Kam k vodě s ročním dítkem - Praha

3379
10.6.10 20:35

Kam k vodě s ročním dítkem - Praha

Ahoj maminy

Poraďte kam v Praze chodíte s prckama k vodě? Uvítala bych přebalovák v šatnách, brouzdálko, pokud možno travnatou plochu, sem tam strom kvůli stínu. Asi jsem náročná co :lol:

Bydlím kousek od Hostivařské přehrady, chtěla jsem chodit tam, a že holt nepolezem do vody, ale budem se jen se osvěžovat pod sprchou. Že je tam písek, hřiště atd. pro Naty a já bych nachytala bronz. Jenže Hostík je kvůli bagrování dna do 2012 zavřený :-? Tak nevím kam vyrazit. Možná zkusím Slavii, ale mám k ní nějakou averzi, ani nevím proč :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2349
10.6.10 21:26

Když chci, aby si Kuba užil vody, tak chodíme na Gutovku, ale na můj vkus je tam hodně dětí, které nikdo moc nehlídá. O to víc se snažím dohlížet na to,aby někdo neublížil jemu. Ale to je fakt na vyblbnutí pro děti.

Pak chodíme ještě na dětské hřiště Pod Kapličkou, kousek od Želivského. Tam mají brouzdaliště pouze pro děti, namají teda přebalovák, ale jsou tam nově udělané záchody. Trávy a stromů je tam habaděj, mají i erární věci na pískovištích, a je to tam dost velké, že se tam ty davy lidí rozptýlí.

A když chceme strávit celý den u vody, tak jezdíme na koupaliště na Divokou Šárku, ale ne na Džbán, je to klasický bazén, pro děti je tam brouzdaliště i s pískovištěm atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5345
10.6.10 21:51

ahoj
na slavii jsem byla loni jednou a už tam nejdu přinesli jsme si domů bradavici na prstu. o tom jak dlouho jsme se jí mrchy zbavovali ani nemluvím.
gutovka je fajn, ale v těhle vedrech je tam hlava na hlava, což nic moc a stín teda skoro vůbec, natož položit tam deku s malým prckem…ty atrakce vodní bych řekla že jsou i pro starší děti než je roční.
bohužel toho moc v praze není, kámoška chodí teda do žlutých lázní, já tam nebyla tak nemůžu ohodnotit.
my to řešíme bazenem u babičky nebo vaničkou na balkoně, a to je teprve legrace.. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3379
10.6.10 22:08

Díky za rady. Taky si říkám, když jsem koukala na net, že toho v Praze moc neni. :-( Když teda člověk nechce utratit bůhví kolik např. v Aquapalace Čestlice, což já nechci. Hlavně malá si atrakcí ještě stejně neužije, té stačí to brouzdálko.

Achjo, nakonec snad zůstaneme u bazénku na balkoně, nebo u našich. Ale štve mě to, chtěla bych i někam vyrazit a třeba si i zaplavat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
10.6.10 22:46

my chodíme sem http://www.zlutelazne.cz/ pro prcky super :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2431
11.6.10 07:50

Taky doporučuji Žluté lázně.Jen voda je teda studenější :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8647
11.6.10 07:51

My jezdíme na koupaliště do Úval,ale to už je kousek mimo Prahu :roll: ,směr Kolín

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4874
12.6.10 21:50

Ahoj, jeste doporucim plovarnu v Kobylisich na Stirce, je to cca 2 min od metra. Je tam velky bazen a maly pro deti… Pro deti jsou k dispozici i skakaci nafukovaci hrad, domecek a nejaky houpacky, u bazenu musle s vodou a hrackama… Voda je trochu studenejsi, ale treba to prckovi nebude vadit… Kolem je trava, par stromu, pujcit se da slunecnik. Jestli jsou nekde prebalovaky nevim, prebaluju normalne venku na dece…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
valkil
26.8.11 13:27

Obnovuju diskuzi (snad tu není nikde podobná) kam v Praze s půlročákem?
Má pro něj význam nějaké brouzdaliště? Není na to moc malý? Není to zbytečná „hygienická zátěž“?
A fakt aby tam byl stín :think:
Napadla mě ještě Petynka, ale tam nevím, co ten dětský bazének?
A také otázka plavek? Jaké byste doporučily? Nebo je lepší se vždycky raději zeptat, jestli je vyžadují? (přeci jen si nedovedu předtavit, že se tam pos* tuhej bobek teda ještě nemá).

• Citovat
  • Upravit
2839
26.8.11 13:55

Taky budu rada za vsechny tipy :lol:
Plavky - my mame Imse- vimse :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4240
26.8.11 17:00

Super jsou kempy a levné - kamarádka jezdí do kempu vrané nad vltavou - je tam prý jen brouzdaliště a já jezdívala dřív z práce do kempu v klánovicích - je tam travnatá plocha, bazén pro velké a brouzdaliště, koukala jsem na net, že je tam i nějaká zkluzavka a hřiště, že to upravili. Cena za den 100,–, od 16h snad za 40,– nebo tak nějak. Mají stránky. Chtěla jsem tam jezdit, ale je příšerné horko - kdyby bylo třeba do 30c, ale takhle. A krom toho syn dostal v úterý horečku, takže ho držím doma. Mrzí mě to, protože když jsem tam jezdívala plavat z práce, tak mi to přišlo super prázdninové - ne moc lidí, chodit bos po trávě, dát si deku, koupit si zmrzku, vínko, číst si,… žádné davy lidí, super ceny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
30.8.11 13:34

Díky za tipy, taky mám roční holčičku a přemýšlela jsem kam se jet vykoupat…Letos už to nestihneme, tak příští rok:-))) :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama