Kam k moři s 1,5 letým batoletem?

135
16.2.06 11:35

Kam k moři s 1,5 letým batoletem?

Ahoj všem,
chtěla bych poprosit o tipy, kam se vydat na dovolenou k moři s 1,5 letou dcerou. Chystáme se v červnu a myslela jsme spíše někam na dojezd autem, třeba Chorvatsko nebo severní Itálie. Víte některá o letovisku kde je pěkně, písčitá pláž, fajn přistup do moře a třeba i nějaké konkrétní ubytování?
Děkuji za tipy.
Hanka a Hanička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

80
16.2.06 14:18

Ahojky muj kamarad ma karavany v Omisi a muzu vrele doporucit..ubytovani-penzionu je tam hafo a muze se jet i na blind..Ja tam jezdim kazdy rok s nimi..bud do penzionu nebo k nemu do karavanů..Vzdycky jsem tam jela v cervnu,postavit karavany a v zari je zase uklidit a tak..Letos tam jedu i s malou.Odjizdime 19 cervence a 12 ji bude rok..Tam kam jezdim je piscita plaz..mame to 5-10 metru k mori..Co se tyka more..pro deti idealni..uplne hafo dlouho dosahnes..strasne pomalu se to snizuje do hloubky a tak pro deti ideal…Jinak je to jakoby v zatoce..naproti jsou ostrovy a tak tam nejak nejsou ani vlny…jsem na Terezku zvedava..uz se na to tesim..Fakt bajo..Zatim papa..Preji prijemnou dovolenou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
720
16.2.06 14:29

Ahoj Janino,vidím,že jsi znalec poměrů. Chceme jet v půlce června na 14 dní do Vodice. Trochu se bojím,aby tam už bylo teplo na koupání. Máš nějaké zkušenosti s červnem? Chceme ještě využít dovolenou mimo sezónu,než půjde Matěj do školy. Nerada bych ušetřila a zmrzla :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
16.2.06 18:26

Vzdycky jsem byla v cervnu a prijela jsem cerna jako bota a more nadherne teple…jako co se tyka Chorvatska..vim ze tam muzu jet od cervna do zari bez problemu..jen jednou se mi stalo,ze posledni 2 dny prselo…a tim padem se nedalo nic delat…ale jinak co se tyka more,tak super..Byla jsem na zacatku v zari v Italii a uz bych tam nejela..more studene..obrovske vlny..zrovna jsem chytili odliv a protoze jsme tam byli poprve v bibione,tak jsme v litli do more a pak jsme meli co delat aby jsme se neutopili..2 tempa dopredu a 3 vztad tim odlivem..takze parada,a nehlede na to ze jsme byli hodinu pesky od more..ale co se tyka Chorvatska..jela bych tam i s malym deckem..Ja mam spiz strach z te cesty..nez z pobytu..Ty znami co tam maj ty karavany tak juezdi od roka sve dcery a nemuzou si to vynachvalit a tak jsem se rozhodla to zkusit,z cesty mam ale hruzu..

• Nahlásit
  • Citovat
720
16.2.06 18:30

Díky moc za radu,taky pojedem autem s klukama poprvé,známí nám doporučují přespat někde za tunelama,tak uvidím. Jinak už nakupuju kazety s pohádkama a písničkama do auta,to by je mohlo na chvilku zabavit :wink: Tak díky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
958
16.2.06 19:00

Ahojky,
tak já se teda musim zastat té Itálie, protože západní pobřeží je nádherné. My jedeme od 10.6. na 14 dní a jedeme do Campánie, ta se mi zdá být rel blízko a tam jsou všude pláže písčité a pozvolné snad taky…mrkněte na http://www.azzurro.cz/ubytovani.htm?… a tam mi teda budeme, ale přímo tady jsme nikdy nebyli, tak zase nechci přechválit. Jezdili jsme do Calábrie, ale ta je moooc daleko, to až bude Verča větší.
Takže hezkou dovču kdekoliv přeje Kačula

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
16.2.06 19:51

AHOJ hANNO:
tak mi jedeme v zari, to bude malemu rok a ctvrt do severni Italie-Rosalino mare- platime za apartman 6000kc a mely by to byt dva apartmany se spolecnou zahradou a grilem,je to pro rodiny s detmi, pry si to zakaznici chvali.tak uvidime-je to apartman alpha a omega.plaz je 200m.je to asi 70km od benatek(jizne).
jinak v chorvatsku o piscitych plazich nevim ,to jsou jen vyjimky a dost jizne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
382
16.2.06 19:57

Valli..

Jé, tam jsem byla s dcerkou vloni:) taky v září. Bylo to tam skvělé žádné velké vedra, písečné pláže, mělké moře a žádné davy lidí..

Užijte si to Pavla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
669
16.2.06 20:00

Jéé, Rosolina Mare, tam jsem byla v r. 2000. Ale popravdě teda moře nic moc, docela špína, brzo hloubka a vál dost vítr. Ale třeba se to zlepšilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
17.2.06 09:18

Cestovní kanceláře a agentury nabízející pobyty v Itálii
http://www.seznam.cz/…e/CZ011.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
17.2.06 10:20

tak pajous me potesila a helen78 uz moc ne,snad to bude dobre,vybirala jsem to ja a manza tam moc nechtel chtel nekam niz.tak aby mi nenadaval :x snad to bude dobre,uvidime. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
827
17.2.06 11:15

V Chorvatsku doporučuju na začátku Makarské Brelu. Pláž je z jemných oblázků a lehce se svažuje do moře. Je to podle nějakého amerického časopisu (myslím Forbes) nejkrásnějsí (nejčistější a nejlépe vybavená) pláž v Evropě a 6. nekrásnější na světě. My jsme tam byli loni (zatím bez mimi) a viděla jsem tam stovky mamin s úplně maličkýma miminečkama. Nejlepší je to odjet poslední týden před začátkem sezóny.

Bebet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama