Kam do Chorvatska s dvouletým dítětem 2020

19
27.12.19 16:26

Kam do Chorvatska s dvouletým dítětem 2020

Ahoj maminky. Vím, že tu už podobné téma je, ale je snad z roku 2010 a podmínky se mohly změnit, tak se ptám :D Nevíte kam s dvouletým prckem do Chorvatska? Chceme jet autem a ráda bych místo bez většího hluku, ať se syn v noci vyspí. Pláž nejlépe s menšími kamínky a čistou vodou. Kdyby někde bylo i hřiště, bylo by to fajn, ale nevím jestli už nechci moc. Nějaké nápady? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21110
27.12.19 17:08

@Vanda99 sice se na to neptáš, já bych s dvouletým do Chorvatska nejela, jezdím s dítětem do Itálie, písek, mělké moře, hřiště kam se podíváš, Italové milují děti
nechápu, co na těch kamenech v Chorvatsku všichni mají :nevim:, Chorvatsko je dobré pro dospělé, pro dobré plavce, ne pro batolata

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55339
27.12.19 17:11

Pokud chcete jet do Chorvatska, doporučil bych ostrov Krk. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3514
27.12.19 17:14

Hodně z chorvatských ostrovů se mi zdá pro děti ideální - Krk, Cres, Brač. Na první dva je i dost krátká, nekomplikovaná cesta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
27.12.19 17:20
@stinga píše:
@Vanda99 sice se na to neptáš, já bych s dvouletým do Chorvatska nejela, jezdím s dítětem do Itálie, písek, mělké moře, hřiště kam se podíváš, Italové milují děti
nechápu, co na těch kamenech v Chorvatsku všichni mají :nevim:, Chorvatsko je dobré pro dospělé, pro dobré plavce, ne pro batolata
@stinga A můžu se zeptat, jak dlouho by asi s malým trvala cesta autem? V Itálii jsem ještě nebyla a Chorvatsko mě napadlo jako první, protože je nejblíž a nemuseli bysme letadlem :think: :)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21110
27.12.19 17:28

@Vanda99 no nevím odkud jsi, od nás - zlínský kraj - se jede na sever Itálie 9 - 11 hodin, já teda jezdím autobusem - večer nastoupíme a ráno jsme na místě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
27.12.19 17:30

@stinga Kousek od Zlína. Tak to je paráda. Určitě pohledám ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21110
27.12.19 17:37

@Vanda99 :) my jsme tam velice spokojení, a když jsem byla dítě já, rodiče se mnou jezdili také do Itálie - do apartmánů, později do kempů, bylo to super
já jezdím přes cestovku teď do Rimini do hotelu s polopenzí
také Caorle nebo Lignano jsou dobrá volba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
28.12.19 10:44

Ostrov Krk ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19495
28.12.19 14:00

@stinga můžeš dát tip na hotel v Rimini? A jaké je tam prostředí, v Lignanu jsem byla před 20lety a je to hlava na hlavě, jedná velká pláž, při odlivu se šlo hrozně daleko :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21110
28.12.19 16:58

@Káťa19, já jezdím do hotelu Rossela, je tam česká polopenze a částečně český personál, je to přes CK KM Travel, večer nastoupíme do busu, v Hodoníně přesedneme do druhého a ráno jsme tam
byla jsem tam se svým 1. přítelem, pak za pár let jako těhotná samoživitelka, s dítětem 19mesíčním, a za rok s cca 2,5 ročním :mrgreen:
už mám koupený zájezd i na příští rok, to budeme mít poprvé „tatínka“, takže Riminni po 5. :lol:
je tam velice mělká voda, takže pro batolata jednička, třeba mně by více bavilo moře s vlnami, ale volím toto, aby byla spokojená dcera
ale dají se vybrat i jiné hotýlky s italskou polopenzí, já i dcera jsme ovšem velcí „rypáci“, co se jídla týká, takže já volím klasiku
dá se zajet do Mirabilandie, na safari do Ravenny
obědy řeším koupí pizzy nebo sendviče

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21110
28.12.19 17:03

@Káťa19 v Lignanu jsem byla též před 20 lety, bydleli jsme v apartmánech hrozně daleko od moře, ale vím, že kromě toho, že jsme chodili daleko k moři, tak rodiče to tam chválili, s odlivem problém nebyl, ale Lignano má více částí, je hodně rozlehlé
jako hlava na hlavě - já si vždy pod naším slunečníkem připadám jako v soukromí, jiných lidí si nevšímám
ale já celkově nechápu tu touhu lidí jet tam, kde nikdo není, podle mne, tam kde nikdo není, to stojí za nic a proto tam nikdo není - já bych se tam bála, někde na pláži, kde jsem sama, přijde mi to divné a strašidelné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19495
28.12.19 17:56
@stinga píše:
@Káťa19, já jezdím do hotelu Rossela, je tam česká polopenze a částečně český personál, je to přes CK KM Travel, večer nastoupíme do busu, v Hodoníně přesedneme do druhého a ráno jsme tam
byla jsem tam se svým 1. přítelem, pak za pár let jako těhotná samoživitelka, s dítětem 19mesíčním, a za rok s cca 2,5 ročním :mrgreen:
už mám koupený zájezd i na příští rok, to budeme mít poprvé „tatínka“, takže Riminni po 5. :lol:
je tam velice mělká voda, takže pro batolata jednička, třeba mně by více bavilo moře s vlnami, ale volím toto, aby byla spokojená dcera
ale dají se vybrat i jiné hotýlky s italskou polopenzí, já i dcera jsme ovšem velcí „rypáci“, co se jídla týká, takže já volím klasiku
dá se zajet do Mirabilandie, na safari do Ravenny
obědy řeším koupí pizzy nebo sendviče
:D díky koukám na to, prosimte, zeptám se jak tatar, jezdila jsem do teď jen bezdetna. Jak je to s přistýlkami? Máme děti 5r 3r a 6m..mimino by snad nic neplatilo?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21110
28.12.19 18:12

@Káťa19 mimino neplatí nic, pro děti do 3 let buď můžeš připlatit za pakatel postýlku, nebo spí s vámi na posteli, a ty další děti platí různě podle toho, jak to která cestovka nasadí, většinou v levnějších hotelích platí nějakou slevněnou cenu a mají přistýlku, ta bývá taky různá, někde je to normální postel, někde rozkládací křeslo, někde palanda,
děti zadarmo bývají spíš v luxusnějších hotelech
pro Vás jako početnější rodinu by asi vyšlo líp ubytování v apartmánu, kde by jste si vařili sami, ale zas třeba mě na dovolené nebaví vařit (nechce se mi :oops: )
cestovka Ancora má hodně v nabídce Itálii, apartmány i hotely

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21110
28.12.19 18:14

@Vanda99 @Káťa19 a u každé pláže v Itálii jsou houpačky klasické, domečky plastové a houpadla zvířátka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat