Kam na dovolenou se čtyřleťákem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dracietka
Kecalka 251 příspěvků 14.04.19 12:44
kam na dovolenou se čtyřleťákem?

Pořád přemýšlím, kam na dovolenou, a už bych to ráda rozsekla, tak bych byla ráda za vaše typy :) malý rád plave a má rd zvířata. Tak mě napadl nějaký pobyt na týden v 4R na statku se zvířátky a bazény - ale nic zajímavého se mi nepodařilo najít. Nebo k moři např do itálie na týden, autem. Na to se zas manžel moc netváří :? Cenově to asi výjde stejně jak v ČR tak zahraničí :think:
NO, budu ráda za vaše typy, děkuji :palec:

Reakce:
Káťa19
Extra třída :D 12009 příspěvků 18 inzerátů 14.04.19 12:53

Jela bych k mori, hned :)
Vybrala bych nejake pisecne plaze v Chorvatsku, je spousta mist vhodna pro rodiny s malymi detmi

stinga
Kelišová 6396 příspěvků 2 inzeráty 14.04.19 12:56

@Káťa19 v Chorvatsku teda moc písečných pláží není, zato v Itálii všechny - já do Itálie s dcerou jezdím sama busem - večer nastoupíme, ráno jsme tam :)

Káťa19
Extra třída :D 12009 příspěvků 18 inzerátů 15.04.19 09:29

@stinga já vím, nám se líbí víc Chorvatsko, dají se najít krásné pláže a moře je čistější.
Ale každému vyhovuje něco jiného ;)

Pět nejlepších pláží na Jadranu pro rodiny s malými dětmi

Dovolená s dětmi

Nejvhodnější pláže pro rodiny s dětmi

https://www.emimino.cz/…deti-329543/

stinga
Kelišová 6396 příspěvků 2 inzeráty 15.04.19 10:05

@Káťa19 tak z těch chorvatských se mi zdá jediná vhodná ta Rajská plaža, rodiče uvažují, že by tam s ní jeli někdy busem na dovolenou, oni si s ní busem zatím netroufnou, já jo, oni s ní letos poletí do Bulharska
jinak já mám právě problém s těmi oblázkovými plážemi, prostě kamení na pláži, kamení ve vodě - za mně ne a jakákoli čistá voda mi ty kameny nevynahradí
na písečné pláži může dítě plácat bábovičky, hloubit díry, cachtat se na mělčině - mám velice hyperaktivní dítě, doma na psychiatra, a dovolená v Rimini byl dokonalý balzám na nervy, letos tam jedeme na 2 týdny

Káťa19
Extra třída :D 12009 příspěvků 18 inzerátů 15.04.19 10:16

@stinga :D chápu, my letos jedeme do porodnice, snad se brzo moře taky dočkáme :mrgreen: dva týdny, to se máte :palec:

stinga
Kelišová 6396 příspěvků 2 inzeráty 15.04.19 12:53

@Káťa19 tak to přeji hladký porod a klidňoučké miminko :kytka:

Váš příspěvek
Reklama