Kam jste šly po rozchodu?

415
4.1.20 12:08

Kam jste šly po rozchodu?

Přemýšlím nad takovou otázkou. Když jste se rozešly s chlapem, se kterým máte dítě, kam jste šly bydlet (za předpokladu, že jste nezůstaly bydlet ve stávajícím bytě/domě)?
Hodně holek se vrací k rodičům nebo jdou k novému příteli. Jak moc je běžné, že se ženská s dětmi rozhodne, najde si byt a postaví se ihned na vlastní nohy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2022
4.1.20 12:11

Asi záleží na finanční situaci. Těžko srovnávat ženu na RD a tu co třeba vydělává 30 tis měsícne a může si dovolit byt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22103
4.1.20 12:15

Vse je o penezich. Myslim si, ze jen hrstka zen by sla k rodicum dobrovolne, protože je tam urcita citova fixace. Zbytek musi, protoze nema fin. moznosti, ale vsema deseti by braly bydleni vlastni, jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2956
4.1.20 12:21

U rodičů je taky možnost toho hlídání a výpomoci. Být na úplně všechno úplně sám taky není žádná sranda. A jinak si myslím, že je to hlavně o penězích, ty určují kam se půjde. Nikoliv žena sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
415
4.1.20 12:22

To je jasný. Nicméně se snadněji odchází s vidinou pomoci od druhých než s vědomím, že na všechno bude sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.20 13:29

Manžel chtěl rozvod, ale dům byl jeho rodiny, takže jsem nám s dětmi koupila a zařídila byt (za peníze v rámci vyrovnání) a tam jsme šly…

• Nahlásit
  • Citovat
692
4.1.20 14:14

Kdyz jsem se rozhodla, ze odejdu, tak jsem si nasla byt a sla tam. Diteti bylo 2,5r a ja jsem jiz rok pracovala a financovala „domacnost“ i pred odchodem. Vydaje dost stoupli (sli jsme z koleje do vetsiho bytu), ale zvladlo se to :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.20 15:29

Kdyz jsme resili jestli se rozvedeme, tak vim, ze bych sla do podnajmu, nejakou garsonku nebo neco podobneho. Rodice bydli pres 100 km a na vesnici. Prisla bych o praci. Mam praci ve meste a dite na 1. st. ZS. S alimenty bychom to snad financne zvladly. Zustala bych na to tady sama. Zadne pribuzne v okruhu 100 km nemam.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama