Reklama

Kam k moři s aquaparkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LennaZS
Závislačka 2524 příspěvků 12.01.17 21:11
Kam k moři s aquaparkem

Ahoj holky, některé mě možná znáte díky mým cestopisným deníčkům. Teď se na vás obracím s dotazem. Pár dní zpět jsme byli s mojí ex tchýní a tchánem v Maďarsku, v hotelu Aquaworld Ramada resort. Těch pár dní tady bylo super, ALE..Chybělo mi tam moře :-) umíte mi doporučit destinaci do 8 hodin letu z ČR, kde najdu podobný aquapark v hotelu na pláži? Nutně potřebujeme oddechnout a toto se fakt osvědčilo. Jen ne Egypt, ten máme procestovany skrz na skrz a už chceme jiné destinace. Prosím teda o vaše zkušenosti a doporučení. Moc děkuji :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Maky.p
Generální žvanilka 24792 příspěvků 12.01.17 21:57

Chorvatsko - Mali Losinj. Aquapark je tam novy, more okolo ostrova.. Akorat horsi s cestou z letiste no..

hanusha.a
Kecalka 145 příspěvků 12.01.17 21:59

Sunny beach bulharsko

hanusha.a
Kecalka 145 příspěvků 12.01.17 21:59

Sunny beach bulharsko

Hanka1
Extra třída :D 13463 příspěvků 12.01.17 22:45

Hledala bych neco na Kanarech, doba letu 5 hodin max, popr. Kapverdy si ted hodne chvali, ake tam nevim jak by to bylo s aqauparkem, vsem znamym tam vyhovuji dlouhe prazdne plaze s minimem lid.

Nebo doporucim holandske Antily - za sebe osobne ostrov Curacao, svagrici se zas daleko vic libila Aruba a tchyne pro zmenu byla nadsena z Bonaire :mrgreen: leteli jsme z Amstru/Shipholu na noc, kolik to bylo hodin celkem ale fakt uz nevim…ale po aquacich kdysi za bezdetna jsme fakt neprahli a ani nevim, jestli tam neco maji…

Mmch primlouvam se za dalsi cestodenicek/de­nicky!!! :potlesk: :palec:

Salorka
Závislačka 4184 příspěvků 6 inzerátů 13.01.17 07:04

Plno toho je v Bulharsku na Slunečném pobřeží, pak určo Tunis/Djerba a Kanárské ostrovy :-)

Tecumseh
Zasloužilá kecalka 729 příspěvků 23.01.17 20:18
...

Hotel Kotva, Slunečné pobřeží, Bulharsko. Aquapark je přímo u hotel, vhodný spíše pro menší děti a k moři cca 200m přes dunu. Na pláži bylo ale celkem hodně lidí.

Salorka
Závislačka 4184 příspěvků 6 inzerátů 24.01.17 07:02

@Tecumseh My tedy v Kotvě nebyli, ale chodili jsme kolem a na mě to moc dojem neudělalo…tedy ne jen tento hotel, ale celkově oblast - hlava na hlavě, pláže přeplněné a nehezké. Už bychom tam nejspíš nejeli. Vám se tam líbilo, byli jste spokojení?

Tecumseh
Zasloužilá kecalka 729 příspěvků 24.01.17 21:50
...
@Salorka píše:
@Tecumseh My tedy v Kotvě nebyli, ale chodili jsme kolem a na mě to moc dojem neudělalo…tedy ne jen tento hotel, ale celkově oblast - hlava na hlavě, pláže přeplněné a nehezké. Už bychom tam nejspíš nejeli. Vám se tam líbilo, byli jste spokojení?

Tak já tam byl se čtyřletou a aquapark se nám líbil. Ale jak jsem psal, na své si tam přijdou spíše menší děti, řekněme do 7-8.let. Hotel byl celkem fajn, čisto, žádný halas, měli jsme tam jen snídaně. Žádný luxus a bio strava to nebyla, ale vždycky se něco našlo. Co se týče moře, tak to tam opravdu nebylo nic moc. Jak píšete, hlava na hlavě. Ale vymáchat se tam dalo, postavit hrad z písku na břrhu taky. Zajímavý je blízký Nessebar, kam jsem rádi chodili. Dá se tam jet i autovláčkem. I se tam dala najít trochu volnější pláž, než přímo v té zátoce Slunečné pobřeží.
Takže závěrem: luxus nečekejte, ale pokud chcete s prckem někam vyrazit aby to nestálo majlant a neletělo se tam dlouho (cca 1,5h letu z Prahy, busem pak 20min. na hotel), může to být dobrá volba.

bigl
Ukecaná baba ;) 1480 příspěvků 24.01.17 22:00

Já jsem teda v Bulharsku byla jednou, ale moc mě to nenadchlo, už bych tam neletěla. Jestli máte rádi hezké moře, tak za mě Bulharsko teda ne. Krásné hotely s aquaparkem mají v Turecku, služby teda vynikající a pro děti vše 100%,ale tam teď není podle mě moc bezpečno, záleží na tom, jak moc se bojíte. Byli jsme i v Řecku na Krétě v hotelu s krásným aquaparkem, ale bylo to dál od moře (800 m a příšerný kopec) a svozy bídné, tak bych to nedoporučila.
Co třeba Kypr? Na ten jsem se dívala a aquapark má docela dost hotelů.
Anebo pak jak jezdí kamarádka - Itálie Gardaland a pak pokračují do Toskánska nebo na Sardinii. Ale to byste museli autem.

Salorka
Závislačka 4184 příspěvků 6 inzerátů 25.01.17 07:07

@Tecumseh Starý Nessebar byl naprosto úchvatný…zvládli jsme ho i s kočárkem :-) To a levné oblečení - to bylo jediné super na BG, ale jinak se nám moc nelíbilo.

Minulý rok jsme letěli Mallorcu a to je nesrovnatelný rozdíl. Sem bychom se jednou určo chtěli vrátit :-)

bigl
Ukecaná baba ;) 1480 příspěvků 25.01.17 11:02

@LennaZS Ale jinak mě pobavilo, že jezdíš se svojí extchyní a tchánem na dovolené.
To je pěkné, jak to ten život někdy zamotá :D

LennaZS
Závislačka 2524 příspěvků 27.01.17 13:19

@bigl joo, oni jsou super. Máme se pořád moc rádi. Zrovna včera mi posílala fotky z Thajska. Cestuji horami s batohem na zádech a jezdí na slonech, no pecka.. :-)

freeport
Zasloužilá kecalka 947 příspěvků 27.01.17 13:45
@Salorka píše:
@Tecumseh Starý Nessebar byl naprosto úchvatný…zvládli jsme ho i s kočárkem :-) To a levné oblečení - to bylo jediné super na BG, ale jinak se nám moc nelíbilo.Minulý rok jsme letěli Mallorcu a to je nesrovnatelný rozdíl. Sem bychom se jednou určo chtěli vrátit :-)

Nesrovnatelný rozdíl, jako plus pro Mallorcu? Letos ji navštívím poprvé, tak jsem docela zvědavá

Salorka
Závislačka 4184 příspěvků 6 inzerátů 27.01.17 14:08

@freeport Jojo, plus pro Mallorcu…naprostá nádhera. Čisté a průzračné moře, úžasná příroda a strašně příjemní a vstřícní lidé :-) Jídlo vynikající a lehké…fakt super to tam bylo!

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama