Kam ma zajit chlap k doktoru pred planovanim plozenim dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Radek1992
Nováček 1 příspěvek 13.05.19 18:45
Kam ma zajit chlap k doktoru pred planovanim plozenim dítěte

Dobrý den. Prosím vás chtěl bych se zeptat k jakemu doktoru ma zajit muz aby mu zjistily správnou funkci hormonu. A vse co souvidi s plozenim. Partnerka byla na gynekologii dostala plno rad ale co mi chlapi? :)

Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21124 příspěvků 13.05.19 18:50

Nic, rady jak si neničit spermie si najdi sám, jako lepší se sprchovat atd. Chlap na žádný hormonální profil nechodí, leda tak na spermiogram, když se rok nedaří.

katintheBOx63
Kecalka 485 příspěvků 13.05.19 18:51

Ahoj, ja sveho vzala pouze na spermiogram, zakladni hormonalni vysetreni udela bud praktik nebo posle na endokrynologii, prípadne nekdy da zadanku i gynekolog partnerky. Zaleží od doktora.

Térouš
Echt Kelišová 8675 příspěvků 13.05.19 18:55

@Radek1992 můj muž byl na urologii

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2388 příspěvků 13.05.19 19:18

Muzes si zaplatit spermiogram v nejakem reprodukcnim centru, jestli o to stojis. Jinak u chlapu se nedela nic..

Cenarius
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 13.05.19 19:34
@Radek1992 píše:
Dobrý den. Prosím vás chtěl bych se zeptat k jakemu doktoru ma zajit muz aby mu zjistily správnou funkci hormonu. A vse co souvidi s plozenim. Partnerka byla na gynekologii dostala plno rad ale co mi chlapi? :)

Staci ti spermiogram. Chvilka v honibudce a mas to. A pak az podle toho se postupuje. Kdyz vyjde dobre. Tak neni moc co resit. Ale muzes si zajit na ultrazvuk varlat, jestli jako nutne nekam chces :lol:

Váš příspěvek
Reklama