Kam jste chodili na střední?

9.3.17 18:21

Kam jste chodily na střední?

Ahoj maminky, tak mě napadl dotaz, kam jste chodily na střední? Byly jste spokojené se školou a pokud byste to mohly změnit, na jakou školu byste šly? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

9.3.17 18:25

Chodila jsem na střední hotelovku. Zbytečně. Praxe akorát v umývání nádobí a roznášení jídla. Což uměl člověk z domu.
Kdybych mohla změnit, jdu na zdravku, udělám si kurz na péči pro staříky, pak rok na pomaturitním němčinu a fihá do Reichu. Teď bych měla už 12 let odrobeno, nárok na miniimální důchod ve výši 800 Euro. Měsíční plat kolem 2 tisíc eur.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3744

Gymnázium a neměnila bych:)protože jsem díky tomu vystudovala obor, který jsem chtěla :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7325

Střední umělecko průmyslová škola…obor Design dřevěných hraček a herních panelů (didaktický materiál pro děti).
Jo, celkem fajn škola…hodně kreslení, malby, modelování…ovládám frézu, protahovačku, kotoučovou i pásovou pilu, vrtačky (horizontální i vertikální), brusky (pásovou i kotoučovou), tyčník i soustruh… :mrgreen: Jsem žena do nepohody…!!! :pankac: Miluju vůni ředidla a fermeže…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2564
9.3.17 18:29

Gympl, brala jsem to jako přípravu na vysokou. Neměnila bych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.3.17 18:30

Gymnázium, nemenila bych. Dobra příprava na VŠ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.3.17 18:32

Víceleté gymnázium, spokojenost, získala jsem široké všeobecné vzdělání a přehled, nikdy jsem nepochybovala o tom, že budu dále studovat a hodilo se mi to. Nevýhodou je nulová odbornost v případě, že by už další studium po maturitě nebylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.3.17 18:33

Gympl a FF MU a FSS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
330
9.3.17 18:34

Obchodní akademie :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10990
9.3.17 18:35

Gympl, ale ten náš byl strašná flákarna :-D ale neměnila bych, ted studuji VŠ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
9.3.17 18:35
@CapriSonne píše:
Ahoj maminky, tak mě napadl dotaz, kam jste chodily na střední? Byly jste spokojené se školou a pokud byste to mohly změnit, na jakou školu byste šly? :)

Proč se ptáš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4171
9.3.17 18:39

Na ekonomické lyceum, jsem spokojená.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5736
9.3.17 18:53

Ekonomka, znova bych na ní nešla…v oboru už asi dělat nebudu, v kanclu jsem dělala leta, na poště na ústředí v kanclu, taky na M. úřadě majetkový odbor - byťák, to mě bavilo hodně…kdybych mohla volit znova, šla bych na průmyslovku elektro slaboproud, v poslední profesi před mateřskou by se mi to dost hodilo a chci se k tomu vrátit. VŠ kterou jsem pak zvolila byla úplně odlišná, z vážných důvodů jsem jí nakonec nedodělala…ale to už je jiná kapitola, asi tomu chtěl osud jinak :D
Druhou školu, co jsem si psala byla nábytkářská průmka, ta by mě taky bavila, jsem kreativec s velkou detailní představivostí, nábytek a stavba vůbec mě moc baví.
A nebo bych moc chtěla dělat restaurátora, miluju staré domy, zámky a objekty s minulostí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
9.3.17 19:00

Gympl a pohodička úplně :-) vrátila bych se hned… a státní maturita úplně stupidní

• Nahlásit
  • Citovat
2205
9.3.17 19:01

Ekonomka a neměnila bych, škola to byla fajnová a přijde mi, že s tímto oborem mám nejširší pole působnosti co se týče administrativy ve všech směrech a jak v státním sektoru, tak v soukromém… že nepůjdu na VŠ jsem věděla už tenkrát, nikdy mě to nějak netáhlo, takže gympl by byl pro mě zabijákem, i když jsem si s tou myšlenkou tenkrát taky trošku pohrávala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama