Kam jít na krev jako samoplátce

30
15.3.21 08:22

Kam jít na krev jako samoplátce

Dobrý den, vyšel mi pozitivní tt, volala jsem na gynekologii a paní doktorka mě objednala hned na tento týden, i když jsem minulý týden měla zpoždění ms 14 dní a nejdřív sem si dělala test, který měl slabší 2. čárku a o 3 dny později ( o víkendu ) byl test jasně pozitivní, dnes je pondělí. Přijde mi to jako brzo, aby na ultrazvuku něco viděla, jaký na to máte názor? Popřípadě, kam můžu zajít na krev jako samoplátce? Mvdr mám v jiném kraji, tak tam nechci jezdit každý týden, když si myslím že tam stejně nic neuvidí :lol: samozřejmě pak budu hledat jinou mvdr, která je blíže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1262
15.3.21 08:28

Prvně bych doporučila hledat jinou doktorku než MVDR(pokud nejsi samice zvířete :D). Pokud chceš přijít až později, kdy by něco mělo jít vidět tak na gyndu zavolej, vysvětli situaci a domluvte se, rozhodně tě doktorka nemůže nutit ke kontrole, v podstatě je tvá věc, kdy tam přijdeš :) A na krev jako samoplátce do jakékoli laboratoře, která dělá testy pro veřejnost, zkus zagooglit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
473
15.3.21 08:28

Mvdr je veterinář, tam bych asi úplně nechodila 😀
Zavolej přímo doktorovi a zeptej se jeho. Na lrev mi přijde zbytečné chodit. Testy máš pozitivní, jen se domluv s doktorem, kdy Tě bude chtít vidět, aby něco viděl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
15.3.21 08:31

@Mia25 @Suelinda ježíš, pardon, věčně řeším věci ohledně zvířat, tak si telefon řekl, že jsem asi také zvíře 😂 omlouvám se, děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 09:00

U nás platí samoplatci za odběr na hcg 700,–. Je to mimo jiné proto, aby každá, co počůrá test neotravovala v laborce a nezatěžovala už tak vyčerpaný personál. K čemu ti bude krev, jeden náběr ti stejně nic nevypoví a navíc, když jdeš tenhle týden na gynekologii (?) tak ti doktorka řekne, jak na tom jsi.

• Citovat
  • Nahlásit
19752
15.3.21 09:36

Minulý týden jsi měla zpoždění 14 dní, teď jsi tři týdny po vynechané menzes, takže jsi v 7tt. To je k lékaři tak akorát…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7741
15.3.21 09:38

Mvdr :lol: vsak už máš 3 týdny zpoždění ne, to by měl doktor už něco vidět. Na krev je zbytečný chodit, navíc musíš jít opakovaně aby to k něčemu bylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat