Kam na dovolenou - nemůžu se rozhodnout

1528
22.6.15 09:13

Kam na dovolenou - nemůžu se rozhodnout

Potřebuju se do příštího týdne rozhodnout kam na dovču. Na výběr mám Krkonoše - Pec pod Sněžkou nebo Janské lázně, Beskydy - Rožnov pod Radhoštěm nebo Jeseníky. Kam byste nejradši jeli a proč? Nebo kde se vám nejvíc líbilo. Díky všem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8115
22.6.15 09:17

@lucik2011 : já milují Krkonoše, tak bych jela buď Pec nebo Janky. Teď ještě otázka, kolik Vás jede, kolik děti, věk? Pokud bez děti nebo větší děti, tak Janky a pokud menší děti tak Pec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1528
22.6.15 09:19

@myskalucka Jedu s manželem a skoro čtyřletou dcerou, tak musím brát ohledy i na ni. V Peci je pro menší děti lepší vyžití? Jezdí tam nějaký výletní vláček?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
22.6.15 09:20

Jeseniky jsou hodne siroky pojem. Takova Karlova Studanka se mi moc libi. Ono taky zalezi odkud.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1528
22.6.15 09:21

@Ali-Ali Přímo Jeseník nebo Lipová lázně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47202
22.6.15 09:28

Asi do Jeseníku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.6.15 09:29

Já hlasuju pro Beskydy, nádherné místo, spousta možností, co dělat. Od přírody (Pustevny, Lysá hora,…) přes památky (Hukvaldy, Štramberk, Příbor, Skanzen v Rožnově,…), po techniku (Vítkovice, Kopřivnice,…) Vše z Rožnova max. hodina autem, ale většinou méně… Nebojte se Moravy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.6.15 09:36

Milují Krkonoše :srdce: Janské lázně :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
22.6.15 09:44
@čarodějka1311 píše:
Já hlasuju pro Beskydy, nádherné místo, spousta možností, co dělat. Od přírody (Pustevny, Lysá hora,…) přes památky (Hukvaldy, Štramberk, Příbor, Skanzen v Rožnově,…), po techniku (Vítkovice, Kopřivnice,…) Vše z Rožnova max. hodina autem, ale většinou méně… Nebojte se Moravy ;)

souhlasim :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišuna
22.6.15 09:50

Vybrala bych Beskydy, na Kohútce jsme strávili super dovolenou, pěší tůry na Lysou Horu a Radhošť jsme kombinovali s výlety do Valmezu, Kopřivnice, Frenštátu, Rožnova, Vsetína, Karlovic atd. Jela bych hned. :-)

• Citovat
  • Upravit
8115
22.6.15 10:20

V Peci je větší vyžití a lepší výchozí místo na kratší výlety ;-). Je tam letní sáňkařská dráha, ale vláček tam nejezdí, ten jezdí v Janských lázních. My se letos chystané s dětmi na Sněžku a pak dolů pěšky, takže trasa cca 11 km, ale budeme mít kočárek a krosnu ( 4 léta a 18 měsíční ), ale my jsme v tomhle desny magori a i děti už jsou teď chodci ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1528
22.6.15 12:16

@myskalucka S kočárkem se dá jít dolů ze Sněžky? Protože to by malá teda neušla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
22.6.15 12:25

@lucik2011 : jo, dá, ale je to těch 11 km, my půjdeme dolů že Sněžky polskou stranou, pak na Luční boudu, přes Výrovku a Rychterovy boudy do Pece. Z Peceaž na Luční je asfaltka a z Luční na bývalou slezskou jsou sice dřevěné cesty, ale nás sportak to dá ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9286
22.6.15 12:34

Tak Jeseníky jsou pěkný, záleží, kam by se jelo. V Lipové nic není. Do Krkonoš jedeme letos. Jánskych laznich jsme nebyli. Ale s detma bych jela do Beskyd, je tam nádherně a docela dost vyžití. My tam byli ještě bez dítěte a moc se nám tam libilo :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1528
22.6.15 16:54

Tak asi vyhrají ty Krkonoše, i když to máme nejdál

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu