Reklama

Kam na dovolenou, doporučte prosím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marben
Ukecaná baba ;) 1966 příspěvků 13.08.18 11:10
Kam na dovolenou, doporučte prosím

Ahoj všem. Už dva týdny vybíráme dovolenou. Jsme zvykli cestovat do Afriky, ale teď máme skoro 8mi měsíčního syna a s nim chci zatím letět jen po Evropě.
Poletime 3-4 dospěli a 3 děti (13,6let,8mesicu).
Hotel min 4*, nejlépe na plazi max 300m od hotelu, pěkný bázen s vyzitim pro děti. All inclusive.
Cenově tak do 15tis za dospělou osobu.
Mate nějakou zkušenost s dobrým hotelem? Diky moc já už jsem bezradna

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19067 příspěvků 13.08.18 11:13

Hotel 4hvězdy z all v evropě za 15? To leda tak Bulharsko

Demi
Závislačka 4040 příspěvků 13.08.18 11:14

Byli jsme letos zde: https://www.fischer.cz/…roc-doblemar?…|2018-09-10&AMC1=2 a už teď víme, že poletíme i příští léto. Ubytování, jídlo, personál, prostředí, všechno na výbornou. Jeli jsme také s dětmi, kvůli nim jsme chtěli mělké, teplé a čisté moře, což se nám tady splnilo. Doporučuji :palec:

Zabatko
Závislačka 4209 příspěvků 13.08.18 11:34
@Marben píše:
Ahoj všem. Už dva týdny vybíráme dovolenou. Jsme zvykli cestovat do Afriky, ale teď máme skoro 8mi měsíčního syna a s nim chci zatím letět jen po Evropě.
Poletime 3-4 dospěli a 3 děti (13,6let,8mesicu).
Hotel min 4*, nejlépe na plazi max 300m od hotelu, pěkný bázen s vyzitim pro děti. All inclusive.
Cenově tak do 15tis za dospělou osobu.
Mate nějakou zkušenost s dobrým hotelem? Diky moc já už jsem bezradna

Podle popisu to vypadalo, že na penězách nezáleží a nakonec 15 000 za osobu. :lol:

Uživatel je onlinemigmina
Stálice 77 příspěvků 13.08.18 11:35

Nevim teda do 15 se 4* s all.zkuste treba chorvatsko tam by jste se mohli vejit.kdyz si zadas na cestovce filtr evropskych destinaci tak tam najdes vic jak za 15

berusa.m
Závislačka 2729 příspěvků 13.08.18 11:38

Zrovna teď jsem se dívala na nějaké zájezdy pro dceru a jejího přítele v září. No za 15.tis se nedá najít ani slušný turecký hotel. Řecko začíná na 20.tis a ještě to není uplně to co bych si představovala. Takže budete asi muset rozbít prasátko.

lachtanice86
Kelišová 6058 příspěvků 13.08.18 11:46

@Marben za 15tis, evropa a 4*, to hodně štěstí.

Marben
Ukecaná baba ;) 1966 příspěvků 13.08.18 11:50

Měla jsem nejspíš dodat, ze hledáme last nebo super last minute.

Příspěvek upraven 13.08.18 v 11:52

Prtulak
Kecalka 204 příspěvků 13.08.18 11:51

@Marben Afrika a Evropa nelze srovnávat. Za tuto cenu s vašimi požadavky se obávám, že neseženete nic, obzvlášť když je vás takhle víc. Počítejte přes dvacet…

Marben
Ukecaná baba ;) 1966 příspěvků 13.08.18 11:51

@Demi dekuji mrknu :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 11:51

@Marben naši teď byli na dva týdny na Djerbě, 5* hotel s all inclusive za nějakých 14500,– a děti ještě méně. Mrkni na Exim Tours, byl to last minute

Marben
Ukecaná baba ;) 1966 příspěvků 13.08.18 11:54
@Anonymní píše:
@Marben naši teď byli na dva týdny na Djerbě, 5* hotel s all inclusive za nějakých 14500,– a děti ještě méně. Mrkni na Exim Tours, byl to last minute

Dekuji. Na Djerbě jsme byli předloni a fakt paráda! Jen se s miminkem takhle letět ještě bojím.

Kaileee
Kecalka 189 příspěvků 13.08.18 11:56

samozřejmě že za ty peníze se dá sehnat i Evropa pokud jde o last minute, v pohodě úplně, my jsme ale taky zvyklí jezdit do Afriky takže Evropa nám přišla za ty peníze dost slabá, ale určitě vybereš..
akorát bych se teda vyhnula Exim tours, kromě těch skandálů co o nich všude píšou mám i svou zkušenost, hodně čerstvou a budeme se s nimi všichni soudit, bohužel… tam už nikdy

renap
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 13.08.18 12:15

@Marben A to chcete ještě o prázdniniách? Do Evropy v sedmi letech? Tolik letnek už nebude volných ani náhodou. Možná v září,a ta cena s vašimi požadavky je hodně nízká,to neseženete,lasty pro tolik lidí jsou problém vždycky a za tu cenu-těžko :nevim:

Adrasteia
Závislačka 2723 příspěvků 2 inzeráty 13.08.18 12:18
@Kaileee píše:
samozřejmě že za ty peníze se dá sehnat i Evropa pokud jde o last minute, v pohodě úplně, my jsme ale taky zvyklí jezdit do Afriky takže Evropa nám přišla za ty peníze dost slabá, ale určitě vybereš..
akorát bych se teda vyhnula Exim tours, kromě těch skandálů co o nich všude píšou mám i svou zkušenost, hodně čerstvou a budeme se s nimi všichni soudit, bohužel… tam už nikdy

Prozradíš, co vám provedli? My už bohužel taky za ta léta nasbírali nějaké špatné zkušenosti (s různými CK), takže teď létáme jenom s Firo.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >