A klidně i do Karlových Varů.

Michelle_M
Závislačka 2726 příspěvků 02.07.19 09:17

To fakt může být různé a hodně záleží na jejich zdraví a aktuální kondici, třeba mému dědovi je už dost přes sedmdesát a zvládl by to vycházkovým tempem v pohodě, naopak tchyni ještě nebylo šedesát a nedala by to zcela určitě :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama