Reklama

Kam na gelové nehty v Ostravě ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

elizabethess
Nováček 1 příspěvek 07.02.18 00:03
Kam na gelové nehty v Ostravě ?

Zdravím všechny potrebuji radu. Jsem už opravdu zoufalá, mám hrozivý zlozvyk trhání kůžičky okolo nehtů až po články prstů. Jediná pomoc jsou gelové nehty, díky kterým ta kůžička nejde utrhnout, tím pádem to nedělám. Nerada bych šla k Vietnamcům, ty jejich hnusy bych nerada měla na svých nechtech. Chodila jsem ke známé a platila 300,– měsíčně, vyhovovalo mi to. Jenže ze dne na den přestala dělat nehty. Doporučila by jste mi nějaký salon, nebo neznáte někdo nějakou osobu, která dělá gelovky v Ostravě? Prosím všechny o pomoc.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >