Kam investovat 100 000 Kč?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.1.22 13:35

Kam investovat 100 000 Kč?

Ahoj holky, mám 100 až 150 000 Kč na investice. Dají se ještě sehnat protiinflační dluhopisy? Nebo kam jim bezpečně investovat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12142
7.1.22 13:51

Státní protiinflační už ne, tam skončilo upisovací období před Vánoci.
Ale třeba Fio banka vydává svoje dluhopisy na 6 let s pevným úrokem 5%. Tak alespoň něco, pokud nechceš riskovat s akciemi apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2672
7.1.22 14:02

Tady bych se asi úplně neptala, nikdo neví na jak dlouho chceš peníze investovat, zda víš, ze je v nejbližší době (rok) budeš potřebovat, zda to jsou jediné tvé úspory apod. Je potřeba vědět více informaci a hlavně bys to měla probírat s někým, kdo tomu rozumí. Tady ti někdo muže poradit podle toho, co má a s čím je spokojený, ale ty zase neznáš jeho finanční situaci a důvod proč to má zrovna takhle nastavené :nevim: doporucuji probrat s odborníkem na finance :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3682
7.1.22 14:18

Nedávno tady borec sháněl sugarmamá ✌🏼 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11881
7.1.22 15:41
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám 100 až 150 000 Kč na investice. Dají se ještě sehnat protiinflační dluhopisy? Nebo kam jim bezpečně investovat?

Nedají. A základní otázka je, na jak dlouho je chceš investovat a jestli je chceš mít hnedka přístupný v případě potřeby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.1.22 15:46
@shadowbabe píše:

Ten nechtěl sugarmamá, ale sháněl shugarmámu - to je jinej level, k tomu člověk musí dozrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1216
7.1.22 16:32

Ja mam vzdycky chut takhle nekomu napsat-tak je investuj do me :mrgreen: vis co, lina huba hole nestesti tak treba to nekdy vyjde :lol:

Jinak o tematu nic nevim tak neporadim, jen jsem si udelala radost ze jsem to konecne napsala :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.22 19:51
@shadowbabe píše:

LOL díky! To je ono! :D @zrcadlo jj něco takového díky

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...