Kam na dovču do Chorvatska s dětmi?

84
8.4.16 15:15

Kam na dovču do Chorvatska s dětma?

Ahoj holky! Prosím poraďte mi. Chceme letos poprvé vyrazit s dětičkami k moři do Chorvatska. Mám děti 5 let a 3 roky. Potřebuji nějakou pěknou lokalitu pro děti - aby tam byla pro ně i nějaká zábava-klouzačky, bazény, večerní vyžití, blízko nějaké městečko…atd. Prosím o nějaké vámi prověřené lokality, aby se nám tam líbilo. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58857
8.4.16 15:33

@Anonymni85 bazény v chorvatsku? proč? Mi se líbilo v Omiši a celkově na makarské (Duce - super přístup do vody - 100 m, a pořád stačíš) a pod.. blízko split nebo Dubrovnik - záleží kde.. ale je to oblíbená lokalita, přes sezonu narváno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8678
8.4.16 15:58

@Anonymni85 urcite Rabac… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4714
8.4.16 16:02
@kornelije píše:
@Anonymni85 urcite Rabac… :mavam:

Souhlasím…na Rabacu jsem byla asi 3× a nejvíc se mi to tam líbilo… :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8678
8.4.16 16:15

@kiwa ja to tam primo zboznuji..spousta moznosti na ubytovani, vylety..atd..kde jste byli ubytovani..my areal oliva hned na zacatku kousek od tech velkych hotelu..hedera a spol..jezdili jsme i vlackem na konec na ty krasne plaze vzadu..a z mestecka labin je krasny vyhled a krasna prochazka..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7375
8.4.16 16:15

Rabac byl dokonaly pred deseti lety. Ted je to preturistovane, predrazene (podle me), prelidnene silene…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
357
8.4.16 16:16

Ahojky, ja Ti doporucim Solaris beach resort, plaze piscite, kaminkove..kdo co ma rad. Pro deti bazeny a aquapark primo na plazi. Velke vyziti a luxus za hubicku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8678
8.4.16 16:21

@sakota my byli predloni a super..je tam spousta mist, kde se muzes uvelebit a mit svou plaz pro sebe…vecer zivo, hodne kavarnicek..atd..my jezdime autem..takze i na dalsi plaze kde neni ani noha..jen se musis poptat mistnich.. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
missah
8.4.16 16:23

My tedy teprve pojedeme. Ostrov Rab, Lopar. Je tam pozvolný vstup do moře a písčitá pláž. Deti 3 a 4.5. Prý ideální pro děti.

• Nahlásit
  • Citovat
4714
8.4.16 16:24

@kornelije My byli vždy ubytovaní v Girrandele… A za mě fakt super. Kousek na pláž (i když ty schody mi pak vadili) hezky se vyplesknout, večer dojít do městečka… taky jsme jeli vždy autem a nebyl problém se přesunout i jinam… udělat si nějaký výlet na lodi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7375
8.4.16 16:29

@kornelije ja jezdila pred 20 lety pravidelne a pak loni…a ta zmena silena a pro me neprijemna. Ale verim, ze nekomu to muze vyhovovat, pro me to uz neni. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8678
8.4.16 16:30

@kiwa my jeli na vylet lodi na ostrov Cres..pak do Puly, na premanturu..atd…a jezdime kolem pobrezi, uz od Rijeky, ne po dalnici..a pri zpatecni ceste vyjedeme uz rano a tak tri zastavky prave u toho pobrezi..nebo i v Opatii..tam si udelame posledni odpocinek pred cestou domu…Istra je krasna.. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8678
8.4.16 16:37

@sakota zalezi kde jste ubytovani..my v klidecku pod stromy..v chatkach..a vecer jak uz napsala kiwa do rusneho zivota..prosli jsme se vzdy az k majaku a pak jeste sedeli na plazi u tech hotelu..jejda, jela bych znova…letos jedeme az dolu k Dubrovniku.. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8678
8.4.16 16:40

@sakota a mas pravdu, kazdemu vyhovuje neco jineho..ja mam rada klid jak u ubytovani, tak u koupani..ale vecer mam rada rusno..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7375
8.4.16 16:40

@kornelije pamatuju apartmany Emma, Eta atd, tam jsme bydlivali pred temi 20 lety. Ted jsme byli u soukromniku v kopci, ale o bydleni nejde. Jde o to, ze kde bylavala liduprazdna,,modra laguna" jsou dneska palcena lehatka a hlava na hlave, na kazdy plazi pujcovny lehatek, stara hezka promenada uplne predelana…nevim, jsem asi konzerva, ale stary a ne tak proflaknuty a prelidneny Rabac mel mnohem vetsi kouzlo, i kdyz more a nektere plazicky tam jsou porad dokonale a vylety super, pro me uz to neni,,to ono"

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama