Kam do galerie s dvanáctiletým (Praha)

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
74249
11.12.21 20:13

Kam do galerie s dvanáctiletým (Praha)

Kluk přišel s tím, že mají na estetickou výchovu jít na koncert z hudebky a do galerie z výtvarky. Na hudebku jsem vymyslela, že jdem na komentovaný koncert České filharmonie pro mládež, to mi přijde fajn, že to bude komentované. A galerii vůbec netuším. Jako určo by jsme mohli někam vyrazit, ale mám obavy, že to prolítnem, řeknem, hm hnusný, hm, hezký a tím to končí. Přitom bych to ráda pojala jako výzvu. Ale potřebovala bych, aby to bylo právě nějak přístupnější pro estetické negramoty, podobně jako ten komentovaný koncert. Nemáte najaké doporučení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5287
11.12.21 21:53

Národní galerie je fajn, hned v prvním patře má moderní umění a to zaujme nějakým způsobem snad každého :lol: (Byla jsem tam s devitiletym a byl tím nadšen, ač dělal zprvu ofuky, ze tam nechce)

Čím vyšší patro, tím starší, takže pro děti a mládež nudnejsi.

Komentované koncerty mi vždycky přišly a dosud prijdou jako trapas největší :lol: Místo koncertu bych ho vzala na balet a posadila do jedné z prvních šesti řad maximálně, ať má zážitek :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6561
11.12.21 22:21
@Semtex píše:
Národní galerie je fajn, hned v prvním patře má moderní umění a to zaujme nějakým způsobem snad každého :lol: (Byla jsem tam s devitiletym a byl tím nadšen, ač dělal zprvu ofuky, ze tam nechce)

Čím vyšší patro, tím starší, takže pro děti a mládež nudnejsi.

Komentované koncerty mi vždycky přišly a dosud prijdou jako trapas největší :lol: Místo koncertu bych ho vzala na balet a posadila do jedné z prvních šesti řad maximálně, ať má zážitek :lol:

Komentovaný koncert je dost strašný. Mě tedy nebaví ani balet.. dobrá mi přijde buď opera v národním (nějaká italská, ty bývají hezké a nahoře nad operou běží titulky, co se tam děje), nebo muzikály v Ta Fantastika - to by ho bavilo téměř jistě, pokud se dá považovat za koncert.

Galerie neporadím, ale mě tedy v tomhle věku bavilo moderní umění. Přišlo mi to zajímavé (a to nejsem extra kulturně založena).

PS - takovýhle úkol v téhle době mi přijde jako čirá nezodpovědnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74249
11.12.21 22:39
@Limi123 píše:
Komentovaný koncert je dost strašný. Mě tedy nebaví ani balet.. dobrá mi přijde buď opera v národním (nějaká italská, ty bývají hezké a nahoře nad operou běží titulky, co se tam děje), nebo muzikály v Ta Fantastika - to by ho bavilo téměř jistě, pokud se dá považovat za koncert.

Galerie neporadím, ale mě tedy v tomhle věku bavilo moderní umění. Přišlo mi to zajímavé (a to nejsem extra kulturně založena).

PS - takovýhle úkol v téhle době mi přijde jako čirá nezodpovědnost.

Ne, má to být koncert. Ale to je fuk. Já se na to těším, víceméně je to pro mě jediné zkousnutelné. Ale asi je to tím, že já bych na jiný koncert ani nešla.

Jinak galerie mi přijdou liduprázdná místa. :lol: V dnešní době… máš na mysi už třetí školní rok? :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6561
11.12.21 22:52
@Lama Lama píše:
Ne, má to být koncert. Ale to je fuk. Já se na to těším, víceméně je to pro mě jediné zkousnutelné. Ale asi je to tím, že já bych na jiný koncert ani nešla.Jinak galerie mi přijdou liduprázdná místa. :lol: V dnešní době… máš na mysi už třetí školní rok? :jazyk:

Nemyslím tu galerii, ale ten koncert. Každý ať si dělá, co chce (i já toho už dělám dost), ale jako domácí úkol je koncert prostě nevhodný. Jsou rodiny, které Covid stále ještě dost řeší a učitelka neví, děti z jakých rodin ve třídě má…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74249
11.12.21 22:58
@Limi123 píše:
Nemyslím tu galerii, ale ten koncert. Každý ať si dělá, co chce (i já toho už dělám dost), ale jako domácí úkol je koncert prostě nevhodný. Jsou rodiny, které Covid stále ještě dost řeší a učitelka neví, děti z jakých rodin ve třídě má…

Tak určo se dá individuálně dohodnout. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat