Kam do lázní se dvěma dětmi?

2326
22.3.16 19:58

Kam do lázní se dvěma dětmi?

Hezký večer,

dnes jsme se se synem vrátili z nemocnice po prodělaném oboustranném zápalu plic. ATB budeme brát ještě do 1.4.

Syn je velmi často nemocný, 2× do měsíce. Začalo to v září nástupem do školky. Chci využít možnost jet s ním někam do lázní. Potřebuju ale lázně, kam s námi bude moct i naše 16ti měsíční dcera.

Doporučíte nějaké takové lázně? Jaké jsou poplatky za to druhé dítko, které nemá pobyt placený zdravotní pojištovnou?

Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26534
22.3.16 20:15

Tak na dýchací cesty jsou např. Kynžvart, Janské lázně, Luhačovice, Ostrov u Macochy, Zlaté Hory, Jeseník, Metylovice..
Doplatky jsou různé. Napřed potřebujete napsat návrh pediatrem, a když pobyt pojišťovna schválí, můžete jet. Dobré je už předem rezervovat termín. Některé lázně už teď mají plno až do konce roku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
209
22.3.16 20:25

Ohledně poplatků neporadím ale výborné lázně jsou Velké Losiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2334
22.3.16 20:34

My jsme byli s dětmi v Luhačovicích http://www.pohoda-luhacovice.cz/cs/ . Netuším jak je to s proplácením od pojišťovny-my si hradili sami-na ceník můžeš kouknout na jejich stránkách a i na procedury.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2326
22.3.16 20:41

No my splňujeme se synem nároky na plně hrazený pobyt. Jde mi hlavně o tu mladší, ta je zdravá, chytá pouze rýmy od staršího a s tím k lékaři nechodíme, takže má čistou kartu :D Doma ji bohužel nechat nemůžu, manžel musí chodit do práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
328
22.3.16 20:56

@baaruunkaa chtěla jsem se zeptat byli jste spokojení uvažuji o letním pobytu naj stránkách se mě líbí welnes a jak tam vaří? :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.3.16 21:01

Pro tento případ jsou skvělé DOL Bukovany, ale nejsou to lázně! Je to Lecebna. Výsledky jsou ohromující a mohou vás vzít i do 14dní ;-) ale po celou dobu se o deti stará výhradně maminka. Možnost je tam dát dítě dopoledne do MŠ. Jinak jsou stále s matkou.

• Citovat
  • Nahlásit
2334
23.3.16 10:10

@loulek My jsme byli hodně spokojení a uvažujeme, že letos zase pojedeme. Vaří hodně dobře, měli jsme polopenzi a na snídani máš výběr od zrní, ovoce, sladkého, slaného. Večeře si můžeš vybrat z několika jídel a klidně si dát od každého trochu-nám to vyhovovalo kvůli dětem. U restaurace je dětský koutek tak se děti najedly a pak my v klidu. U obědů je na výběr asi jen ze čtyř jídel-to jsme stejně většinou jeli do Luhačovic, z hotelu je několikrát denně auto tam a zpět. U welnesu je výhoda, že je tam volný vstup tak to u nás vypadalo tak, že jsme šli třeba čtyřikrát za den na dvacet minut pak jsme se střídali s hlídáním s manželem aby jsme mohli do sauny a zaplavat si. Byli jsme i na několika masážích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
328
23.3.16 18:07

@baaruunkaa díky za rady mám ještě hotel Ogar kde jsem sltbyšela dobré recenze ale chybí mě tam welnes tak by jsme stejně někam do bazénů chodily tady je vše v jednom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat