Kam k moři s malým dítětem - doporučíte místo?

1189
30.4.17 17:53

Kam k moři s malým dítětem - doporučíte místo?

Ahoj holky :mavam: Řeším, kam bych se letos se svým tříletým chlapečkem vypravila k moři. Nemáte tip na nějaké moc hezké místečko, nejlépe aby u hotelu bylo nějaké brouzdaliště a hřiště a moře klidnější, čisté, pozvolný vstup a písčitá pláž?? Ráda bych se vypravila letecky asi Řecko nebo Mallorca? Ale budu ráda za jakékoliv tipy, děkuji moc! :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12282
30.4.17 18:19

@LenďuleB Mallorca - Paguera - hotel Beverly, ale pochybuji, že na Mallorce ještě budou volná místa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
30.4.17 18:19
@LenďuleB píše:
Ahoj holky :mavam: Řeším, kam bych se letos se svým tříletým chlapečkem vypravila k moři. Nemáte tip na nějaké moc hezké místečko, nejlépe aby u hotelu bylo nějaké brouzdaliště a hřiště a moře klidnější, čisté, pozvolný vstup a písčitá pláž?? Ráda bych se vypravila letecky asi Řecko nebo Mallorca? Ale budu ráda za jakékoliv tipy, děkuji moc! :kytka: :kytka:

My byli s malym v Turecku, v Alanyi. Je tam plazovy hotel Grand Uysal, s animacnimi programy pro deti. Prostredi uplne super, moc se nam libilo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8307
30.4.17 19:55
@stinga píše:
@LenďuleB Mallorca - Paguera - hotel Beverly, ale pochybuji, že na Mallorce ještě budou volná místa

Hotel Beverly jsme platili minulý týden. V termínu, který jsme potřebovali, byl poslední volný pokoj. Už se moc těším. Sice jsme původně chtěli červen, ale nakonec jsme z časových důvodů vzali srpen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3252
30.4.17 21:22

Já teda doporučím Chorvatsko. Když byl brácha malej, jezdili jsem na Rab. O žádným brouzdališti nevím, ale pláž byla písčitá, moře mělké, bylo to tam fajn :) hotel už přesně ale nevim :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
358
30.4.17 22:53

S dětmi je nejlepší Chorvatsko nebo Itálie :) Byla jsem dohromady 13× vím o čem mluvím :))…Řecko, Turecko, Špsnělsko a všechno ostatní? Ano, je to nádhera, ale ty vedra tam? Šílený, kord pro malé děti..
V Chorvatsku apod. je přece jenom i to podnebí jiné, rozumné ceny a podle mě si to tam člověk víc užije. Je tam víc možností podle mě teda :)
JINAK VŠUDE JE NÁDHERNĚ! :P :) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12282
30.4.17 23:55

@LuSof my jsme v Řecku měli 27 st, což teda nic moc :( - červen a rodiče když byly prvně v Chorvatsku bylo tam 42 st., - červenec
to se tak nedá vůbec zobecňovat, opravdové vedro je v létě v Egyptě, jinak Mallorca a Řecko v pohodě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16385
1.5.17 00:17

Kdyz pominu, ze je to asi tricapata diskuse na stejne tema :roll:, tak neni zakladatelka limitovana skolou, takze bych volila zari z duvodu vyhrateho more, posezonnich cen, slev v destinacich skoro na vse a malo lidi.
Za mne Mallorca a zatoka i stejnojmenny hotel Cala Marsal, recky Kos a resort Micri Poli. Stejnojmenne hotely Micri Poli jsou i na Rhodosu, Krete a Sardinii. Turecko - beach hotel Club Turtas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
358
1.5.17 00:19

@stinga
Asi máš pravdu, záleží jak vyjde počasí mi tam měli 40,ale v srpnu no :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16385
1.5.17 00:23
@LuSof píše:
S dětmi je nejlepší Chorvatsko nebo Itálie :) Byla jsem dohromady 13× vím o čem mluvím :))…Řecko, Turecko, Špsnělsko a všechno ostatní? Ano, je to nádhera, ale ty vedra tam? Šílený, kord pro malé děti..
V Chorvatsku apod. je přece jenom i to podnebí jiné, rozumné ceny a podle mě si to tam člověk víc užije. Je tam víc možností podle mě teda :)
JINAK VŠUDE JE NÁDHERNĚ! :P :) :mavam:

Mne zas Chorvatsko a Italie se libily nejmene, v obou zemich jsem byla nejmin petkrat a Italii miluju v zime na lyze, v lete nez sever bych radeji byla u Lago di Garda nez u more kousek niz, Chorvatsko mame projete od Istrie pres Makarskou rivieru az dolu po Dubrovnik a nejvic se mi libilo na ostrove Ugljan kousek od Zadaru.
A souhlas - Vsude je krasne, i na Skapech, pokud je dovre pocasi a mile lidi kolem.
Nase deti po zimnich lyzich v Rakousku zatouzily jet tamtez v lete, takze sbiram tipy na rakouska jezera… :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16385
1.5.17 00:29
@stinga píše:
@LuSof my jsme v Řecku měli 27 st, což teda nic moc :( - červen a rodiče když byly prvně v Chorvatsku bylo tam 42 st., - červenec
to se tak nedá vůbec zobecňovat, opravdové vedro je v létě v Egyptě, jinak Mallorca a Řecko v pohodě

Souhlas - jinak kde jsme meli stale teple pocasi bylo trikrat v Turecku, jinak v Chorvatsku v zari jeden rok ctyricitky horka a nehnul se ani listecek, rok potom ve stejnem terminu zima, ten jejich vitr, ze to ani nebylo na koupani. Cerven Mallorka ctyrictky, dalsi rok zari taky teplo, ale diky dozvukum hurikanu Ivan v Karibiku vetrno jak na proslule surfarske plazi na Lanzarote. Kreta v srpnu a tri dny nepretrziteho deste, zari v Recku a ficelo tam tak, ze v hotelu byla meluzina, nastesti z tepleho vetru. Ibiza cervenec a behem dvou tydnu v cervenci asi petkrat takova bourka, ze jsem se i naka, nastesti do ctvrt hodiny po vsem jen se zaplavovymi lijaky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1189
1.5.17 09:56

@Hanka1 o hotelu Cala Marsal jsem též uvažovala, na ostrově Kos jsem taky našla pěkný hotel, i pláž vypadá moc hezky, ale nevím proč si myslím, jestli tam to moře není pro malé děti moc „divoké“. A já bohužel jsem vázaná školou - pracuji ve školství :D

Vlastně nejvíc mě láká asi ta Mallorca nebo Řecko. Samozřejmě Itálii mám také moc ráda, ale bohužel nebudu mít k dispozici auto a autobusem se mi s prcekm vláčet nechce, tak v tomto případě připadá v úvahu Sardínie, kde jsem tedy nikdy nebyla a strašně moc dlouho se do ní chci podívat.. to moře tam a pláže vypadá opravdu skvostně :-) Tam nevíte o nějakém hotelu blízko nějaké hezké pláže?

Jinak holky prozatím děkuji moc za tipy :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama