Kam na dovolenou s kojenečkem?

5
13.6.04 19:53

Kam na dovolenou s kojenečkem?

Ahoj lidičky! Máme doma nádhernou holčičku, je jí 1,5 měsíce. Je to naše první. Rádi bychom vyrazili v září na týdenní dovolenou, někde tady v Čechách. Nemohu sehnat nic vhodného a tak Vás žádám o pomoc. Neznáte někdo nějaký menší hotýlek, vhodný pro dovču s kojencem? (aby bylo kde parkovat s kočárkem, vhodný terén na procházky, nejlépe plná penze, masáže pro manželku, hospůdka pro mne…)Rád bych dopřál své ženě pokud možno pořádný relax za to, že je tak fajn!Předem děkuji…
Ahoj, Rámus. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

980
13.6.04 20:06

Milý Ramusi,
dnes jserm o něčem podobném mluvili doma a shodli jsme se, že u nás jednoznačně vyhrává Šumava, okolí Modravy. Sice si nejsem jistá s masážema, ale je tam nááádherně, asfaltové silničky (uzavřené pro auta, jen NP) pro cyklisty a rodinky s kočárky.
Sice si nepamatuju jméno penzionu, ale když si zadáš do vyhledávače termín :Modrava" tak to nemůžeš nenajít. :D
Přeju krásnou dovču a mnoho štěstí. :lol:

Desty a Cipátko 9+4tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
14.6.04 11:33

AHOJ DESTY a CIPÁTKO!(a děti).
Moc děkuju za radu, hned se na to podívám! Přesně něco takového hledám, a ty masáže při nejhorším zvládnu sám.Desty, nebo ostatní, jaké máte zkušenosti s pobytem v rekreačních oběktech s kojenci? Co spolubydlící? Než se nám narodila holčička, tak jsme jezdili na dovču s naším pejskem-občas zakňučel, zaštěkal a už jsme vyděli nevraživé pohledy…co teprve pláč miminka? Naše mimčo je nespavec. Ono asi záleží na lidech, že? Snad vyfásnem tolerantní sousedy!
Díky, ahoj
Rámus. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
14.6.04 21:49

Ahoj Ramusi, tak v tomhle ti neporadim. My ještě nemáme žádné děti, Cipátko bude naše první a vymodlené :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
15.6.04 20:36

TAK TO VÁM PŘEJU HODNĚ ŠTĚSTÍ A ABY TO KLAPLO!
Až se Cipátko narodí, tak určitě taky narazíte na různé situace a pak pokecáme.Já teď hlavně řeším problém s autem.Bydlíme v pohraničí a zde je spolehlivé vozítko nutnost, neb první doktor je od nás 30km.Naše staré pidiauto jsme prodali a né a né sehnat jiné, větší.No aby jsme na tu Modravu nejeli vlakem!To víš, máme princezničku, pesana(takové telátko)a spoustu zájmů.A tak sháním!A to už jsme od září přihlášeni na plavání kojenců! No, to mám co dělat!
p.s: pes přijal malou dobře, jak jste na tom se zvířátky?
AHOJ, Rámus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
15.6.04 21:11

Ahoj Ramusi,
se zvířátky vesele - máme 3 kočičky. Jeden je 10-ti letý kastrovaný domácí kocour, a zbytek jsou kočičky holky. Ven vůbec nechodí, manža se směje, že mají lepší očkování než-li my.
Myslím, že to bude v pohodě, jsou moc hodné - ale to víš, je to zvíře a tak si říkám, že dohled je nutnost a povinnost.

Myslím, že zájmy k řivotu patří, ono je žít a chodit do práce - to není to pravé ořechové.
Autičko fakt potřebujete, ale zase musíte mít krásnou přírodu kolem sebe a to je to nejhezčí,ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1290
16.6.04 10:28

Ahoj Ramusi,
moc hezky je v okolí Vranovské přehrady. My jedeme v srpnu do Penzionu Kormorán dcera v té době bude mít rok, tudíš už nejsme tak nároční jako když byla prďavá. Pokud na netu zadáš jih Moravy nebo konkrétně Znojemsko najdeš spoustu pěkných penzonů a ubytování v sourkomí a prostředí je tam moc hezké.
Přeji jen to nej a ať Vám dcera roste jak z vody a hlavně ať je zdravá.
Pa Zuzka+Emily

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
16.6.04 20:20

Ahoj lidi!
Pro Zuzku: Děkuju za radu, určitě se mrknu!Bylo by dobré, aby šlo koupit třeba týdenní pobyt u cestovky. Když si totiž koupím poukaz, zaměstnavatel nám přispěje.
Jinak moc dík za přání, přeji Vám taky hodně zdraví, pak už to jde samo!

Pro Desty: Já mám kočky rád, máme kocourka, žije ve sklepě našeho domku.Ven chodí okýnkem, takže když byla žena těhotná, raději se k němu nepřibližovala. Náš hafan ho má taky rád, je to sranda pozorovat je - 70ti kg pes a malej kocour, jak spolu dovádí!
No, říkáš, že vaše číči jsou jen doma, tak by to mělo být v pohodě.Ptal jsem se veterináře na toxoplazmozu a On mi řekl, že nakažení hrozí jen od koťat, aby se člověk nakazil od starší kočky, musel by jí prý sníst! 8O
Ale stejně na kocoura žena raději nesahala, ta toxo… je fakt svinstvo!A co dovča? Asi máte někoho na krmení, že?
No s tím lesem kolem máš pravdu ale jinak tu není nic. Bazén, záchranná služba, pořádná škola, no děs.Pro nás dobré, pro děti špatné. Až malá doroste, budeme ji holt vozit do města za sportem atd.
Tak zatím AHOJ? Rámus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
17.6.04 19:46

Ahoj Ramusi, u nás je to stejné - krom přírody tu nic nemáme :lol: Ale do bývalého kresního města jsou to 4 km, takže to je paráda.

na toxoplazmozu jsem se ptala - ale u nás to není problém. Kočky jsou už starší, ta nejmladší je sice kotě, ale nikdy venku nebyla a víš, já se chovem koček zabývám, takže mám veškeré krevní testy atd.
Ale kdybych měla kočku venkovní, taky bych kontakt omezila ne-li přerušila.
To je naprosto jiná situace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.6.04 10:18

Ahoj,
v nekterem jarnim cisle Marriane vysel seznam penzionu pripravenych na deti. Take Betynka ma neco podobneho k dispozici - pokusila bych se hledat na webu i na adresach techto casopisu (ja vim, neni to moc konkretni, ale jsou opravdu i mista, kde si s detmi „nabehnes“ - mam 3 a vim o cem mluvim…).
Ahoj Zuza

• Nahlásit
  • Citovat
5
20.6.04 22:12

Ahoj Zuzo!
Děkuju za radu! Určitě jsi tohoto problému znalá osůbka, soudě podle počtu dětí. Mohla bys prosím napsat pár příkladů jaké máš zkušenosti Ty? Určitě to bude poučné a zajímavé! Třeba se nám podaří díky Tobě předejít alespoň nějakým nepříjemnostem na dovče s naší drobotinou!
Ahoj a dík, Rámus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.2.05 11:10

dovolená s kojencem

Taky přemýšlíme o letošní letní dovolené v ČR, to budou drobečkovi čtyři měsíce. Chtěli bychom do Jeseníků nebo Krkonoš, ale mám dojem, že jsem někde četla, že nad určitou nadmořskou výšku by se s malými dětmi nemělo. Nevíte o tom někdo něco konkrétnějšího?
Nemáte někdo tip na bezva ubytování a prostředí pro kojence?
Díky,
Timea

• Nahlásit
  • Citovat
850
7.2.05 11:52

Ahojky,

pěkný penzion pro děti je BESKYD v Beskydech. Jsou tam na děti připraveni - pokoje s postýlkou, jídelní židličky, bazén a i ty masáže tam jsou. Problém bych viděla v terénu, spíše na šátek než na kočárek. A je dražší.
Fantasticky tam vaří, říkáme tomu velkovýkrmna.

Radka a Kubíček (5m)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama