Kam dávkovat tekutý prací gel

540
2.3.21 13:48

Kam dávkovat tekutý prací gel

Ahoj holky, doteď jsem používala klasický prací prášek. Jak se prosím dávkuje, respektive KAM se lije tekutý prací gel? Někdo mi říká do nádobky pro prací prášek (ale odtud hned vteče do pračky), někdo říká nalít do bubnu k prádlu, někdo do bubnu ale do nádobky… Prosím poraďte. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9231
2.3.21 13:56

Na obalu to napsaný není? Já ho liju normálně tam kam se dává prášek. Ale vím, že v telce běžela jednu dobu reklama kdy se dával do bubnu i s nějakým dávkovačem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
334
2.3.21 13:56

Já ho dávám tam, kam práci prášek a prádlo vypere hezky. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1065
2.3.21 13:57
@Fally123 píše:
Ahoj holky, doteď jsem používala klasický prací prášek. Jak se prosím dávkuje, respektive KAM se lije tekutý prací gel? Někdo mi říká do nádobky pro prací prášek (ale odtud hned vteče do pračky), někdo říká nalít do bubnu k prádlu, někdo do bubnu ale do nádobky… Prosím poraďte. :)

Na stejne misto kam jsi doted sypala prasek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
468
2.3.21 14:02

Samozřejmě taky tam kam prášek, jen s tím rozdílem, že nalévám ve chvíli až pračka začne napouštět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4007
2.3.21 14:07

Vždycky dávám rovnou do bubnu, i prášek jsme vždy doma sypali rovnou do bubnu. Je to jedno, jediný rozdíl by byl v tom, pokud by člověk používal v programu předpírku - to by pak nešlo dávat rovnou do bubnu, protože by se to před samotným praním odmylo pryč, ale předpírku nepoužívám, raději nechávám prádlo namočené předem ve vaně, když to potřebuje, to je stejně účinnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3619
2.3.21 14:35

Do nádobky do bubnu. K pračce máme takovou „vložku“ do dávkovače ba prášek, že ti ten tekutý hned nestece pryč. Ale nepoužívám to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5087
2.3.21 15:02
@Fally123 píše:
Ahoj holky, doteď jsem používala klasický prací prášek. Jak se prosím dávkuje, respektive KAM se lije tekutý prací gel? Někdo mi říká do nádobky pro prací prášek (ale odtud hned vteče do pračky), někdo říká nalít do bubnu k prádlu, někdo do bubnu ale do nádobky… Prosím poraďte. :)

Do bubnu do ho davam v nadobce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18904
2.3.21 15:08

Rovnou do bubnu, stejne jako prasek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3515
2.3.21 15:40

Ono vadí, když tekutý gel v kaslíku začne stékat někam dozadu dřív než začne pračka napouštět vodu? Já si vždycky myslela, že to teče někam, kde to ta voda stejně vezme cestou. :think:
Kam to jde teda?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
409
2.3.21 16:06

Stejně tam kam jsi sypala do teď prášek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14984
2.3.21 16:09

Já dávám gel do přihrádky na prášek. I když odteče dál, tak si ho voda sebere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4961
2.3.21 16:12

Tak si vyber :lol: každý to dělá jinak.. :mrgreen: ve finále je to skoro jedno..
jen se mi stalo u silnějších přípravků a barevné aviváže, že když jsem to nalila rovnou přímo na prádlo do bubnu, tak mi to udělalo na tričkách FLEKY..
takže většinou používám zásobníky v pračce dle návodu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1583
3.3.21 09:23
@MrsNorris píše:
Ono vadí, když tekutý gel v kaslíku začne stékat někam dozadu dřív než začne pračka napouštět vodu? Já si vždycky myslela, že to teče někam, kde to ta voda stejně vezme cestou. :think:
Kam to jde teda?
Část tekutého prostředku tak může stéct do odpadní hadice, takže se nevyužije. Ideální je nalít ho do vody při napouštění.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1638
3.3.21 13:33
@Fally123 píše:

Já ho liju rovnou do bubnu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat