Reklama

Kam na dovolenou s cyklovozíkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.10 20:19
Kam na dovolenou s cyklovozíkem

Na léto plánujeme několik prodloužených víkendů. Vybíráme vhodnou lokalitu a ubytování. Máte nějaké konkrétní tipy na ubytování, které splňuje:

• v blízkosti dost cyklotras bez aut
  • méně náročný terén (lehčí kopce nevadí), sjízdné s vozíkem
  • ubytování možností vaření
  • ubytování optimálně apartmán s oddělenou ložnicí, tak abychom měli kde trávit večer po uložení dítěte; stačí ale i společenská místnost nebo restaurace v objektu
  • ideálně v místě ubytování i další možné aktivity - bazén, tenis, rybaření pro manžela, prostě jakákoli zábava pro spestření pobytu
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Alicia
Kecalka 194 příspěvků 10.03.10 20:30

Myslím,že je to hezké na Šumavě třeba na Modravě,ubytování http://www.sumava-modrypenzion.cz/index.php?…
Jen s tou restaurací to neklapne :-( .V Prášilech je to taky hezké,ale žádné ubytování tam neznám.Jsem zvědavá na další tipy :-) Taky jsem pořídila vozík,už mám absťák :-P

MikaSipa
Kecalka 439 příspěvků 10.03.10 20:38

Tak to bych Vám doporučila Třeboň, na cyklovozík ideální, rybaření - jde si zaplatit povolenku na určité dny.

My opět vyrážíme v létě do penzionu Pohádka, nekuřácký a dětem přívětivý penzion. Myslím že mají i pokoje s kuchyňkou. Ale v okolí je velký výběr penzionů, záleží na požadavcích a ceně, určitě je z čeho vybírat. Bazén je v Třeboni, na Hluboké zoo. :lol: Možností je dost, jen si vybrat :-)

MikaSipa
Kecalka 439 příspěvků 10.03.10 20:41

Jo Šumava je taky fajn, bohužel co máme vyzkoušený penzion, tak tam není moc vhodný terén na vozík :-( Ale ta Modrava by mohla být dobrá :-)

Alicia píše:
Myslím,že je to hezké na Šumavě třeba na Modravě,ubytování http://www.sumava-modrypenzion.cz/index.php?…
Jen s tou restaurací to neklapne :-( .V Prášilech je to taky hezké,ale žádné ubytování tam neznám.Jsem zvědavá na další tipy :-) Taky jsem pořídila vozík,už mám absťák :-P

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.10 20:41
Alicia píše:

Restaurace není nutná. Ale narazili jsme na problém - kde být, po té, co v pokoji uložíme dítě. Optimálně je apartmán s obývákem - ale tento má právě ložnici na galerii obýváku, takže bysme mimčo rušili. Bohužel je takto řešeno hodně apartmánů. :-(

Příspěvek upraven 10.03.10 v 20:43

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 10.03.10 20:43

a co jizni morava?? napr. www.zavinemnakoni.cz

my tu teda bydlime…ale na vozik teren bezva…a tenhle penzion je proste super :palec:

Alicia
Kecalka 194 příspěvků 10.03.10 20:54

to jsem Ti moc neporadila :-(

Alicia
Kecalka 194 příspěvků 10.03.10 20:55
MikaSipa píše:
Tak to bych Vám doporučila Třeboň, na cyklovozík ideální, rybaření - jde si zaplatit povolenku na určité dny.My opět vyrážíme v létě do penzionu Pohádka, nekuřácký a dětem přívětivý penzion. Myslím že mají i pokoje s kuchyňkou. Ale v okolí je velký výběr penzionů, záleží na požadavcích a ceně, určitě je z čeho vybírat. Bazén je v Třeboni, na Hluboké zoo. :lol: Možností je dost, jen si vybrat :-)

jj,na Třeboň vždycky zapomenu.Nikdy jsem tam na kole nebyla :-(

MikaSipa
Kecalka 439 příspěvků 10.03.10 21:06
Alicia píše:
MikaSipa píše:
Tak to bych Vám doporučila Třeboň, na cyklovozík ideální, rybaření - jde si zaplatit povolenku na určité dny.My opět vyrážíme v létě do penzionu Pohádka, nekuřácký a dětem přívětivý penzion. Myslím že mají i pokoje s kuchyňkou. Ale v okolí je velký výběr penzionů, záleží na požadavcích a ceně, určitě je z čeho vybírat. Bazén je v Třeboni, na Hluboké zoo. :lol: Možností je dost, jen si vybrat :-)
jj,na Třeboň vždycky zapomenu.Nikdy jsem tam na kole nebyla :-(

My tam byli předloni se synovcem, naučil se tam jezdit na kole, letos vyrážíme s naším zlatíčkem, je tam hezky, ale Šumava, to je moje srdeční záležitost, jak bude malej větší, tak zase do hor :-)

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 10.03.10 21:25
mikitaa píše:
a co jizni morava?? napr. www.zavinemnakoni.czmy tu teda bydlime…ale na vozik teren bezva…a tenhle penzion je proste super :palec:

Jé, ten vypadá hezky, už jsem ho poslala drahému, že bysme mohli spáchat dovču… My teda jsme spíš kempové typy, ale i ten kemp vypadá pěkně…

MikaSipa
Kecalka 439 příspěvků 11.03.10 07:16
mikitaa píše:
a co jizni morava?? napr. www.zavinemnakoni.czmy tu teda bydlime…ale na vozik teren bezva…a tenhle penzion je proste super :palec:

Opravdu to vypadá moc hezky, no uložíme si kontakt a třeba vyrazíme příští rok :-)

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 11.03.10 09:33
MikaSipa píše:
mikitaa píše:
Opravdu to vypadá moc hezky, no uložíme si kontakt a třeba vyrazíme příští rok :-)

ja se priznam bez tyrani ze delam trochu reklamu kamosce…ale kdyz ja to tam u nich fakt miluju :-D

jezdim na konich takze se jedeme projet..po ceste zastavime u znamych ve sklipku…no proste parada…pro deti je tam uzavreny dvur z ktereho nezmiznou…a spooooousta zvirat…muzou muchlat kuzlata a jehnata…prerostly to maly prase Ruzenu..pastevecky psy.
na vylet je urcite taky kam…na kola pro lidi co nemusi extra kopce (jako je prave sumava) idealni…jen je treba pocitat s jinou krajinou…vsude tu sou od nevidim do nevidim vinice :-D

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 11.03.10 09:43

Mikitaa - reklama nereklama, líbí se mi to :mrgreen: a mají tu webovou prezentaci moc hezky udělanou - úplně z toho dýchá idyla :mrgreen: A já extra kopce nemusím, stačí mi doma, takže mi to bude vyhovovat :-P

My bysme to asi napůlili - půl tady a pak přejeli na tu Šumavu, ať máme obojí :lol: :lol: :lol: Akorát já na Šumavě asi vypustím duši :zed: :lol:

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 11.03.10 10:10

angua: jooo ja sumavu taky zboznuju a taky tam kazdorocne vypoustim dusi :lol: letos snad toho myho trochu zpomalym ze mu pricvaknem ve voziku malou za kolo :lol:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 11.03.10 10:15
mikitaa píše:
angua: jooo ja sumavu taky zboznuju a taky tam kazdorocne vypoustim dusi :lol: letos snad toho myho trochu zpomalym ze mu pricvaknem ve voziku malou za kolo :lol:

Já jsem na Šumavě ještě nebyla :oops: Ale stačí mi to u nás, dovedu si to představit… Taky doufám, že bude drahý zpomalen tažením dítěte :lol: :lol: :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >