Kam na dovolenou, doporučte prosím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marben
Ukecaná baba ;) 1995 příspěvků 13.08.18 11:10
Kam na dovolenou, doporučte prosím

Ahoj všem. Už dva týdny vybíráme dovolenou. Jsme zvykli cestovat do Afriky, ale teď máme skoro 8mi měsíčního syna a s nim chci zatím letět jen po Evropě.
Poletime 3-4 dospěli a 3 děti (13,6let,8mesicu).
Hotel min 4*, nejlépe na plazi max 300m od hotelu, pěkný bázen s vyzitim pro děti. All inclusive.
Cenově tak do 15tis za dospělou osobu.
Mate nějakou zkušenost s dobrým hotelem? Diky moc já už jsem bezradna

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 13.08.18 11:13

Hotel 4hvězdy z all v evropě za 15? To leda tak Bulharsko

Uživatel je onlineDemi
Závislačka 4113 příspěvků 13.08.18 11:14

Byli jsme letos zde: https://www.fischer.cz/…roc-doblemar?…|2018-09-10&AMC1=2 a už teď víme, že poletíme i příští léto. Ubytování, jídlo, personál, prostředí, všechno na výbornou. Jeli jsme také s dětmi, kvůli nim jsme chtěli mělké, teplé a čisté moře, což se nám tady splnilo. Doporučuji :palec:

Zabatko
Závislačka 4300 příspěvků 13.08.18 11:34
@Marben píše:
Ahoj všem. Už dva týdny vybíráme dovolenou. Jsme zvykli cestovat do Afriky, ale teď máme skoro 8mi měsíčního syna a s nim chci zatím letět jen po Evropě.
Poletime 3-4 dospěli a 3 děti (13,6let,8mesicu).
Hotel min 4*, nejlépe na plazi max 300m od hotelu, pěkný bázen s vyzitim pro děti. All inclusive.
Cenově tak do 15tis za dospělou osobu.
Mate nějakou zkušenost s dobrým hotelem? Diky moc já už jsem bezradna

Podle popisu to vypadalo, že na penězách nezáleží a nakonec 15 000 za osobu. :lol:

migmina
Kecalka 136 příspěvků 13.08.18 11:35

Nevim teda do 15 se 4* s all.zkuste treba chorvatsko tam by jste se mohli vejit.kdyz si zadas na cestovce filtr evropskych destinaci tak tam najdes vic jak za 15

berusa.m
Závislačka 2751 příspěvků 13.08.18 11:38

Zrovna teď jsem se dívala na nějaké zájezdy pro dceru a jejího přítele v září. No za 15.tis se nedá najít ani slušný turecký hotel. Řecko začíná na 20.tis a ještě to není uplně to co bych si představovala. Takže budete asi muset rozbít prasátko.

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6659 příspěvků 13.08.18 11:46

@Marben za 15tis, evropa a 4*, to hodně štěstí.

Marben
Ukecaná baba ;) 1995 příspěvků 13.08.18 11:50

Měla jsem nejspíš dodat, ze hledáme last nebo super last minute.

Příspěvek upraven 13.08.18 v 11:52

Prtulak
Kecalka 332 příspěvků 13.08.18 11:51

@Marben Afrika a Evropa nelze srovnávat. Za tuto cenu s vašimi požadavky se obávám, že neseženete nic, obzvlášť když je vás takhle víc. Počítejte přes dvacet…

Marben
Ukecaná baba ;) 1995 příspěvků 13.08.18 11:51

@Demi dekuji mrknu :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 11:51

@Marben naši teď byli na dva týdny na Djerbě, 5* hotel s all inclusive za nějakých 14500,– a děti ještě méně. Mrkni na Exim Tours, byl to last minute

Marben
Ukecaná baba ;) 1995 příspěvků 13.08.18 11:54
@Anonymní píše:
@Marben naši teď byli na dva týdny na Djerbě, 5* hotel s all inclusive za nějakých 14500,– a děti ještě méně. Mrkni na Exim Tours, byl to last minute

Dekuji. Na Djerbě jsme byli předloni a fakt paráda! Jen se s miminkem takhle letět ještě bojím.

Kaileee
Kecalka 450 příspěvků 13.08.18 11:56

samozřejmě že za ty peníze se dá sehnat i Evropa pokud jde o last minute, v pohodě úplně, my jsme ale taky zvyklí jezdit do Afriky takže Evropa nám přišla za ty peníze dost slabá, ale určitě vybereš..
akorát bych se teda vyhnula Exim tours, kromě těch skandálů co o nich všude píšou mám i svou zkušenost, hodně čerstvou a budeme se s nimi všichni soudit, bohužel… tam už nikdy

renap
Ukecaná baba ;) 2110 příspěvků 13.08.18 12:15

@Marben A to chcete ještě o prázdniniách? Do Evropy v sedmi letech? Tolik letnek už nebude volných ani náhodou. Možná v září,a ta cena s vašimi požadavky je hodně nízká,to neseženete,lasty pro tolik lidí jsou problém vždycky a za tu cenu-těžko :nevim:

Adrasteia
Závislačka 2779 příspěvků 1 inzerát 13.08.18 12:18
@Kaileee píše:
samozřejmě že za ty peníze se dá sehnat i Evropa pokud jde o last minute, v pohodě úplně, my jsme ale taky zvyklí jezdit do Afriky takže Evropa nám přišla za ty peníze dost slabá, ale určitě vybereš..
akorát bych se teda vyhnula Exim tours, kromě těch skandálů co o nich všude píšou mám i svou zkušenost, hodně čerstvou a budeme se s nimi všichni soudit, bohužel… tam už nikdy

Prozradíš, co vám provedli? My už bohužel taky za ta léta nasbírali nějaké špatné zkušenosti (s různými CK), takže teď létáme jenom s Firo.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >