Kam dát kočičí záchod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucie.krajcarova
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 88 inzerátů 24.03.19 10:29
kam dát kočičí záchod?

Ahoj, marně si lámu hlavu, kam umístit kočičí záchod. na wc a do koupelny se nevejde. Samozřejmě je problém, že to občas smrdí. kde jej máte vy? Možná používám špatné stelivo.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineivašot.
Echt Kelišová 7527 příspěvků 24.03.19 10:32

My máme samostatný „kočičí“ pokoj, takže záchod je tam. Přiznám se, že kdybychom tenhle pokoj navíc neměli, tak si asi kočku nepořizujeme.

Bubla_Bučková
Kelišová 5997 příspěvků 24.03.19 10:32

Zkus do toho ještě ty pohlcovace pachu :think: nelepší jsem viděla na míru dělaný jakoby botník vysoký a dolní část byl takto kočičí záchod. Jinak já mám králíka, teď ho máme v obýváku pod oknem a mám piliny asan (z dospělých plen odřezky) a měním každé dva dny.

Taka
Ukecaná baba ;) 1034 příspěvků 19 inzerátů 24.03.19 10:32

Co vím, tak všichni v paneláku mají zachůdky na chodbě. Do koupelny a na záchod bych to nedala, přijde mi to nechutný. Ještě možná to wc. Ale je to cítit všude. Kamkoli vlezu, všude poznám, že mají kočku, aniž bych to věděla nebo viděla ji nebo záchod. Mně to prostě strašně smrdí :oops: Ta chodba mi přijde přijatelná, pokud je tam místo. Rozhodně ne do pokojů, kde se spí.

Taka
Ukecaná baba ;) 1034 příspěvků 19 inzerátů 24.03.19 10:37

@Bubla_Bučková Jestli můžu poradit, tak asan je pro králíky naprosto nevhodný. Je chemicky bělený a je tam určité nebezpečí při pozření i kontaktu počůraného materiálu s kůží (na tlapkách). Teda pokud není ten asan v zachůdku s rošty… Jestli to má v celé kleci nebo otevřeném zachůdku, jsou lepší obyčejné peletky :kytka:

Bubla_Bučková
Kelišová 5997 příspěvků 24.03.19 10:41

@Taka aha, my to používame už 6 let :think: naopak tam píšou, že je to s aloe vera pro „pohodlí“ tlapek. No má to v zachudku, je tam pár minut denně. Ale vzhledem i k ceně jsem už uvažovala o změně, ale moc nevím co zvolit.

Run
Generální žvanilka 20659 příspěvků 24.03.19 10:42

Máme obyčejný bentonit a WC v chodbě. A smrad je jen chvíli po bobku. Moje matka zvířata nesnáší a sama přiznává, že není poznat, že by tu Kocour bydlel.

katyna1984
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 24.03.19 10:43

Používáme stelivo Cats Best už asi dva roky a zatím je top. Smrdí jen ve chvíli kdy vykonají potřebu, jinak pach krásně pohlcuje.

Jinak máme jeden v chodbě a druhý v obyvaku, kde je schovaný za věčně otevřenými dveřmi.

Taka
Ukecaná baba ;) 1034 příspěvků 19 inzerátů 24.03.19 10:52

@Bubla_Bučková Cenově možná i ty peletky vyjdou levněji, ale přiznávám, že jsem to nikdy nezkoumala. Asi záleží kde, od koho a jaké množství se koupí. To je potřeba pohledat a zapátrat :) Každopádně podle zkušeností chovatelů peletky líp pohlcují pachy a pokud by nevyhovovala „tvrdost“ materiálu, dají se smíchat s dřevitou podestýlkou Cat's Best Öko Plus (a to není reklama, to jsou jen zkušenosti, možností bude plno :D )

iPodPrd
Kecalka 222 příspěvků 24.03.19 10:56

Taky máme klasický Albert betonit na chodbě. Smrdí jen po bobku, ten když se hned uklidí, tak je pohoda. Dřív jsme dávali silica gel voňavý - nebyl poznat rozdíl, jen na bosé noze, au, a v peněžence. Wc máme kryté s dvířky. Spíš než záchod všude smrdí ty jejich rybí granule :poblion: Ale když jim tak chutnají :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.19 11:06

Ja jsem mela v byte kocici zachod v na zasklenem balkone, kockam jsme udelali drirka ve dverich z obyvaku na balkon, takze to v byte citit nebylo. Pouzivam i ted CatClin, bile granule. Ted v dome maji kocky taky svuj pokoj, tam sice porad vetram, ale zachod citim:-( Takze na balkone to bylo nejlepsi:-)

Aduš8
Závislačka 4152 příspěvků 24.03.19 11:11

My jsme měli dva kočičí záchody na chodbě, oba kryté a smrad byl jen po bobkách, ale to je i u člověka, že… A nejdůležitější je kvalitní stelivo. Přikláním se k výše zmiňovanému Cats Best Öko Plus, krásně hrudkuje vyhazuje se do záchodu. Jen je nevýhoda, že ho kočky dost vynáší na tlapkách,ale kryté WC a kobereček před kočičí toaletu a bylo téměř po problému.

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1716 příspěvků 24.03.19 12:29

Pouzivame Cats best öko plus a je naprosto skvely. Haze se do zachodu. Kocici zachod mame v komore u vchodu, jsou tam posuvne dvere otevrene na akorat prulez kocicky.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8306 příspěvků 24.03.19 12:34

Tak nemit moznost to dat na zachod, navic mistnost kde je opravdu jen zachod a umyvadlo, tak snad kocku ani nemam :nevim: A to nam to nesmrdi. Chvilku po bobku, ale tim, ze to hned zahrabe, smrad zmizi. Ja jsem na kocky zvykla, ale manzel ne a ten to taky neciti :think: Ja teda spis citim psa, ale jen kolem jeho pelechu (mame velkou predsin, tak ma pelech tam). Kocky jsou cistotnejsi :D

Kelsey
Hvězda diskuse 45610 příspěvků 24.03.19 12:50

Máme v podkrovi na chodbe, kde mame skrinku na podlahove topeni v podkrovi. Ta se casto neotvira. Takze nicemu to tam nevadi a tam ma kocicak svuj koutek (kde ma zachod, vedle granule a vodu). Sedacku a hracky ma dole v obyvaku.
Ma to dane, aby mel svoje porad pristupne.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama