Kam k moři?Letecky,stín u pláže,pro děti...

1368
14.6.10 14:11

Kam k moři?Letecky,stín u pláže,pro děti...

Vypadá to, že nám letos konečně vyjde rodinná dovolená. Chtěli bychom k moři, pokud se poštěstí, nebude čas na dlouhé vybírání,tak bych chtěla poprosit o tipy. Hledám místo, kam doletíme letadlem(ideálně z Ostravy), budou tam krásné pláže bez potvor(medůzy,ježci), stín,nějaké vyblbnutí pro děti(syn 3,5)Prostě ideální dovolenou :-) za ideální penízky :dance: :-P Je mi jasné, že každý má své priority, my se bohužel zamilovali do jižní itálie,ale ta letecky nejde a 26 hodin autem nezvládneme :-( tak posílejte typy :-) ne Egypt, Tunis a Turecko, toho se nějak bojíme…děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13496
14.6.10 14:29

ja se ted vratila z Tuniska ale to nechces takze neporadim.

Jen jsem hledala na www.odletyzostravy.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1556
14.6.10 14:37

Bereniko,
my jedeme v září právě do Jižní Itálie :mrgreen: na Gargáno. Už jsme tam byli když bylo synovi 10 měs a je tam nádherně a za tu cestu autem to stojí (z Prahy cca 16 hodin, jedeme na noc). Letos to teda bude náročnější, ale i tak se těšíme. Stín asi bude problém, dítě pod slunečníkem těžko udržíš. Ale v Chorvatsku je hodně krásných míst, není to tak daleko a bývají tam hezké piniové háje, kde je i stín. Napadá mě známá POreč, tam jsme práve na podobném místě byli. Ale zas tam jsou oblázkové pláže, ne písek. Tak zkus kouknout na diskuze o Chorvatsku.
Ale máte asi nejvyšší čas, v červenci a srpnu se upečete skoro všude v Evropě :nevim:
Mě se líbilo i v Řecku, Santorini, Rodos, Kos… ale koncem černa tam bývá klidně 40 ve stínu :think: Tam je to ideální tak v polovině září. A mívají tam i programy pro starší děti.
Tak hodně štěstí!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12881
14.6.10 15:10

no, chtěla jsem nabídnout turecko, byli jsme tam před 2 lety a za týden jedeme zase. Jinak krásná je i kréta. jinak super pro děti jsou Kanáry a nebo Mallorka a spol.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12881
14.6.10 15:12

jo, ještě bych dodala: rodiče mají cestovní agenturu a zrovna včera jsme koukali na nabídky cestovní kanceláře VTT na last minute a bylo tam řecko letecky kolem 9000,– na osobu s odletem ve středu. takže v lastech se dá určitě krásně vybrat. jen nebudete mít takové možnosti pokud jde o ubytování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13795
14.6.10 15:33

Tak my letíme do Turecka, takže také moc neporadim… Ale jak tady někdo psal, tak Chorvatsko je prý dobrý.. Ale myslim, že nemáš proč se bát do Turecka… Egypta bych se bála teda asi takyx.. Ale z Turecka se mi včera vrátil tatík a naprosto nadšený, natáčel a spousta dětí, baby klub u plážš sice moc stín ne (krom slunečníku), ale prolejzačky… No každopádně přeji dobrý výběc a ještě mě napadlo Řecko …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1368
14.6.10 16:36

Děkuju. Já sice myslela konkrétní destinaci,kde jste byli spokojení,ale i tak díky za tipy…já bych taky brala Turecko, slyšela jsem o něm jen to nejlepší…ale manželovu kamarádovi tam prý ukradli přítelkyni,doteď o ní neví…no, moc tomu nevěřím,ten kámoš je mluvka,ale prostě tam mám zákaz :-( prý jako blondýnka jsem v nebezpečí…asi zbývá to Řecko :-P :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13795
14.6.10 22:45

Nooo tak nevim co je na tom pravdy, ale tam jsou ty rezorty a co říkal tatík i ségra co tam byly, tak je tam ranec hlídáčů a ostatní nemají šanci, asi né ve všech hotelech, ale v těch luxusnějších tomu nevěřim (pokud ona sama neutekla a hlavně pokud je to sranda), my jedeme přes německou cestovku, vychází to na 11 000Kč se vším je to ultra all inclusive a je to opravdu luxus… Každopádně řecko je také krásné :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8647
2.7.10 21:01

http://zajezd.invia.cz/…tour-336394/?… Proč Jižní Itálie nejde letecky??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama