Kam jít na odstranění znamének v obličeji - plastická chirurgie

123
22.8.21 19:41

Kam jít na odstranění znamének v obličeji - plastická chirurgie

Ahoj, strávila jsem několik hodin hledáním a překvapivě stále nemám jasno. Hledám místo v Praze, kde mi odstraní znaménka v obličeji (chci si vybrat někoho, ke komu budu mít důvěru, přece jen je to v obličeji a všechny jizvy po znamínkách mi zatím dost zprasili (asi nejsem typ na dobré hojení jizev). Děkuji za tipy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
512
22.8.21 20:06

Já jsem byla před pár lety v Podolí. Laser Med a spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4157
22.8.21 20:07
@Ronie29 píše:
Ahoj, strávila jsem několik hodin hledáním a překvapivě stále nemám jasno. Hledám místo v Praze, kde mi odstraní znaménka v obličeji (chci si vybrat někoho, ke komu budu mít důvěru, přece jen je to v obličeji a všechny jizvy po znamínkách mi zatím dost zprasili (asi nejsem typ na dobré hojení jizev). Děkuji za tipy.

Ahoj, já byla na plastické chirurgii ve FNKV. Ale s výsledkem odstranění znamének na obličeji (2 znaménka) jsem moc spokojená nebyla. Ale asi je to lékař od lékaře. Mně to dělala taková mladá doktorka. Jinak mě tam doporučili z kozniho ve VFN.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33220
22.8.21 20:10
@Ronie29 píše:
Ahoj, strávila jsem několik hodin hledáním a překvapivě stále nemám jasno. Hledám místo v Praze, kde mi odstraní znaménka v obličeji (chci si vybrat někoho, ke komu budu mít důvěru, přece jen je to v obličeji a všechny jizvy po znamínkách mi zatím dost zprasili (asi nejsem typ na dobré hojení jizev). Děkuji za tipy.

V tom obličeji bych si to nechala zkontrolovat dermatoskopem na kožním a šla na laser.
Pokud tam teda kožní dr. nebude vyžadovat histologii, to by se muselo klasicky vyříznout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
22.8.21 21:56

@Lollitka Zrovna na Vinohrady bych se nebála, tak aspoň vím, že tam nemám chodit. :-) Já byla onehdá v Motole, tam mi dělali znamínka na břiše, jizvy mám takový že se mě od té doby vždy doktor ptá, zda mi dělali laparoskopii :-( A jednou v Mediconu na Budějárně a taky nic moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4157
23.8.21 16:54
@Ronie29 píše:
@Lollitka Zrovna na Vinohrady bych se nebála, tak aspoň vím, že tam nemám chodit. :-) Já byla onehdá v Motole, tam mi dělali znamínka na břiše, jizvy mám takový že se mě od té doby vždy doktor ptá, zda mi dělali laparoskopii :-( A jednou v Mediconu na Budějárně a taky nic moc.

Ahoj, já nechci od Vinohrad odrazovat, byla to jedna mladá Dr., třeba ostatní tam jsou šikovní. V Mediconu na Budejarne jsem taky byla a mám hnusnou jizvu na břiše, prsu i v dekoltu. Pak mi vyndavali znaménka na zádech ve VFN, tam se jim to povedlo, ale na ten obličej mě posílali do FNKV právě. Tak držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat