Kam darovat peníze na ochranu přírody a zvířat?

3567
28.9.20 12:19

Kam darovat peníze na ochranu přírody a zvířat?

Dobrý den. Hledám nějakou společnost nebo organizaci (nejlépe nadnárodní), která by se starala o obnovu přírody, její ochranu a ochranu zvířat v jejich původním prostředí. Ráda bych pravidelně přispívala. Prosím Vás o doporučení, kde to má opravdu smysl a nebudu jen platit krmení zvířat v zoo. Děkuji a přeji všem hezký den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14226
28.9.20 12:26

A co nějaká stanice ochránců přírody? Jsou to neziskovky a fungují po celé republice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.9.20 12:54

V tomhle je podle mě lepší právě osobní zkušenost a menší firma než nadnárodní společnost - každá korporace, byť založená s dobrým záměrem, je obrovský mumraj nejrůznějších lidských povah a záměrů, jejich hospodaření většinou nepřehledné, všechno, co dělají, musí splňovat procesy, regule, povolení, což tu potřebnou pomoc často docela zdrží.
Vybrala bych si něco menšiho a lokálního. Záchranné stanice zvěře, společnosti zabývající se zadržováním vody v krajině… na inspiraci doporučuji ekolist. A než dáš někomu peníze, proklepni si jej alespoň Googlem.

https://ekolist.cz/…terra-awards

Příspěvek upraven 28.09.20 v 12:55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3373
28.9.20 12:55

@sediza Moc se mi líbí, jak pracuje JARO Jaroměř, ale není to žádná nadnárodní organizace :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4353
28.9.20 13:12

Dobří lidé stále existují :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
28.9.20 16:09

Já si kupuju náramky od 4ocean - čistí za to moře i pláže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama