Kam na bleší trhy v Německu?

Anonymní
26.7.13 13:15

Kam na bleší trhy v Německu?

Ahoj :mavam:
Chtěla bych se zeptat, jestli nevíte, kam vyrazit na bleší trhy do Německa? Nejlépe někam blízko hranic (Domažlice, Železná Ruda…).

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

487
26.7.13 14:47

My jezdíme do Furthu - je to tam veliký :-)
http://www.markt.de/…5be60/expose. htm
Pak jsou i v Chamu, ale teď nemám čas hledat termíny. A ooobrovský pak v Regensburgu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anna Hantonová
31.10.13 12:31

Prosba

Také bych ráda na trh. Jezdím 2× týdně do Hofu. Nevím na koho se obrátit o radu. Nevíte někdo, co se koná v této oblasti? Moc děkuji za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
Pajinaaaa
3.11.13 17:15

Flohmarkt cham

Ahojky, nevíte náhodou někdo přesnou adresu na flohmarkt v chamu? Konají se tam kařdou sobotu myslím, chci tam jet 23.11. našla jsem, že je to Parkplatz am Steinweg - hinter dem netto supermarkt oder Volksfestplatz, Further Straße.
Když to najdu na mapě nebo zadám do navigace, tak je to od sebe sakra daleko. Tak se mám orientovat na Netto supermarket?

• Nahlásit
  • Citovat
28.5.16 12:46

Flohmarkt v Německu

Dobrý den chtěla jsem se zeptat, nevíte někdo o nějakém Flohmarktu blízko Teplických htranic? :)
Předem děkuji za odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
7.7.19 15:41

Trhy Chameneí, Regen, Furth

Dobrý den, chci se zeptat fungují ještě někde v Německu ne moc daleko od Železné Rudy bleší trhy? Na internetu mi nejde dohledat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
452
7.7.19 18:10

Dobry den taky bych rada jela treba chomutov, drazdany dekuji za tipy rada nekoho vemu sebou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama