Kam na dovolenou s 9m dítětem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
petazlesa
Nováček 8 příspěvků 03.08.19 10:24
Kam na dovolenou s 9m dítětem?

Ahoj, jdu si pro radu kam na dovču v září s malým, kterému bude 9 m. Buď moře, ale ne jen válečka (aby tam bylo nějaké vyžití, procházky s kocarem), krátký let nebo autem do 6 hod. cca. Děkuju moc.

Reakce:
Marben
Ukecaná baba ;) 2166 příspěvků 03.08.19 10:48

Ahoj, my byli loni s osmimesicnim v Turecku.
Let trval asi tři hodiny, letěli jsme na noc- takže pohodicka i transport na hotel. Byli jsme v alanyi a super bylo, ze tam pořad bylo kam chodit a kam se procházet :thumbsup: maly zvládl vše na 1* jsem zvědavá jak to dá za týden jako 19mesicni batole

pujda
Kecalka 274 příspěvků 03.08.19 10:58

Mallorca. S dítětem jsem tam sice nebyla, jen letos jako těhotná a příští rok tam plánujeme s prckem. Let 2 hodiny, krásné pláže a příroda i památky a města. Ostrov je malý, takže se dá zajet kamkoli za krátkou dobu. Je tam jak krásné moře, tak nádherné přírodní parky, kde se dá s kočárem. My chcem pak vzít i nosítko a projít si hory na severu, tam je nádherně.

Annabela11
Závislačka 4202 příspěvků 03.08.19 11:02

@petazlesa Radeji autem.Byla jsem s muzem v Turecku letadlo melo spozdeni 4hodiny!!Byla tam miminka ubrecena ospala chudaci deti. Letadlem bych je tak male nikam netahala.

Netopýr1
Ukecaná baba ;) 1125 příspěvků 03.08.19 11:13

Recko, třeba Zakynthos. Nebo Mallorca, to jsou lety něco přes dvě hodky. I jsou tam kratší ty transfery z letiště, zvlášť třeba na Zakynthosu to je řádově v desítkách minut. Turecko bych já osobně a takhle malým dítětem nevolila, let tři hodiny, další transfer minimálně hodinu do Side nebo dvě do Alanye, za mě zbytečné delší čekání u pásových kontrol, které v EU odpadají.

Netopýr1
Ukecaná baba ;) 1125 příspěvků 03.08.19 11:15

Litame s dětma od malinka, ale raději po Evropě, Turecko jsme zkusili až loni když byli kluci starší. Autem do šesti hodin nedojedete ani do Bibione. To je tak na Balt.

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1227 příspěvků 100 inzerátů 03.08.19 11:22

Tak třeba pobřeží španělska, Francie, nebo i ta itálie, popřípadě Malta, tam to máš všude kousek…já bych neletěla do žádné destinace typu Turecko Egypt, Tunisko…a to kvůli možnosti průjmu,

my ted jeli s roční do Ravenny autem, ale po cestě tam i zpátky jsme nocovali, právě aby toho na ní nebylo moc :-) ale byla lepší než náš uknouranej 4leták…

janickaIII
Závislačka 4435 příspěvků 03.08.19 11:24

@petazlesa neni to more, ale pro dite v kocarku je to fajn - madarsko balaton, je tam spousta moznosti ke koupani, rovina a male kopecky, ktere zvladnete. Autem do 5hodin. S ditetem, ktere nema dokocene zakladni ockovani bych neletela, kvuli prenosu ruznych nemoci pres klimatizaci. A nebo rakousko.

Kukacka123
Závislačka 3975 příspěvků 03.08.19 12:06

Ja bych treba s tak maly ditetem neletela. Asi to nemaji vsechny deti, ale zname maly probrecel cestu letadlem a porad si sahal na ouska, ocividne nedaval ten tlak a bolely ho :? Cetla jsem aley ze pomaha kojeni, pripadne sunar/caj z lahve. Polykani tomu tlaku ulevuje. Jinak si tak male deti nepomuzou, nepochopi, ze maji polykat ze. Ale asi bych to sama neriskovala :nevim:

stinga
Echt Kelišová 8466 příspěvků 03.08.19 15:39

@petazlesa pokud letecky radím také Mallorcu, pokud autem - my byli s tehdy 8měsíční na Lipně a byla to pohoda - většinou všechno prospala :mrgreen:

petazlesa
Nováček 8 příspěvků 04.08.19 21:52

Děkuju moc za tipy. U mě zatím vede ta Mallorca nebo Řecko. Nemáte někdy osvědčené místo/hotel které za to stojí a je kočár friendly?

Váš příspěvek
Reklama