Reklama

Kam do Chorvatska v červnu? ubytování ...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katka66
Stálice 69 příspěvků 16.04.18 18:30
Kam do Chorvatska v červnu? ubytování ...

Ahoj, chystáme se na dovolenou do Chorvastka s manželem a dcerou 20 měsíců. Jsem navíc těhotná a rádi bychom teda někam spíš nahoru kvůli cestě. Můžete mi prosím někdo poradit přímo místo a třeba i ubytování, kde jste byli? Něco klidného, blízko moře. Ráda bych vybrala něco podle doporučení. Moc děkuju. ;)

Reklama

Reakce:

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2114 příspěvků 16.04.18 23:27

@Katka66 Biograd na Moru Soline…

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >